Smutná po dovolenke. Návrat do reality

30. aug 2023

Ahojte… dlhé roky som nikde nebola na poriadnej dovoolenke, študovala som, covid atď. Teraz som sa vrátila nedavno z all inclusive dovolenky pri mori (naposledy som bola ako dieťa) a mne je veľmi smutno že sa musím vrátiť do prace a do starych zabehnutých koľají. Až do plaču až uzkostí… ako sa toho zbaviť?

mikadooo
31. aug 2023

Sprav si nejaký plán, na ktorý sa môžeš tešiť, to trošku pomôže. Napríklad, že na Vianoce by si mohla ísť niekam na chatu, pogoogli aké sú chaty, popozeraj, proste zameriaš myšlienky iným smerom.

bluka2
31. aug 2023

Musis chodit co najcastejsie 😀 Treba ti nejaku pracu na HO a dovi, dakam do portugalska a odtial do grecka a podobne. Nemas deti, toto zariadis. Ja som si po letnej dovoleke rovno planovala jednu na jesenne prazdniny a sabbatical od novembra. Medzitym aspon 2 predlzene vikendy niekam. Ja hlavne musim mat na dalsie sa co tesit a znovu planovat, to ten prichod ulahcuje

majlo1234
31. aug 2023

Tiez som to tak bezdetna mala. Teraz sa tesim domov z kazdej dovolenky.

marcellka32
31. aug 2023

boli sme na 3 týždne pri mori...je mi vždy smutno, že to končí, ale najviac sa tesim na svoju posteľ🙂
Vytlacim si fotky a často si ich pozerám, mám rada fotku v ruke (nie v Pc, v mobile)
A plánujem ďalšiu dovolenku/výlety..od zajtra predĺženy víkend v Tatrách ideme
A potom som zistila, že musím niečo vždy plánovať, ja sa musím vždy na niečo tešiť, do práce musím chodiť, aby som tie dovolenky mala z čoho platit 🙂

bluka2
31. aug 2023

@majlo1234 😂 😂

marcellka32
31. aug 2023

@bluka2 presne, aj ja sa musím vždy tešiť a plánovať ďalšie akcie/výlety/dovolenka

tykat
31. aug 2023

Mne je smutno uz ked tam idem 🤣 lebo viem do coho sa musim vratit. A com dlhsia dovolenka tym horsi navrat