Sklamanie z manžela

27. nov 2022

Ahojte som tehotná a môj manžel ma z predošlého vzťahu jedno dieťa... Dnes sme sa bavili o menách... Myslela som že máme v tom úplne jasno nech sa nám narodil už čokoľvek. Zrazu sa prekecol a vyšlo z neho že meno pre syna ktoré máme vybraté pôvodne plánoval s ex priateľkou keď ešte nevedeli že čakajú dievča...
Možno je to hormónmi ale som z toho akási sklamaná... Nechcem aby sa naše dieťa volalo tak ako pôvodne mali v pláne oni keď spolu boli

majlo1234
27. nov 2022

Pokial si s tym menom predtym suhlasila, su to hormony. Pokil nie, dohodnite sa na novom

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cyberk
27. nov 2022

mne by to vadilo, zhnusilo by sa mi to meno po tom, co by som sa dozvedela, ze take meno chcel s ex dat...

kiki234
27. nov 2022

Ja som mala presne to iste. Mena sme vzdy, teda pri oboch detoch vyberali nasledovne: ked sa malo narodit dievca, vzal kazdy kalendar a vypisal vsetky dievcenske mena ktore sa mu alebo jej pacili. Nasledne sme zo vsetkych spravili zoznam a sli sme vylucovavou metodou. Raz jeden dal prec meno raz druhy. Az nakoniec nam ostalo iba jedno meno. Pri oboch detoch zo bolo perfektne a obaja spokojni. Pri chlapcovi sa vsak jednalo o meno, ktore som sa dohodla s ex. Muzovi som hned pobedala pravdu, ale pre nas oboch to prekazka nebola, ex je za nami a sme my dvaja a nasa eodina. Tak sme to brali. Nelutujem

7lenka11
27. nov 2022

vyberte iné a hotovo, nikdy nevieš, kedy to zase na teba doľahne.. snáď máte viacero verzií mien.. alebo páčia sa vám aj iné, nie?

elenka.k
27. nov 2022

Určite sú to hormóny, ale ak si si istá, že by ti to vadilo v budúcnosti, tak meno zmeň. Liana je krásne alebo Karolína , Marko , Daniel

autor
27. nov 2022

@elenka.k presne o Marka ide....

zooeynka
27. nov 2022

Meno je najmenej....nasa dcera sa vola ako manzelova exka, ale mam to u riti, to meno sa mi vzdy pacilo, vybrala som ho ja, muz ho schvalil a vybavene. Hadam sa nevzdam mena ktore mam oblubene kvoli nejakej minulosti.

elenka.k
27. nov 2022

Ooo tak dajte Martin alebo Daniel
Môj je Marko ale správne je Marek

mata1001
27. nov 2022

Buď rada, ze ti to povedal pred narodenim dieťaťa...ved je tolko krasnych inych mien...urcite vyberiete take, s ktorym budete obaja spokojní...

elenka.k
27. nov 2022

Alebo potom v nemocnici daj Maxo a povieš, že sa tam pomýlili 😁🤭 srandujem

deti95060810
27. nov 2022

tiež by mi to vadilo...

beata_k
27. nov 2022

Ak Marko nie, daj Markus.

qetka
27. nov 2022

mne sa pacili dve dievcenske mens, z toho jedno jeho ex 🤣 Ja by som kludne dala, ale muz vybral to druhe 🤷‍♀️

jankalukasova
27. nov 2022

ja nerozumiem prečo si sklamaná z manžela. Predopkladám, že keď bol s ex a vyberali meno, tak nerátal s tým, že to bude riešiť aj s inou. Je to proste blbá náhoda, povedal Ti to. V ňom to meno môže evokovať nejaké spommienky na ex a teda mu nevyhovuje aby sa tak volalo Vaše spoločné dieťa. Či bola by si radšej keby Ti to zatajil a potom ho to žralo? Či ako?

autor
27. nov 2022

@jankalukasova asi ste to nepochopila..on mi to povedať nechcel... Prekecol sa... Hneď začal zahovarat... Keby nebolo náhody ani o tom neviem...
Bol to jeho nápad že sa tak bude volať a ja som to prijala, veď je to pekné meno a keď si to praje tak nech...
Takže nič ho nezralo

mimka2019
27. nov 2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ tak toto je čistá katastrófa 😂😂😂 že hormóny..😂😂 žiadne hormóny...skôr hlúposť...tuposť...hľadanie problému tam, kde nie je...a že sklamanie 😂😂😂 nežiarli na bývalu svojho manžela a nerob zbytočne problémy ...mať teba doma, tak utečiem 😂

loyda
27. nov 2022

Ak ste sa na mene dohodli a bola si s tým ok, tak to nerieš. Iné by bolo, keby prišiel a vravel, že syn bude Marko, lebo to meno sa mu páči. A vyšlo by najavo toto..

aaadkaaa
27. nov 2022

Pozri, proste sa mu to meno paci. Nema to nic s matkou dietata, jednoducho je to meno, ktore sa mu paci. Ja by som to neriesila.

autor
27. nov 2022

@mimka2019 ak ste si tu prišla uľaviť lebo máte nešťastný život tak si dajte odchod... Dedukcia mať teba doma tak utečiem asi od vás ušiel tak vás partner a teraz si to vybijate "mudrostami" tu vo fórach. Ak nemáte čo rozumné povedať nepíšte nič to bude najlepšie 🙂

belllinka
27. nov 2022

Fakt robis z komara somara. Tak sa mu to meno paci. A co je na tom, ze ho mal vo vybere aj s ex? Milion veci robil aj s ex a teraz s tebou. Ak sa cez to nevies preniest, tak radsej ostan sama. Fakt tragedia 🙄

autor
27. nov 2022

@belllinka 🙂 áno je to tragédia a keď vám to tak nepríde tak túto diskusiu odignorujte, nikto vám to nekaze čítať a vôbec nie komentovať dovidenia

mimka2019
27. nov 2022

@belllinka presne tak...s ex aj sexoval, z toho sklamaná nie je? 😁

autor
27. nov 2022

@mimka2019 nie 🙂 sklamaná som z vašej primitívnosti

timi247
27. nov 2022

Nevidím žiadny problém, daj Marko, je to krásne meno

belllinka
27. nov 2022

Jaj, tak si mala napisat, ze ocakavas iba nazory, co suhlasia s tebou, ze tvoj muz je idiot 🤦‍♀️ Primitivnosti riesis ty. Aky bol teda vlastne ciel diskusie?

autor
27. nov 2022

@belllinka tu nejde o nesúhlas... Kopu žien napísalo že by to neriešilo a mam byť v kľude 💁🏻‍♀️
Nemám však rada, keď je niekto drzí a snaží sa byť za každú cenu asi vtipný... Prečo by mi tu nejaká pani mala napísať že som tupa a kvôli piatim vetam konštatovať že som zlá žena od ktorej treba rýchlo ujsť?
Alebo že tu robím tragédiu?! Žiadna tragédia... Napísala som slušne že mi to prišlo ľúto a čo si o tom myslia ostatní ktorí sa chcú zapojiť vyjadriť svoj názor slušne... Ja som tu neprišla na svojho manžela nadávať... Stačí zostať slušný to je celé... Takže ak je to pre vás primitívna téma v poriadku preskočiť ju môžete, ak mi viete napísať normálne ako by ste vy zareagovala či by ste s tým bola ok alebo nie... Rada si to prečítam
Ďakujem a pekný večer prajem

quaxi
27. nov 2022

podla mna je rozdiel, ci to bolo tak, ze jeho ex to mala ako vysnene meno a on len suhlasil lebo sa mu nechcelo nic vymyslat a teraz sa mu znovu nechcelo tak vytiahol rovno to co uz mal raz pripravene vdaka svojej ex, alebo ci to je nejake meno ktore sa jemu dlhodobo paci, a teda nanho nahovoril predtym svoju ex a teraz teba. Toto mozno vies urcit z jeho povahy, ktory pripad to bol.
Ak je to manzelove oblubene meno, ktore on chce pre svoje dieta a tebe sa tiez paci, tak ho dajte. Vezmi si ze ty by to bolo naopak - ty by si mala nejake vysnene meno pre svoje dieta, a zmenila by si manzela - bol by to pre teba dovod aby si zacala rozmyslat nad uplne inymi menami pre dieta, len preto ze o tvojom oblubenom mene ste sa niekedy rozpravali s byvalym, ze sa tak moze volat vase dieta?

janickacrazy
27. nov 2022

@quaxi presne, môj syn sa volá po mojej prvej láske, lebo proste sa mi to meno páčilo a čakala som x rokov, aby som ho mohla dať svojmu dieťaťu. Našťastie to nikomu nevadilo.

miadi
28. nov 2022

Muz sa zalubil mal so zenou dieta ked bola tehotna rozmyslali nad menami a jemu sa pacilo “ Marko.” Narodila sa dcera neskor sa vztah rozpadol. Muz sa znovu zalubil znovu tehotna zena a on povedal to meno co sa mu vzdy pacilo .” Marko.” Len sa prekecol ze ex stym menom suhlasila. Kde je problem ? Ked by ste mali syna ty budes ta co mu dala to po com vzdy tuzil . Potomka s menom Marko. Nebude to menejcenne recyklovane meno. Jeho ex ak je normalna si maximalne pomysli ze sa teda dockal .. ak nie tak aj tak ti moze byt jedno co si ona pomysli. Zivot nie je sutaz. Ak by aj bol sutaz tak tu si vytaz ..Ide o to ci sa ti to meno paci . Pacilo sa ti kym
Si nevedela ze on uz raz nad nim uvazoval s ex. Uplne zbytocne ziarlis. To by bola ina story Keby sa ex volala Eva a on by chcel Evu meno pre vase dieta. Takze klud a rozmyslaj co je naozaj dolezite a co su banality . Ked ti nevadilo mat dieta s muzom co uz jedno mà s inou zenou .. preco zrazu vadi dat meno ktore sa kedysi pacilo obom v minulosti ? Ak das meno Marko nijak ta to viac nespoji s jeho ex ako Uz ste spojeny cez ich dieta. Ked das meno Daniel Mozno budes spokojnejsia ale tvoj muz by bol viac happy Keby mal vdaka tebe doma Marka.