Som milenka ženatého muža

smajlik222
2. aug 2017

Ahojte , som milenka ženatého muža, nikdy mi nesľúbil že by od ženy odišiel , nemá ju však rád žije s ňou len preto že majú 2ročnú dcéru. Tiež majú byt do ktorého investoval peniaze len on, kedže ona nikdy nepracovala a pri rozvode by jej polovicu musel vyplatiť kedže nemajú žiadnu predmanželskú zmluvu. Stáe sa mi na ňu sťažuje ale o rozvode nevraví nič, nie som jeho prvá milenka , predomnou mal jednu ,so ženou ma sex tak cca raz za 4 mesiace, nemá problém mi to aj povedať , čo ma veľmi raňuje, ale nič som mu o tom nepovedala, niekedy mám veľkú chuť jeho žene povedať že má mňa a že ju podvádza. Máte pocit že keby ju miloval tak by si hľadal milenky? Väčšinu času trávi mimo domu aj ked príde z roboty aby nemusel byt s ňou odchádza k rodičom, alebo susedom ,kamarátom, niekedy so sebou berie aj dceru, niekedy nie, ako mu dovoli jeho zena... Ja ho ale velmi milujem, čo robit?

ema234
2. aug 2017

@charlie1980 urcite je seriozne ked chlap si najde milenku , ze sa zbali a odide prec, inac je to hajzel ktory robi tak ako mu vyhovuje a co sa mu hodi.

charlie1980
2. aug 2017

@maminuska
@libawet

Mne tak vzdy pride smiesne, ked sa prechadzame vonku s detmi a vidim peknu mamicku, kedze sa tu pozname....po detoch vysportovana, vo vyssom veku....a kedze ja som clovek dobroprajny, tak ich zvyknem pochvalit pred muzom. A ten mi povie : No urcite ! Ty si krajsia 😂😂😂 No jasne, ze ma lepsiu postavu, lebo roky sportovala uz pred detmi 😂 Ale necham ho teda v tom, ze som pre neho akoze najkrajsia 😂 A mozno by po nej aj hned skocil, ktohovie 😀

liushkaaa
2. aug 2017

Joj baby, keď sme už pri tej zvieracej ríši.... Áno, samci väčšinou s mláďatami a samicami nezotrvavaju, ale ani samice neriešia nejaké romantické city a v ďalšej ruji už veselo otrčaju druhým 😀
Tak skúste tým samcom ľudským navrhnúť, že si môžu užívať kde chcú, ale budú aj ženy, lebo veď stále sa nájde krajsi, silnejší, schopnejsi..... Myslím, že toto už tolerovať nebudú....

danielak84
2. aug 2017

@bejami mas pravdu.Ten moj sa staral o svoje deti a stale sa stara ci uz financne alebo ked potrebuju s niecim pomoct.On odisiel od zeny ale nie od deti,tie budu vzdy jeho.

obsadenemeno
2. aug 2017

@dominika6 sak mala byt s manzelom a synom v Polsku........ ty vole, ta toho postiha teda...... 😲😝👏 byvaleho, terajsieho a aj milenca....fuuuuha

charlie1980
2. aug 2017

@danielak84 Lenze mi pride egoisticke rozhodnut za deti, ze otec s nimi uz nebude moct kedykolvek zaspavat, hrat sa s nimi na poziadanie, spolocne vylety, zazitky....Nie je to celkom tak, ze otcom zostava nadalej a je to vybavene, postarane. A ked su este k tomu tvrdohlavi po rozvode a riesia si svoje zalezitosti cez deti. Viem, ze toto by nedopustil ani jeden z nas pre dobro nasich deti. Minimalne dovtedy, kym by neboli schopne porozumiet tomu. Viem, ze ani moj muz by to nedopustil.

daduska_maminka
2. aug 2017

@bejami sak samozrejme mas pravdu .. ja som to myslela tak ze v buducnosti ak by s nou ostal tak by kazdy mohol povedat ze ona je dovodom rozpadu manzelstva a to ze dieta nema kompeletnu rodinu .. nemyslela som to v zlom ale v dobrom co by sa mohlo stat .. samozrejme ze ani jedna zena za to nemozu ale za to moze ten chlap .. lebo keby bol charakterny tak by sa svojej zene priznal alebo by jej povedal pravdu to ze k nej uz nechova city. Mozno to co vyprava milenke o jeho zene neni pravda ze si to vymysla a o 10rokov to bude vypravat znovu o dalsej druhej milenke .. a mozno to pravda je a hlada u inych zien to co nema doma .. na druhej strane je zena viazana malym dietatom s ktorym je na materskej moze mat s nim problemi a muz si moze mysliet ze je bokom a sex maju raz za 4 mesiace .. hmmm da sa o tom vela polemizovat ale to aka je pravda sa nedozvie ani milenka a ani mi 🙂
Podla vsetkeho by namal byt problem ani u jedneho .. zena s dietatom +starosti muz naopak sa citi odstrceny a hlada zaujem u druhych zien a milenka ktora bezvahania da zenatemu muzovi lebo ju zaslepeno namotal .. takze je vela dedukcii ktore su v tomto vztahu 🙂

libawet
2. aug 2017

@dominika6....vau, ale si zasa odhalila, to si trafila!
@obsadenemeno ....tak toto je mnohomužstvo! A my o mnohoženstve....alebo sa ten @smajlik222 len krásne zabáva...na nás.

danyb
2. aug 2017

@dominika6 kokso.. som si prečítala ten je predchádzajúci príspevok a tomuto ja nerozumiem.. si z nás robí dievča dobrý deň? alebo je to fakt? a tehu je s manželom alebo s milencom? tá to má nejaké popletené.. vyzerá to tak že ani jej nestačí jeden partner 😅

danielak84
2. aug 2017

@charlie1980 pokial su deti male tak je lepsie ked idu dvaja od seba akoby dieta malo sledovat ich hadky.My sme sa s byvalym nikdy pred malym nehadali ale aj tak vycitil ze nieco je zle a ked sa byvaly odstahoval maly sa ukludnil a bolo dobre.

dominika6
2. aug 2017

@obsadenemeno
@libawet
@danyb
nezvyknem pátrať po nickoch či témach,ale tá včerajšia mi utvela v pamäti,...zrejme preto,že bola včerajšia...s mojim naj kamošom alzheimerom mám väčšinou okno jak sviňa 😀...
zato sa divím čo sa tu vy trápite v tom teple ťukaním do klávesnice...hajde ženy k vode 😀

pivonka6
2. aug 2017

@danielak84 Plodný je tento tvoj chlap, 8 deti 🙂

obsadenemeno
2. aug 2017

@dominika6 ja som v praci a vonku leje....... 😒

dominika6
2. aug 2017

@obsadenemeno leje? to kde si v Londýne? 😀

obsadenemeno
2. aug 2017

@dominika6 v UK, ale nie v Londyne 😉

dominika6
2. aug 2017

@obsadenemeno jaaaj tu je 35st. nohy v lavore 😀 autorka by tam mala mať hlavu 😀

obsadenemeno
2. aug 2017

@dominika6 dufam ze to vydrzi, 17/08 ideme na slovensko....drahy sa uz nevie dockat, on je taky teplomil........

katus1406
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika6
2. aug 2017

@obsadenemeno to ostante tam..hlásia zimu.. 😀

obsadenemeno
2. aug 2017

@dominika6 tak si zabalim teple ponozky 😀

dominika6
2. aug 2017

@obsadenemeno
ponožky a sandále 😀..

zankaj
2. aug 2017

@dominika6 podla mna to je nejaka truba co sa nudi alebo meviem. Asi ju bavi pozerat sa tu na kocky co sa tu potom hadaju a snazia sa k niecomu dopracovat. Co uz je 37 stupnov asi jej pece na hlavu trosku. Mozno no netusim ci to tak je.

obsadenemeno
2. aug 2017

@dominika6 to az ked pojdeme na vylet do Ceska 😎

henikav
2. aug 2017

@obsadenemeno aj u nas zima, akurat som zatiahla pradlo do verandy aby nezmoklo a myslim na tych na sk ako sa im dobre pari v prijemnom teplucku, niekde pri vode....
Idem dat nejake fusakle tiez do sandalov, snad to pomoze 😀

obsadenemeno
2. aug 2017

@henikav ja sedim v robote v hrubom svetri..... vonku ludia v zimusnych bundach..... ziadni odvazlivci vo flipflopoch...a to uz je co povedat 😨

henikav
2. aug 2017

@obsadenemeno ja mam este dovolenku, tak behame pomedzi kvapky ked sme vonku, inac v praci, vzdy rovnaka teplota, v lete aj v zime a tiez rovnake neony 😀
Tesila som sa na horucavu na sk, prisli sme do najhorsieho pocasia, no teplo inac vyzera a teraz ked mame po dovolenke sa otepli, zakon schvalnosti

libawet
2. aug 2017

@obsadenemeno no tak to Ti závidím, čo by som za to dala....ja už veľmi tieto horká nemusím, najhoršie je, keď sa to už začne akumulovať, potom už len klíma a to tiež veľmi nemôžem, dnes sa to ešte celkom dá, je len " 34 ", no zajtra údajne má byť 37...ochladiť sa má až okolo 14.8. na nejakých 27.....pred zimou sa človek schová, oblečie, ale pred horkom....( ospravedlňujem sa za odbočenie v téme, ale ako to sledujem, autorka hází na nás bobek ).

festina479
2. aug 2017

podla mna je to vymyslene...ako aj tehotenstvo v profile...keby naozaj bola v 39t tak ju trapi co bude s nou a dietatom a nie toto...

henikav
2. aug 2017

@libawet skoc do bazena a vylez az vecer 😉