Sme manželia ale bývame oddelene. Je to správne?

jesing
27. okt 2010

ahoj maminy, som síce slobodná mamina aj keď s partnerom a otcom nášho dieťatka. Keďže staviame strechu nad hlavou, každý bývame u svojich rodičov a stretávame sa ako to len ide. Žiaľ dcérka je na svoj vek veľmi vnímavá a už padajú otázky typu kde je ocko, prečo ide domov, keď má byť pri mne atď..Je to náročné a niekedy hľadám sama v sebe odpovede ☹ Keďže peniaze idú do stavby, nechceme riešiť podnájom, lebo pre mňa sú to vyhodené peniaze, ale začínam mať sama pocit, že začínam byť z tejto situácie čím ďalej tým viac nervózna 😖 Prežila ste niektorá takúto situáciu, prípadne ako ste to riešili vy? dakujem za každú ,,radu"

martinkkka22
27. okt 2010

@jesing a prečo nebyva napriklad s vami u vašich alebo ty u nich? teda u jeho rodičov?

jesing
autor
28. okt 2010

joj to je tiež komplikované 😉 jeho mama je zdravotne na tom strašne a to by som sa musela starať ešte o dalšie,,dieťa" 😅 a úprimne moc nemám za čo 😒 A našich už nechcem obmedzovať, tí nám pomohli už viac ako mohli, a s mojou sprostou povahou mám ešte aj z toho výčitky svedomia. možno sa na to komplikovane dívam aj ja , neviem 😅

jasmina56
29. okt 2010

jaj moja, nechcem ťa nijako uraziť, ale ten tvoj problém sa mi zdá byť tak trochu smiešny.... buď rada že máš len taký problém, veď ako už bude váš dom hotový budete žiť ako ideálna rodinka... sú situácie oveľa horšie... predstav si že by ste vobec neboli spolu a potom by len maličkej chýbal... takže hlavu hore a zamysli sa nad ženami ktoré sú na výchovu deti úplne bez chlapov po celý život... teš sa na nový dom a bude to všetko ok...
dúfam že som ťa nijako neurazila.. chcela som ťa len nejakým sposobom povzbudiť...
pa

janush
16. mar 2014

no my sme tiez viacmenej oddelene, ale to preto ze manzel cestuje za pracou a domov chodi iba na vikendy... takze som v cudzom meste sama s malou na vsetko, bez rodiny.... a zvykla som si. Ja v tvojej situacii nevidim problem, vela rodin dnes zije oddelene z roznych pricin....