Sklamanie z manžela

27. nov 2022

Ahojte som tehotná a môj manžel ma z predošlého vzťahu jedno dieťa... Dnes sme sa bavili o menách... Myslela som že máme v tom úplne jasno nech sa nám narodil už čokoľvek. Zrazu sa prekecol a vyšlo z neho že meno pre syna ktoré máme vybraté pôvodne plánoval s ex priateľkou keď ešte nevedeli že čakajú dievča...
Možno je to hormónmi ale som z toho akási sklamaná... Nechcem aby sa naše dieťa volalo tak ako pôvodne mali v pláne oni keď spolu boli

domca1408
28. nov 2022

ak je to meno ktoré sa aj tebe páči tak ho nechaj...ale ak je to meno s ktorým si nebola stotožnená a tlačil naň hlavne on tak vyberte iné. dieťa sa ti tak bude volať celý celučičký život....ak máš pri tom mene myslieť na jeho ex alebo mať nejaké pochybnosti alebo dačo zlý pocit, tak ho zmeň.

h2
28. nov 2022

Veľakrát tu čítam, že nejaká žena mala mená pre svoje deti vymyslené už pomaly od detstva. A keď mal takto pripravené meno, ktoré sa mu páčilo, ten muž, tak je z neho autorka sklamaná, lebo ho mal mať s inou???

lopka1313
28. nov 2022

No ja mam meno pre dievcatko vybrane asi od strednej... A pri kazdom jednom exovi by sa tak nasa dcerka volala, ak by bola. Ak je to "jeho" meno, ktore chcel od detstva, tak by som vobec neriesila, ze ho chcel aj pri prvom jeho dietati s jeho ex, (len nevyslo pohlavie).

7miriam77
28. nov 2022

Asi zalezi od povahy cloveka, a ako sa na to kto pozera, kazdemu vadi nieco ine, priznam sa, mne osobne by to teda dosť vadilo a nebolo by to hormónmi.