Sľúbili nám dom za doopatrovanie a nesplnili

luba555
1. máj 2015

Čaute, neviem, či to sem patrí, ale skúsim.Keď sme sa sobášili, svokra nám sľúbila za doopatrovanie celý ich dom, ak budeme s nimi bývať. Dom je dosť veľký. Svokor ju vo všetkom poslúchal a manželova sestra tiež. Teraz máme už skoro dospelé deti, svokor ochorel a zakrátko zomrel. Predtým však stihol napísať so súhlasom svokry polovicu domu dcére. Vraj oni nám pomáhali s deťmi a tak, s varením. my sme tam do domu tiež investovali, ale oni pri tom pomáhali s prácou na stavbe. A vraj si viac ako polovicu nezaslúžime. Švagriná pred rokmi bola ochotná vzdať sa podielu v náš prospech, ale teraz zmenila názor. Vraj jej deti tiež potrebujú a oni sú ochotní preplatiť to, čo sme do domu investovali a budeme si kvit. My sa tu trápime so svokrou, ktorá je v pohode so zdravím a môže žiť ešte ktovie koľko rokov. Môj muž nadáva, to bol kedysi jeho nápad, ja som chcela bývať v paneláku. Deti chcú ísť odtiaľto preč a my tu máme sami ostať s čoraz horšou svokrou,ktorá sa háda. Mohli sme byť dávno preč, ale čo teraz?

zuzanka.zuzu
11. apr 2023

@matussara myslím si, že za 8 rokov to už nejako vyriešili 😉

matussara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
11. apr 2023

@matussara Treba citat, ze to je uz stara 8 rokov, uzavreta diskusia a autorka je tu neaktivna.
@zuzanka.zuzu Podla mna zbytocne to vravis ked uz bola upozornena😀

matussara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matussara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matussara
11. apr 2023

@zuzanka.zuzu mohli dat vediet 🙂

matussara
11. apr 2023

@mimka1402 fakt nechapem, ze to vyhodi na ploche mk.
Celovecerne citanie..🙂
Dakujem

mimka1402
11. apr 2023

@matussara Netušim prečo to robí.😀 Ale skôr ťažko spätne, nemusela si mazať len som chcela vysvetliť, že asi odpovedi sa nedockas, lebo tiež nicky sú často už neaktívne ako aj autorka príspevku. 🙂

matussara
11. apr 2023

@mimka1402 a tak uz su vymazane.
Nevadi. Zelam vsetko dobre....

luba555
autor
10. máj 2023

Bývame v paneláku a byt si kúpila aj svokra aj švagriná.