Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sms a hovory s inou ženou

laskamoja123
4. máj 2015

je normalne aby koli malým hadkam priatel vyhlada cudziu osobu na riešenie problemov? 1,5 roka si vypisovali s toho 3 mesiace aktívne cele dni a noci? Co by ste si o tom mysleli?

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 normalne to urcite nie je...pohovorila si si s nim, ze preco hadky riesi takymto sposobom? A ani sa tym netaji?

laskamoja123
autor
4. máj 2015

ano ze mu to mama dohodila niaku kamaratku z roboty ze sa zaobera psychologiou ale robi za pasom, ze ona mala tiez taký tazký zivot mi povedal, neviem čo mam robit

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@klarisa23 ked som jej napisala z akeho dovodu si splu pisali tak mi povedala ze na zaklade nasho vztahu ked sme mali problemy

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 fuha to ho este aj mama v takomto podporuje? a s nou si inak dobre vychadzas? no ako mam jednu kamosku, co to takto riesila, ked mala doma problemy, ale tam sa to zvrtlo na nieco viac ako kamaratstvo :-/. A on vie, ze ti to vadi?

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 ja by som sa neponizovala tym, ze by som pisala jej, skor by som si sadla s priatelom/manzelom a s nim si to vydiskutovala, vysvetlila mu, ze ta to ponizuje, ze rozobera vase problemy s cudzou zenou......alebo potom mu to aspon naoko oplatit rovnakym sposobom a by som sa pozrela, ci by bol spokojny, keby si o nom pisala dnom nocou inemu muzovi....

laskamoja123
autor
4. máj 2015

uz to nerobi lebo som to zistila, s jeho mamou som vzivote nehovorila a ked som napisala jej tak mi napisala ze uz si to mame riesit medzi sebou ze ci ziarlim, neverim tomu za milion sms to vyriesi, len sa vsetkoi viac pokazilo, dovera nebude uz nikdy, ved to ze mu ju mama dohodila uz to je z mojho pohladu uplne blbost aj ked place prosi a chce dokazat neviem čo, ja vypis mam a co dokaze?

linddi
4. máj 2015

Normalne to nie je...cim skor to vyrieste aby sa to nezvrtlo na nieco viac. Ver mi. Pisem ti z vlastnej skusenosti 😒

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 pockaj pockaj, kolko ste spolu? ty nepoznas ani jeho mamu? aj si nejake spravy videla? o com boli?

timea7
4. máj 2015

@laskamoja123 no neviem, pred časom si tu riešila výživné, takže problémy máte asi dlhodobo, sadnite si spolu a ujasnite si, čo obaja od vzťahu očakávate, čo mienite tolerovať a čo už určite nie.

klarisa23
4. máj 2015

@linddi no len oni si pisu uz viac ako rok a to uz neviem, ci ide len o kamaratstvo.....ako to berie ta zena vies?

anatalia77
4. máj 2015

@laskamoja123 neviem ci si ta dobre pamatam,ale nieco sa mi mari,ze si tu riesila svojho priatela a jeho financie. Malo tam ist o vela penazi,mal zaplatit nejaky plyn v dome,kde uz nebyval...
Tak ak je to tak,tak doslo na moje slova.

bubelko
4. máj 2015

@laskamoja123 a aky je rozdiel medzi tym, ci sa partner vypisuje s nejakou znamou po nociach a riesi s nou problemy a tebou, ktora to riesi s haldou zien na modrom koni? ziaden...
treba si sadnut a porozpravat sa.
a inak - niekedy moze odstup neznamej osoby od problemu pomoct, pretoze sa jej to netyka, dokaze byt totiz na rozdiel od priamych ucastnikov objektivna... 😉

timea7
4. máj 2015

@klarisa23 na ňu sa vykašli, podstatné je, ako berie tebe tvoj manžel a ako ho berieš ty? Máš ho ešte rada?

klarisa23
4. máj 2015

@timea7 to nie je o mne 😀

klarisa23
4. máj 2015

@timea7 a niekedy mat rad nestaci.....ked on riesi problemy s cudzou osobou a nie so zenou doma ......

timea7
4. máj 2015

@klarisa23 sorry, píšem tu, odpovedám, na maily a pozerám chladničky, s niečím by som mala prestať...A že ženy dokážu robiť viac vecí súčasne, no asi nie všetky 😀

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@klarisa23 nevidela nic

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@anatalia77 to niesom urcite ja

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@klarisa23 povedala mi to iste ako on

sednaja
4. máj 2015

@bubelko Toto snáď ani nemyslíš vážne, že je to to isté, ak sa Tvoj muž kontaktuje s nejakou ženou vyše roka a anonymný pokec na koníkovi. Je jedno, či sa chlap stretáva s inou ženou (alebo inak kontaktuje) za účelom "riešenia" svojich problémov, či je to "len nezáväzný" pokec......ide o to, že sa vôôôôbec s nejakou stretáva... a že nestranný človek? To môžeš povedať tu o ľuďoch na koníkovi, prípadne o psychológovi, či o človeku z ulice, ale nie o nejakej pipinke, s ktorou sa kontaktuje tvoj chlap......ale môže byť, že tebe by to nevadilo. To, že majú dáke problémy je jedna vec, ale že hneď utečie za inou je iná. Prečo sa nevykecá kamarátovi, prečo akejsi kamarátke? Lebo to kamarátka nie je, naša autorka témy je už riadne dlho podvádzaná, len si to sama nepripúšťa. Neverím, že jej je chlap verný. Aj my sa s manželom niekedy pohádame, kto aj nie.......avšak nikdy neutekám za nijakým chlapom, ani on za ženou.

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@sednaja oni sa zevraj nikdy nevideli len si pisali a jeho mama mu dala na nu kontakt

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 no a keby si na to neprisla, tak by v tom pokracoval???? neviem ci si inak po inych strankach rozumiete, alebo ci si si vsimla zmenu jeho nalad, ako sa inak k tebe sprava?

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@sednaja zevraj sa zaobera psychologiou mi bolo povedane

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@klarisa23 uz si dlhsie nepisali a place stale ze on mi vsetko dokaze ze jeho mama mi to vsetko vysvetli

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 ale to je jedno cim sa zaobera, ked ma problemy mal ist normalnej psychologicke a nie vypisovat cudzej zenskej.....toto sa mi cele nepaci .....a to, ze sa nikdy nevideli, ani tomu neverim....

nuvaring
4. máj 2015

Áno,robí to každý chlap,ktorého omrzelo to,čo má doma.

klarisa23
4. máj 2015

@laskamoja123 no urcite by som mu neskakala okolo krku, skor hrala urazenu......potom uvidis ako dalej.....a inak ake problemy ste mali, ked to musel riesit takto? teda ak to nie je tajne....

bubelko
4. máj 2015

@sednaja ja som sa opytala, aky je v tom rozdiel a ja ho az tak velmi nevidim. aspon zatial 😉
a vieme, ze je to pipinka? mozno je to nejaka 50rocna pani... nevieme nic. len to, ze sa s niekym bavil o problemoch vo vztahu so zenou, ktoru mu dohodila matka. kolke z nas riesia problemy s kamoskami a muzi o nicom nevedia alebo vedia a vadi im to a povedia, ze sme zas boli na kave s tou a tou a my co? mykneme väcsinou plecom. rozdiel je, ze zeny ked to riesia s inou zenou, tak je to normalne, a ak to robi chlap uz je ohen na streche. keby to rozoberal s psychologickou a ta by bola mlada. ca.30r a vycaloval by za to 50eur, tak by to bolo OK? nebolo. bolo by to mozno ok, keby to bol chlap, alebo stara osoba, aj ked ak by bola zena, tak mozno aj to by nebolo v poriadku...

a pisala som, zeby sa o tom mala porozpravat ona s nim a nie s anonymnymi zenami na koniku, kde jej 50% povie, ze uz s nou 100% spal, dalsich 40% jej napise, ze ak s nou este nespal, tak je na ceste k tomu a mozno zvysnych 10% jej napise, ze nech sa ukludni a pokeca o tom s nim...

klarisa23
4. máj 2015

@bubelko mas zvlastny pohlad na celu situaciu....vy ked sa doma s manzelom pohadate, tak je bezne, ze si vypisuje o tom dnom-nocou s cudzou zenou???? ak ano, tak to klobuk dolu.....

macka334
4. máj 2015

Keď si píšem s niekým opačného pohlavia dlhodobo, celé dni a noci,tak hľadám niečo - vzrušenie, pochopenie.... Takto sa v terajšom svete vytvárajú vzťahy,

Tu začni písať odpoveď...

Odošli