Sociálne siete - nevera

9. júl 2020

Ahojte maminy...Pred nedávnom sa mi pokazil telefón,tak som si vzala mužov starší telefón,ako dočasnú náhradu..No čakalo ma tam nepríjemné prekvapenie..Nejako sociálne siete neriešime,máme akurát spoločný fb a tým to haslo..Noo a ja občas skočím pozrieť MK 😄 Zapla som si teda ten mužov telefón a skoro som odpadla..Prvý na mňa vyletel instagram,či ako sa to volá, pozerám že cooo??40rocny chruno má Instagram?🤦 Tak idem sa pozrieť čo to tam vymýšľa..A A normálne som asi pred mŕtvicou..Jedna jediná konverzácia,terajšia, nová s 26rocnou babou,peknuckou.. Písal jej, že je slobodný a bezdetný,ale že ako tak na ňu pozerá,tak dlho nebude..Keby zaprel mňa,neboli to tak veľmi,ako to,že zaprel naše deti!!!!A to máme 2mesacneho syna!!!😳😳Baba je z TN,on z Ba,že ak si naňho nájde čas,tak veľmi rád príde do TN za ňou..ako neviem kedy ten dement chcel ísť do TN..Keď nemá čas ani na vlastnú rodinu,ako hovorí...ko..kooot... a oslovenia ako krásna slečna,s krásnym menom..Potrebovala som sa vyrozprávať,lebo to držím v sebe už 4ty deň a neviem,ako to zo seba dostať,lebo ma zavrú za vraždu 😭😭😭😭

amienne
9. júl 2020

Ja len nechapem, ze nezmaze komunikaciu. Nevie , ze pouzivas jeho telefon? To uz mi pride, ze ma uplne vas vztah na haku ked sa to ani nesnazi zatajit. Dufam, ze toto v zivote nebudem musiet riesit. Zavesila by som tychto prietrtnikov do prievanu ked uz nemaju tolko charakteru a odvahy povedat zene Cau idem za mladsou, krajsou .

dori92
9. júl 2020

Ja by som mu asi kúpila jednosmerný lístok vláčikom do Trenčína, pekne mu pobalila kufre a položila mu to krásne pred dvere... A potom by som kukala cez kukatko na toho jeleňa ako páli doooo........ No preč 😂

autor
9. júl 2020

@lija22 chce.. On je atraktívny,s dobrým módnym vkusom a drahým autom .To,že je sprostý ako bedna gitu a to auto je na leasing ju podľa mňa nezaujíma 🤦

autor
9. júl 2020

@amienne vie,že používam telefón ,ale nevie,že to tam má,,podľa mňa zabudol..Ten telefón stojí v skrini už dobre 2-3 roky

limetka69
9. júl 2020

baby, a to na instagrame sa da pisat si s niekym? :O

autor
9. júl 2020

@limetka69 jasné ,je tam Direct

pseudomonas87
9. júl 2020

Aha. Takže on si zabudol odinštalovať instagram na starom telefóne..... No to je rozumbrada😐

limetka69
9. júl 2020

ja mam instagram kvoli praci, cumim do neho uz par dni, ale na toto som este neprisla, dakujem za info

acrobaleno
9. júl 2020

@limetka69 jasné...je na to aj ENG názov slide into the dm´s 😂 Inak IG je teraz jedna z top neoficko zoznamiek a miesto kde sa zhlukujú sugarbabies a iné k*rvy :D samo nie všetci sú tam za tým účelom

maminuska
9. júl 2020

@acrobaleno dobre , manžel sa spamätal pomerne rýchlo . Ale počas tej doby bol ako utrhnutý vozeň, duchom neprítomný .

autor
9. júl 2020

@pseudomonas87 podľa mňa tam nerobil doteraz žiadne voloviny,tak tam nepotreboval nič mazať a zabudol,že tam nejaký insta vôbec má 🤷alebo ja už nechápem

acrobaleno
9. júl 2020

@maminuska nechcem jatriť staré rany, ale ako si sa k tomu postavila ty? A čo tá kolegyňa?

pseudomonas87
9. júl 2020

No a čo teda zamýšľas? Napíšeš tej babe? Ci rovno jemu to povies?

maminuska
9. júl 2020

a či som mu odpustila ? Koľko krát som rozmýšľala že čo mu vlastne mám odpustiť, nespal s ňou , nikam s ňou nechodil , kráska mu však vypisovala a on nevedel čo ako s tým . Možno som od neho čakala razantnejšou reakciu a tá neprišla v intenzite môjho očakávania.

autor
9. júl 2020

@pseudomonas87 neviem..poviem to jemu..A asi sa s ním nejako dohodnem,neviem ako,ale niečo musím vymyslieť,toto už nedám..nebudem vedieť odpustiť a ja som ešte mladá na dojebal...ny zvyšok života..s prepáčením

ukulela
9. júl 2020

Chápem ťa, niektorí chlapi sú ozaj krepi ako bedna gitu ... Ja by som mu tiež naznačila niečo v zmysle ako pisali vyššie, keď keď chystáš do Trenčína dones mi odtiaľ tú kačicu ... určite by som nepovedala že mám prístup ku jeho instagramu a keby odo mňa ťahal veci, že čo a odkiaľ viem, no viem. Pýtaj sa, môj milý odkiaľ, nepoviem. A nech sa škvari. a bez oznámenia by som odišla na týždeň ku rodine/kamarátke/ alebo hocikde ak sa dá. Ak máš prachy, pozri cez air bnb nejaké ubytko, ak si trufnes s deckami. Vydusila by som ho ako hovädzie na stave. Keket nevymachany.

amienne
9. júl 2020

🤦 ok, rozumiem. Ale i tak, sak si mozes vziat nahodou aj jeho telefon, moze si ho zabudnut... Pamatam si ako kolegyna popisovala podobnu situaciu v praci. Spali a zrazu v noci zacali muzovi cinkat spravy na telefone. On spal ale ju to zobudilo. Cela vystrasena, ze kto uz bude pisat o 1:00 rano, ci sa nieco nestalo v rodine mu sla kuknut na mobil a bez toho aby sa mu v nom hrabala na uvodnej obrazovke cast spravy od cajky co balil. Nedivim sa, ze zeny stracaju iluzie o muzoch ( a aj naopak, vsak aj zeny vedia byt niektore riadne zaletnice)

nikaeli
9. júl 2020

ja som takto nachytala mojho uz ex.. chodil na jednu zoznamku, kamaratky mi dali echo.. zriadila som si tam ucet a napisala mu.. po par dnoch som mu navrhla vikendovku s wellnesom a on suhlasil.. mne by sa krvi nedorezal 🥺 nezamestnany, ja som tahala dve prace a on si kludne pojde na vylet s nejakou pipinou! prerevala som noc, no dohrala som tu hru do konca - doma mi povedal, ze ide na nejake skolenie, aby ho vzali do prace.. zbalil si kufor a siel na dohodnute miesto, kde sme sa mali stretnut a dalej pokracovat spolu.. pisala som mu, ze budem trosku meskat.. dosla som aj s dcerou.. kukal jak puk.. vravim cau, cakas na mna? na ten vikendovy wellnes? nechapal.. ukazala som mu konverzaciu a dala poslednu sancu.. ako si citala v uvode, uz je moj ex..

maminuska
9. júl 2020

@acrobaleno no povedala som mu nech si to vyrieši a nech ma tým nezaťažuje . A on vysokopostavený manager , ktorý riešil xy ťažkých problémov to nevedel zrazu vyriešiť. Tak sa v tom ťápal ako taký blb. Až keď sa nám narodila dcéra , teda dva mesiace, tak precitol .

maminuska
9. júl 2020

slečne povedal že ak mu ešte raz napíše tak to bude považovať za sexuálne obťažovanie , ale ešte pár rokov som s ňou robila asi tak 5 dní v mesiaci .

pseudomonas87
9. júl 2020

@nikaeli no je neuveriteľné, ja by som povedala ze to snáď len vo filmoch
... 😲

ukulela
9. júl 2020

A ešte, keďže si na materskej, pories si teraz prístup ku prachom. Aby si v nejakej kríze nemala finančný problém.

yvanielka
9. júl 2020

A dopisuju si stále? Ja by som ešte deň dva počkala ako sa to vyvinie, či naozaj si dohodnú stretnutie, vytlačila printscreeny nech zo mňa nespraví hysterku co si vymýšľa/domýšla a odžubala mu ich o hlavu

limetka69
9. júl 2020

@yvanielka asi by som tiez pockala, na zavaznejsie dokazy, aby sa nemohol vykrutit

limetka69
9. júl 2020

@acrobaleno strasna doba :/

pseudomonas87
9. júl 2020

@limetka69 pravda

basullinka
9. júl 2020

určite si všetko printscreenuj a ukladaj, nech to nestihne vymazať

limetka69
9. júl 2020

inak ja mojho muza stale varujem, ze by som ho zabila, vykopla, vymenila zamky, teraz mamina suseda pocas korony a home office zistila, ze muz tam ma konverzacie s dakou panou a 4 roky s nou nieco ma....hrozne, 4 roky na to neprist, hned som mm povedala, ze ked bude chciet ist sa dakou druhou, nech ma netaha za nos a da mi pravo zit svoj zivot stastne, slubil mi, ze urcite mi to povie :D ale isto vie, ze ja by som mu neodpustila

katkati
9. júl 2020

Úplne siviem predstaviť v akom si šoku. Ja by som nevydržala byť s ním v jednej miestnosti a nepovedať mu to. On nezbadal na tebe, že niečo ti je, že si iná?

ivca88
9. júl 2020

Ja by som asi naozaj počkala..
Strašne ťa to bude bolieť, ale pokiaľ je naozaj taky, že mu ide naozaj o stretnutie a o .... Tak nech to vieš.
Ukladaj si všetko.
A bohužiaľ, to že si prišla na IG neznamená, že inde to nerobí/nerobil. Obávam sa, že je to čurák od prírody 😔
Bude to strašne ťažké, ale toto si nezaslúžiš. Dvojmesačné dieťa a on takýto ... Ach.
Ako píšu baby, strašná doba.
Nechápem ako toto už len z princípu dokáže 😔