Som milenka ženatého muža

smajlik222
2. aug 2017

Ahojte , som milenka ženatého muža, nikdy mi nesľúbil že by od ženy odišiel , nemá ju však rád žije s ňou len preto že majú 2ročnú dcéru. Tiež majú byt do ktorého investoval peniaze len on, kedže ona nikdy nepracovala a pri rozvode by jej polovicu musel vyplatiť kedže nemajú žiadnu predmanželskú zmluvu. Stáe sa mi na ňu sťažuje ale o rozvode nevraví nič, nie som jeho prvá milenka , predomnou mal jednu ,so ženou ma sex tak cca raz za 4 mesiace, nemá problém mi to aj povedať , čo ma veľmi raňuje, ale nič som mu o tom nepovedala, niekedy mám veľkú chuť jeho žene povedať že má mňa a že ju podvádza. Máte pocit že keby ju miloval tak by si hľadal milenky? Väčšinu času trávi mimo domu aj ked príde z roboty aby nemusel byt s ňou odchádza k rodičom, alebo susedom ,kamarátom, niekedy so sebou berie aj dceru, niekedy nie, ako mu dovoli jeho zena... Ja ho ale velmi milujem, čo robit?

libawet
2. aug 2017

@charlie1980 prikláňam sa k Tvojmu názoru na 100%. Ak sa chlap zamiluje a väčšinou do sexu s tou druhou, tak sa hrnie k nej a áno, uznávam, veľmi mu vyhovuje, že doma má, do určitej doby, ten full servis, takže má vlastne všetko - aj skvelý sex od milenky a skvelé služby od manželky ( a možno aj s ňou ešte príde na sex, prečo nie, ak je možnosť? ) ...a takto by to aj bral naďalej, ak by mu to jeho žena tolerovala. Chlap je od prírody tvor lenivý a nerád opúšťa zaužívané a fungujúce, ak skutočne nemusí. Verím, že mnohým chlapom by veľmi vyhovovalo mnohoženstvo. ( keď nemôže jedna, dá druhá a vždy sa každá postará )

bejami
2. aug 2017

@daduska_maminka toto nikdy nepochopim co znamena "vziat malému dietatu otca" otec bude navzdy a to ze ma vlastnu manzelku za chuderu ktoru podvadza na tom nic nezmeni. Ja som nazoru ze to dieta to ovela viac poznaci ked zije v rodine ktora sa "akoze" hra na rodinu. Keby o tom ta manzelka vedela mozno by sama chcela ist od neho. Takto je klamana a sama musi vidiet ze ziaden vztah nemaju ked on chodi po kamaratoch, susedoch a spava s nou raz za cas...mozno jej to aj nevadi zije s nim lebo nema kam ist... Chuda zena lutujem ju aj vsetky co sa musia hrat na rodinu aby mali kde byvat a neprisli o pohodlie ktore im manzel vytvara.

bejami
2. aug 2017

@danyb podla mna je to nestastie ak manzelka naozaj nevie ze je podvadzana....

marusia12
2. aug 2017

Ja som taká šťastná, že furt existujú takéto trúby, na ktorých sa dá pobaviť....

bejami
2. aug 2017

@charlie1980 ja nepochopim tie zeny ktorých muz opakovane podviedol no ana mu akoze odpusti zavrie pred tym oci, lebo ved co by rodina povedala maju spolu 3deti atd atd... Vacsinou je to o peniazoch zena by nemala kam ist ma malicky prijem neuzivila by tie deti a preto zrejme voli tu moznost zachranim rodinu deti budu mat otca aj ked ten chlap je k zene odmerany nespava s nou...akoze raz za 4mesiace to aj tej dotycnej musi dojst ze to nie je v poriadku a to dieta to nezachrani...

vilma7
2. aug 2017

Ja ti napisem takto, mam kamosku co roky zila so zenatym chlapom. Ten ju samzrejme zbalil a ca po mesiaci sa jej priznal ze je zenaty, on a jeho milenka zili vo Svajci, a jeho zena na Svk.
On stale tvrdil, idem sa rozvadzat, spolu nezijeme atd, ale vsetko boli len sluby, sluby sluby, az kym moja kamoska nezavolala jeho zene, ako sa veci maju.
A zrejme obaja /priatelkin frajej a aj jeho zena/ cakali na podanie navrhu na rozvod od druheho, lebo vsetko islo potom rychlostou - ako rozvod, tak aj jeho manzelka uz na rozvod dosla tehotna a kratko na to sa vydala, a bac uz ma dve deti.
A moja kamoska si teraz naziva s tymto sralom dalej spokojne a stastne, ale ja by som ho nechcela, aj keby bol poslednym clovekom na tejto zemi...Roky ju klamal, a co mozes ocakavat od niekoho, kto toto uz robi? Ze odrazu bude verny? A tusim ako moju kamosku, tak aj manzelku este asi podvadzal s dalsiou.
A ci ta miluje? Keby ta taaak strasne miloval, tak by podla mna od zeny odisiel. Ano ma dieta a teraz tam bude este dalsich 16 rokov, kym dieta bude dospele? A ako pises, vyhyba sa domu atd., takze ani s tym dietatom tolko casu netravi ako by mal, tak podla mna je to len vyhovorka....ale kedze ti nic nesluboval, tak od neho ani nic necakaj.

libawet
2. aug 2017

@bejami ...poznám vo svojom okolí ženu, ktorá " trpí " manželovo zakášanie, pretože tak má od neho pokoj v tomto smere ( niektoré ženy už proste v neskoršom veku a aj po prechode na ten sex až tak nie sú a sú radšej, keď nie je ), no manžela inak potrebuje - na údržbu okolo domu, čiastočne aj finančne...

danyb
2. aug 2017

@bejami mne je ľúto obidvoch..manželka keby vedela čo stvára jej chlap za jej chrbtom a ako ju ohovára (pravda bude totiž asi niekde inde a nie tam ako to chlap vykresľuje), tak by si mohla ešte zariadiť iný život, s niekým kto za to stojí a milenka, chúďa s ružovými okuliarmi, ktorá si neuvedomuje že naletela a že ju využíva.. a ešte je aj tehu.. raz si bude trieskať hlavu o stenu..
ale je zaujímavé, že založila túto tému a potom nemá čas reagovať.. alebo žeby práve rodí? 🙂 tak jej držme palce aby sa čoskoro prebrala z toho sna a začala si vážiť samú seba aspoň kvôli tomu bábätku 😘

bejami
2. aug 2017

@libawet ano ja mam znamu co ma milenca a jej muz je presne bez chuti na sex malu uz davno po 50tke on o tom vie a toleruje to... tak ano ked uz je to spolocne byvanie rodina tak sa asi vselico toleruje.

bejami
2. aug 2017

@danyb tiez mam pocit ze je to vymyslena tema autorka absolutne nereaguje nic

charlie1980
2. aug 2017

@libawet Vela zalezi aj od toho, ako su zabezpeceni, co vsetko (tam patria aj deti) a kolko toho spolu nadobudli pocas manzelstva, vsakze...mne by sa teda nepacilo, keby som sa musela rozvadzat kvoli milenke a detom by som automaticky znizila standard (prip.otec).
Tam, kde ludia nemaju o co prist (okrem tych deti), tam sa niet az tak nad cim zamyslat. Kazdy uvedomely clovek toto vie.
Ale poznam pripad....novopostaveny dom v najlepsej lokalite, dlho ocakavane deti, dvojicky, dlhe roky sa nedarilo, oni zabezpeceni vdaka vzdelaniu. Zbalil sa zo dna na den, zenu nechal v dome kratko po porode a on sa potuluje po hoteloch s frajerkou z Hornej Dolnej. Toto je podla mna extrem.
Ale k tomu mnohozenstvu 😂 Ja by som ho niekedy aj prijala 😂 Hlavne v rozdeleni domacich prac, postrazenia deti, ked potrebujem😀 Poznam jedneho, ma 4 deti s 3 zenami. A jeho snom je postavit im domy na velkom pozemku, lebo jemu sa nechce cestovat na striedacku po celej republike za detmi 😂 Prve dve zeny z toho uz suhlasili. Tretia sa s tym nevie vysporiadat, caka na to, kedy na to dozrie 😂 Aj tak sa da 😂

danielak84
2. aug 2017

Ja som bola v podobnej situacii ako ty.Bola som cerstvo po rozvode s malym dietatom a chlapa som nechcela ani vidiet.Lenze som sa zoznamila s nim.Nikdy mi neklamal,este v prvy den mi povedal ze je zenaty a ma 4 deti,sice uz skoro dospele.So zenou neziju ako muz a zena uz dlhsiu dobu,aj vysvetlil preco.Velmi dobre som sa s nim citila a ked ma po par schodzkach prvykrat pobozkal zamilovala som sa do neho az po usi.Byval v inom meste,cca 100km odomna ale chodieval za mnou asi 3x do tyzdna.Po case som otehotnela a ked sa mala narodila tak som sa odstahovala za nim.Sme spolu uz 7rokov a teraz cakame 4 dietatko.Co sa tyka majetku vsetko nechal byvalej,byt aj peniaze,deti uz ma dospele a maju svoj zivot a celkom dobre prijali ze si nasiel inu zenu lebo sami videli ako sa ich matka ku nemu spravala.

libawet
2. aug 2017

@bejami aj tu v práci jeden kolega - má milenku, jeho žena o tom vie, no oni sa tak navzájom dokonca dohodli a zostali ešte aj priatelia. Ona má totiž chorobnú nechuť na sex, čo sa jej stalo po ženských operáciách...takže aj takéto sú príbehy ľudí, niekedy tá nevera ešte môže byť ešte aj pre oboch prospešná 🙂.

bejami
2. aug 2017

@libawet tak ano v istom veku ale mlade zeny s malymi detmi urcite nechcu byt podvadzane. Ide hlavne o to ako sa ten muz doma sprava ci teda obhana komplimentmi a pozornostami aj manzelku, alebo na nu uplne kasle sprava sa chladno myslienkami je vkuse pri tej milenke...To uz ta zena musi citit ci jej toto vyhovuje.

marusia12
2. aug 2017

Pridám niečo z vlastného chlievika....
Môj tato sa rozviedol, po týždni sa už ženil s inou, strihol si svadobnú cestu a po mesiaci už podával návrh na rozvod a valil zas k nám. Našťastie mal toľko chochmesu, že odchádzal s dvomi igelitkami a všetko mame nechal. Nech mu je zem ľahká, ale týmto ma vždy pobaví.

bejami
2. aug 2017

@charlie1980 presne tak kde ide o vacsie pohodlie zeny, spominane standardy tak je zena schopna vsetko mozne odtolerovat, aj to ze muz ma zalubu sa obliekat do zenskych siat a robit si make-up🙂))

charlie1980
2. aug 2017

@bejami Chlap je tvor zvlastny tzv.lovec. Aj clovek je sucastou prirody, vsakze....preco by sa mal chlap v prirode chovat inak ako ine zvierata ? Ja ti poviem tak, ze ja som si tohto vsetkeho vedoma. Chlapi su raz chlapi. Ale nepaci sa mi, ked chlapi opustaju rodiny kvoli milenkam. Keby bola hladina estrogenov mizerna (coz je u zeny vekom prirodzene), mozno by som tu milenku ticho tolerovala, mozno by som sa ani neozvala (pokial by to nezasahovalo do naseho standardneho fungovania) 😀

terezka1947
2. aug 2017

@smajlik222co robi jej,moze raz aj tebe...ak som dobre citala,mal aj ine zeny...milenky,myslim,ze len a len o peniazoch,byte atd to nebude
ak s nim cakas dieta...taaaak....asi budes mat alimenty,ale ci aj jeho,hmmm..a dokedy,hmmm
ak necakas....najdi si ineho...nekomplikuj si zivot

bejami
2. aug 2017

@danielak84 je to aj hlavne o tom ci sa muz vie postarat financne o tu svoju novu rodinu aj o predosle zavazky. Ci je to charakter

terina25
2. aug 2017

ukonči to

maminuska
2. aug 2017

@charlie1980 toto čo píšeš je pravda..chlap je lovec , ale tak počas tej evolúcie mu nezostal mozog na úrovni homo sapiens, ale tiež sa trocha vyvinul ( aj keď zrejme u niektorých nie ). Taktiež neloví srnu ale inú ženu a keď jemu mozog zlyhal , mala by ho mať aspoň tá druhá žena.
Ano pudy sú silná vec to priznávam , ale tiež v hlave máme bielu a šedú mozgovú kôru na to aby sme ju používali.

charlie1980
2. aug 2017

@bejami Ale tu nejde o pohodlie zeny. Zle si to pochopila. Tu ide o standard deti v buducnosti.

libawet
2. aug 2017

@charlie1980 áno, nie je nevera ako nevera a záleží aj od inteligencie oboch zúčastnených strán. Ak by šlo o jednoráz. neveru a koniec, tiež by som neriešila, pretože mám už čo to s mužom za sebou....určite by trvalo, kým by som sa s tým vyrovnala a chcela vedieť dôvody ( že čo mala tá iná a ja nie 🙂 🙂 ), ale rozvod nie. Lepšie v tomto prípade nevedieť....lenže zasa už predsa len "nejaký ten pátek" svojho muža poznám, takže....či nikdy nehovor nikdy? Raz som sa ho spýtala, že keby sa na neho nejaká ženská, " jeho typ ", zamerala a chcela ho, že či by odolal? No...zaonačil to slovami: " načo sa ma také blbosti pýtaš ?" Osobne si myslím, že by neodolal, že proste ak by po ňom na tvrdo šla, dostala by ho...je tiež len chlap 🙂.

charlie1980
2. aug 2017

@maminuska Jasne. Len je to niekedy pre nich tazke ovladat v kombinacii s testosteronom 😂 Ale niekedy ich aj osvieti 😀

bejami
2. aug 2017

@charlie1980 Ved ale nie vsade je to tak ze chlap je kanec ktory si ide niečo dokazovat. Nefunguje to z oboch stran ale zena nechce prist o svoje pohodlie a tak to dusi v tom nefungujúcom vztahu kde si obaja nemaju co povedat. Zas nasilu drzat niečo čo nefunguje

maminuska
2. aug 2017

@libawet ja som sa na toto pýtala tiež svojho manžela že čo by robil keby po ňom išla fakt jeho typ ... akosa vykrúcal že ja som predsa jeho typ a také tie keci , ale potom mi povedal že keď by si mal predstaviť aká by som bola nasratá keby som na to prišla ( a ja na to prídem vždy ..aj keď možno neskôr ), tak by ho aj chuť prešla.
Tak ale ilúzie nemám ani ja .

marusia12
2. aug 2017

@bejami ak to dusí, tak tá žena nemá vlastnú hodnotu... sorry, ale zostávať kdesi, kde budem niečo dusiť?

ema234
2. aug 2017

@smajlik222 vela muzov zije so zenami len koli detom a maju milenky a nikdy sa nerozvedu,ak chces s nim byt tak mu to narovinu povec. Ja sa cudujem ze ta to bavi , takyto vztah byt druhorada, ak ho milujes tak si to skus riesit a sama uvidis ako bude reagovat.

maminuska
2. aug 2017

@bejami ono to ale niekedy funguje aj tak že nie pre vlastné pohodlie , ale aby doštudovali deti atď, preto prehliada , nevidí . Moja kamarátka čakala kým druhá dcéra dokončí VŠ a podala o rozvod a manžel náramne prekvapený že za čo ? pritom celý čas mal avantúry ,svoje koníčky a druhú pubertu v 55. teraz chodí hotový , nervy v kýbli vyvoláva jej kamarátkam , aj mne aby sme jej dohovorili .

danyb
2. aug 2017

@charlie1980 keď je chlap ovládaný testosterónom a nedokáže vydržať pri jednej sukni, tak nech sa nežení a užíva si život lietaním z jednej kvetinky na druhú.. iné je ak s tým ona súhlasí z akéhokoľvek dôvodu.. ale tu ide o jasné klamstvo a podvod.. žiadna dohoda.. a ešte jej aj na rovinu povedal že sa nerozvedie.. a ona ho ľúbi.. no on ľúbi len seba..je mi jej ľúto (ak je toto celé naozaj pravda) 🙂