Sms a hovory s inou ženou

laskamoja123
4. máj 2015

je normalne aby koli malým hadkam priatel vyhlada cudziu osobu na riešenie problemov? 1,5 roka si vypisovali s toho 3 mesiace aktívne cele dni a noci? Co by ste si o tom mysleli?

sednaja
4. máj 2015

@laskamoja123 Neprajem ti nič zlé, snáď len nech sa to vyrieši a obráti na dobré. Každá sme iná, no ja by som tomu neverila, že sa nikdy nevideli. Nepoznám jediného chlapa, ktorý by sa kontaktoval so ženou ako s kamarátkou. Buď s ňou niečo má, alebo sa nekontaktuje. Ešte by som pochopila, ak by to bola oficiálna psychologička a majú pravidelné sedenia, ale toto mi príde nejaké divné, čosi mi tu nehraje. Ja by som takému chlapovi nedokázala dôverovať, prípadne by som si ho určite preklepla. U mńa je strata dôvery koniec - nenávratná a keby som zistila, že ma podviedol (hoci by som to zistila aj 10 rokov po), tak je to rozvod. Ale sú ženy, ktoré to dokážu prehrýzť.........snáď ten tvoj chlap to mal fakt len útek pred realitou prostredníctvom telefónu, ale normálne to každopádne nie je.

klarisa23
4. máj 2015

@bubelko a inak to nie je dobre prirovnanie, ked sa niekto len zaobera psychologiou a psychologicka, to je pekny rozdiel....tvojmu manzelovi by nevadilo, keby si mala nejake problemy v intimnom zivote a rozoberas to napr. s nejakym chlapom, co sa venuje sexuologii? tak podla mna je v tom velky rozdiel ist rovno za doktorom sexuologom alebo vypisovat cudziemu chlapovi......

mamulka211
4. máj 2015

aj moj, dnes uz ex manzel to takto robil. Kazdu hadku riesil tak, ze si nasiel nejaku pipinku o ktorej mi vravel, ze len sa rozpravali. bolo mu fuk, ci je to 20 rocna tehotna zena, ci 60 rocna pani, co je rozvedena a aj ona jemu blabolala o svojich problemoch...samozrejme, ze sa s nimi aj stretol..proste kopni ho do prdele, je to nevyzrety jedinec a nic dobre ta s nim necaka. Mne uz je fajne 😀

bubelko
4. máj 2015

@klarisa23 nie, nevypisuje, alebo aspon o tom neviem.
ale co urobila zakladatelka? to iste. povadili sa a vypisuje o tom s celym konom...
a co vieme o tom, s kym si vypisuje jej muz? s nejakou zenou... vieme, co si s nou pise? nevieme... vieme, kolko ma rokov? nie. dohodila mu ju mama, ze mala tazky zivot...
vieme len pohlad zo strany zakladatelky. nevieme o com sa vadili, co sa dialo, preco to riesil takto... mozno sa s nou nedokazal normalne dohodnut, potreboval iny pohlad na vec...
nikde nepisem, ze by ma nehnevalo, keby to urobil moj muz, ale snazila by som sa zistit, preco kecal o tom s dotycnou a nie so mnou a nevypisovala by som na forum, ci je to normalne...

peneloppe
4. máj 2015

Je to velmi neprirodzene na chlapa, Ved chlap sa nerad rozprava s vlastnou zenou, nieto este s cudzou! My zeny chceme veci rozoberat, diskutovat, prebrat to z kazdej stranky, hladat riesenia ale chlapi?
Nezda sa mi to, skor bude za tym nieco ine a takto sa vyhovara.

bubelko
4. máj 2015

@klarisa23 ano, je to rozdiel - psychologicka a niekto, kto sa zaobera psychologiou... ale pozri na MK, tu mas kopec psychologov, lekarov a neviem akych odbornikov, tak preco nie ta jedna dotycna? lebo ju dohodila matka?
a ver tomu, ze keby mam problem a mam kamarata/znameho, ktory viem, ze mal podobny, tak mu napisem a porozpravam sa s nim o tom... preco nie? ked mal kamarat zlomenu nohu a zlomim si ju tiez, tak tiez mu zavolam, ze kde chodil na rehabilitacie, ako to slo a pod....

laskamoja123
autor
4. máj 2015

@peneloppe on ked poviem konec nedokaze zmierit, vyvolava vsetko vysvetluje, chce davat dokazy, miluje len mna, je mlady sprostý ja som jeho bola prva

bubelko
4. máj 2015

@klarisa23 mne v podstate na celej veci vadi len jedno. napise sem zena, ze chlap urobil to a hento a hned je tu napisane - spava s nou, chce s nou spat, podvadza....
skratka, nic nevieme ale uz vydavame sudy.... a to je nebezpecne - aspon podla mna, pretoze to fakt moze byt tak, ako jej povedal. (nemusi, moze)...

sednaja
4. máj 2015

@bubelko Ono je však rozdiel či sa žena baví so ženou, muž s mužom, alebo sa bavia opačné pohlavia navzájom............a opäť je rozdiel, či sa preberie raz-2razy nejaký problém, alebo sa kontaktujú ROK A POL. Okrem toho, myslím, že autorka témy skôr nenaráža na to, že jej muž rieši problémy s niekym iným, ale je to skôr o tom, že to robí s inou ŽENOU.......ale môže byť, že sme túto problematiku pochopili rôzne.
Isteže si problémy majú vyrozprávať osobne, ale čo sa týka problému, že si on píše s inou, tak s ním asi nevydebatuje. Ak ju podvádza, len tak sa jej neprizná. Ale snáď to bude ako píšeš, iba nejaké nedorozumenie, jemu je možno jedno komu sa vykecá, či je to mladá, stará, mladý, starý, hlavne, že sa vykecá - ale popravde - ja osobne tomu neverím.

sednaja
4. máj 2015

@laskamoja123 Pýtam, sa môjho chlapa, že čo by povedal, keby zistil, že si rok a pol píšem s nejakým chlapom a ja mu poviem, že je to len psycholog, čo mi mama dohodila, ešte som sa s nim ani nevidela...........a on na to: Nič by som nepovedal; zbaľ sa a môžeš ísť 😀

klarisa23
4. máj 2015

@bubelko ved v poriadku, ale nebudem si s nim vypisovat nonstop 1,5 roka, vypytam si radu a tym to hasne...

peneloppe
4. máj 2015

Veru rok a pol je trosku dlha doba. V takom case mohli stihnut ozaj rozne temy, aj prakticky. Nic v zlom.

laskamoja123
autor
4. máj 2015

nebolo to v kuse ale s prestavkami a tak 2 mesiace ckuse

tajka1986
4. máj 2015

@laskamoja123 je to cudne a trva to dlho,isto spolu nepreberaju len tie vase problemy. A ak ano mate problemov viac ako dost a treba ich riesit spolu. Sa dnut a porozpravat sa. A to je uz aka volovina ze mama mu dala kontakt na cudziu zenu a ma si s nou pisat o vasich problemoch. Nic lepsie ho nenapadlo?? Ach jaaaaj. Zeny su niektore strasne naivne a potom sem vypisuju ako ich muzi podvadzaju 😖 Fakt ubohejsiu vyhovorku som nepocula. A place? No chudacik podme ho lutovat teraz,by som mu ten mobil s sms od nej strcila niekam... 😠

igor211
4. máj 2015

@sednaja Ja mam inu zenu ako kamaratku a nikdy by som sa na nu nepozeral inak ani s nou nic vztahove neriesil.

nuvaring
4. máj 2015

@bubelko ty si strašne naivná.....by si potrebovala trošku skúsenosti,aby si vedela posúdiť a mudrovat na tému "muž a sociálne siete"....ja som na pokeci takmer 10rokov a teda viem o čom to je

katulik29
4. máj 2015

Z vlastnej skúsenosti - nebude to len o obyčajnom písaní. Či už ťa podvádza alebo nie, na to prídeš aj sama. Muži sú lovci - neuspokoja sa s jednou, resp. veľmi mizivé percento zostane vernými. A pokiaľ niečo skončí, nové začne. Tie svoje žienky domáce už majú opozerané a môžu sa akokoľvek starať o deti a domácnosť, muž to neocení, berie to ako samozrejmosť. Oni potrebujú niečo viac.... niečo nové.... A tá, ktorá dokáže s takýmto chlapom žiť... no nechcela by som žiť celý život v upodozrievaní 😒 Chlap si aj tak tú svoju cestičku nájde

radsej_knihu
4. máj 2015

Ten moj tiez riesil nase problemy s kamaratkou a nie so mnou. Dokonca argumentoval, ze to bolo v poriadku, kedze ona mala priatela. Dopadlo to tak ze po 7 rokoch vztahu prisiel na to, ze ona ho tak dobre chape a maju spolu tolko vela spolocneho. Z mojho snubenca sa stal moj ex. A to bol clovek, o ktorom by to nikto nepovedal, vsetci nasi znami aj rodinni prislusnici z toho boli sokovani.

Co som si z toho odniesla: never chlapom, ktori maju zenske kamaratky, a nepredstavia ta, ale zahmlievaju, zatajuju, vykrucaju a potajme si s nimi vypisuju. To nie je kamaratstvo.

katulik29
4. máj 2015

@radsej_knihu Súhlasím, presne takto to funguje a ty si dobre spravila. Ďalšia kategória je ešte taká, urobiť manželke dieťa, aby jej "zalepil" oči svojou vernosťou a láskou 🙂 Ale to už je len pre silné žalúdky 🙂

deninka82
4. máj 2015

Moj ex tiez si vypisoval s babou, vtedy maturantkou a nevidel na tom nic zle. Rozpravala som sa aj s nou, ked som to zistila a tvrdila mi, ze ho vnima ako brata a pomohol jej ked sa rozisla s priatelom alkoholikom. Potom s tym vraj prestali. Rok a pol na to, ked sme mali doma uz polrocne babo som zistila, ze neprestali a uz spolu aj spavaju. Tak ako @radsej_knihu uz neverim muzom a neverim na muzsko-zenske kamaratstva. Rozisli sme sa po 11 rocnom vztahu, v podstate kvoli tomu, ze moj ex neriesil problemy so mnou ale s tou zabou. Do dnes neviem, co mu na mne vadilo, hlavne , ze jej sa urcite postazoval ako mu je so mnou zle.

radsej_knihu
4. máj 2015

@deninka82 Tak tak, ja som vlastne az do uplneho konca bola v tom, aky mame idylicky vztah. Nic nam nechybalo, dobre nam bolo, slusne byvanie, vylety, rozpravat sme sa o com mali, postoje k vela veciam sme mali rovnake, plany do buducnosti sme robili, a potom sa clovek dozvie, ze mu chybala romantika a vlastne tolko veci bolo zlee, len skoda ze som o tom nevedela ja, len ta kamaratka. Shit happens.

Ale keby to mal zaujem riesit so mnou, neriesi to s kamaratkou. A kto nema zaujem riesit problemy vo vztahu, tak nema zaujem o ten vztah. Ani o teba.

bubelko
4. máj 2015

@nuvaring ano, som strasne naivna a vcera som spadla z jahody... 😉 a to len preto, ze pri kazdom chlapovi nevidim "kurevnika":.. no musim sa este vela ucit...skratka ked jeden, tak vsetci.. to je zmyslom tohoto vsetkeho, spravne som pochopila?
takze on to riesit s inymi nemoze, ale ona moze? aj to som spravne pochopila?
my na koni sme nestranne (lebo ako citam ziadnej sa to nestalo, takze su objektivne)?
ale budiz...

moonlight1210
4. máj 2015

@bubelko priatelstvo medzi muzom a zenou neexistuje. vzdy je v tom angazovany viac jeden alebo druhy, co od toho ocakava viac. prinajmensom aspon raz sa vyskytne aspon chvila, ak nie cele dlhe obdobie, kedy jeden z nich, ci obaja, si uvedomia, ze hladia na toho druhého inak ako na kamosa.
a ze byt s nim je im prednejsie, ako byt s partnerom. ze ho radi vyhladavaju a tesia sa na kazdy kontakt.

az po odzneni takejto chvile ostava to priatelstvo uz len priatelstvom (dokonca sa stane, ze po jej odzneni vysumi do stratena). ale ona tam jednoducho vzdy pride (nie nutne obojstranne). je to dane prave tym riesenim problemov (moznost podavat ich jednostranne a mat plnu podporu) a tym, ze sa medzi nich nemiesaju ziadne vzajomne trenice, ako to uz byva medzi partnermi, ktori spolu ziju.

laskamoja123
autor
4. máj 2015

neviem akým sposobom by mi to dokazal

bubelko
4. máj 2015

@moonlight1210 ja nikde netvrdim, ze to tak nie je. len pisem, ze ten chlap s tou zenskou naozaj mohol len pisat (ona mohla byt ta viac angazovana) a neslo o nic ine... ale tu sa vsetky skratka na zaklade 3riadkovej spravy rozhodnu, na zaklade vlastnych skusenosti (ktore im nikto neberie), ze prosto 100% ide o viac a ze on ju podvadza... na zaklade 3riadkov?
vieme, preco sa hadali? ako dlho su spolu?
pise ze si pisali 1.5r v kuse, potom s prestavkami... ako, ja fakt na zaklade tohoto si nedovolim napisat, ide o viac, spava s nou a pod... a pritom to fakt moze byt fungujuci vztah, s problemami, ktore sa daju vyriesit...
vobec nevieme, ci ta baba, co si s nou pise, nahodou nie je lesbicka... a pod... chapes o co mi ide?
podla mna nie je normalne, ze to zakladatelka rozobera a prebera s polovicou MK, ked to ma preberat s partnerom, lebo pre mna robi to iste ako on... rozobera sukromne problemy s verejnostou... a vo velkom 😖

kliara
4. máj 2015

@bubelko - dobre, tak nech si teda tvoj manžel vo dne v noci celé mesiace vypisuje s nejakou ženskou o vašich problémoch, ak to tebe nevadí. Ale väčšine žien to vadí a myslím, že úplne oprávnene.
Zakladateľka témy to tu totiž rozoberá so ženami a nie v súkromí s nejakým chlapom. A to je obrovský rozdiel, ak to ty nevidíš, je to zvláštne.

mamulka211
4. máj 2015

presne kvoli tomu, ze 90 percent parnterstiev prechadza pocas svojho trvania neverou, uz nechcem vztah, aspon nie zavazny. Je to ubyjajuce...Muzi nedokazu byt verni. aj zeny s tym maju problem, ale muzi na 97 percent.

mamulka211
4. máj 2015

@bubelko ty si asi nepochopila, ze ona to s partnerom uz asi preberala, ale vysledok nebol ziaden...to, ze to tu prebera s nami, zenami, je predsa nieco ine, ako ked to jej partner prebera s nejakou kamoskou...my ju nepozname, sme uplne cudzie osoby, je to anonymne. Ona sa nas pyta na nazor, ci by to nam vadilo a my jej odpovedame, ze ano, vacsine z nas by to velmi vadilo.

empathia
4. máj 2015

@laskamoja123 ukonči to... celý život budeš v neistote, čo kedy kde si s akou zenou napíše alebo sa stretne...

bubelko
4. máj 2015

@kliara ja som nikde nepisala, ze jej to nema vadit. ja som sa opytala, aky je rozdiel medzi nim a nou, ktora to rozobera verejne s celym MK... ? myslis, ze jej partnerovi to nevadi, ze tu halda neznamych o nom vytvara sudy, ze ju aj tak podvadza alebo ju podvedie, ze ide o viac.... atd, skratka toto dvojite meradlo na zeny a muzov sa mne osobne nepaci...
a pytala som sa zakladatelky, od nej som na toto odpoved nedostala...
zato som sa na zaklade tejto otazky dozvedela, ze som naivna, ze by mi to nevadilo. etc... no zaujimave...