Som nespokojná, unudená a smutná

123mamca
14. máj 2016

Zas pisem modry konik..nemam dobre obdobie..a ani asi)nebudem mat,..Tak velmi)by som si priala fajn kamosku a tak tazke to je si)najst?v skutocnosti?Ja uz v manzelstve niekedy nemozem..Uz je menej tych dni ked som spokojna..Ked sa dvaja sebe nevenuju je to na nic.len praca ,peniaze aby boli to neni na 1.mieste no dobre doba je na)hovno..ale mne je strasne .to s tym planovanim tehotenstva druhe babo ,mozem)zabudnut ,nechce ani pocut😞neviem ako sa mam s tohoto vyhrabat uz.chyba mi kamoska naozaj niekto s kim)by som)vybehla von

dominika6
14. máj 2016

@123mamca
Tak chod do prace

123mamca
autor
14. máj 2016

Ved idem rano😄

katka1981
14. máj 2016

@123mamca, zacni cvicit, mne vzdy zumba urobila brutal endorfiny. Vzdy som si ju zapla na DVD a hned po minute mi bolo dobre.

0silvia0
14. máj 2016

@123mamca kamoška ťa šťastnou neurobí... nájsť šťastie musíš sama v sebe, musíš nájsť ten správny postoj k životu, ku vzťahom, k ľuďom...

mickao
14. máj 2016

Ja by som ta hned zavolala na kavu.

mima4
14. máj 2016

@123mamca
vezmi manzela vonka, vezmi ho do divadla, na veceru, na prechadzku... buduj si s nim vztah. Vzdy sa cas najde, kazda ho mame 24 hodin na den, takze zivot je otazkou priorit.

lintu
14. máj 2016

Toto vyzerá na nejaký stereotyp. Chce to začať robiť niečo nové, s čím prídu nové myšlienky a pohľady na svet 🙂

lena888
15. máj 2016

nedavno som citala, ze kazdy den treba urobit nieco, co by sme normalne neurobili, opustit zauzivane a urobit nieco ine alebo inak, co by nas normalne ani nenapadlo. Kazdy den sa mi zda trocha casto, ale je to zaujimava myslienka, ktora sa mi uchytila v hlave 🙂

luciana157
15. máj 2016

Tiez by sa mi hodila kamoska

lolonka
15. máj 2016

tak si baby napíšte odkiaľ ste...možno sa tu niektoré skamarátite 😉

spirit16
15. máj 2016

Myslis, ze by si sa citila stastnejsie, keby si mala dalsie dieta?
Myslis, ze ako dlho by Ti ten pocit stastia vydrzal?

Myslis, ze by si sa citila stastnejsie, keby si mala dobru priatelku?
Myslis, ze by si potom bola dlhodobo stastna?

Vsetko stastie, ktore hladame mimo seba, nas stastnymi dlhodobo neurobi.

Stastnou Ta neurobi ani doba, ani manzel, ani dieta, ani priatelka... ani praca, dokonca dlhodobo stastnou ta neurobia ani peniaze. Stastie nemoze zavisiest na niecom, co je mimo Teba samej. Iba Ty sama mozes samu seba urobit dlhodobo stastnou, bez ohladu na to, co sa deje okolo Teba.

Vela zdaru prajem.

tomiholjubavi
15. máj 2016

@123mamca najzaručenejšia ingrediencia na pocit nespokojnosti so zivotom je nuda. ked ma clovek vela casu, analyzuje blbosti a citi sa potom zle. skus si najst nejaké hobby a venuj sa mu denne aspon hodinku 🙂 ja sa rada učim jazyky, niekto rad cvici..je tu aj super omalovavankova skupina na koniku..hocičo si vyberieš, aj sa niečo nové naučíš, aj ti prinesie radost a odoženie stereotyp. 🙂 ak chceš, možeš sa ku mne pridat, učím sa teraz po rumunsky a nikto so mnou nechce zdielat tuto aktivitu 😀 a potrebujem niekoho na písanie si a konverzaciu 😉

lena888
16. máj 2016

ja keby som mala cas, isla by som kludne do cohokolvek, aj rumunska konverzacia, preco nie. Ale mam skor opacny problem, ledva mi staci cas na to, comu sa teraz venujem.

timea7
16. máj 2016

@123mamca vybehni von, do prírody, začni chodiť na turistiku, na zumbu, do posilky, plávať, do spevokolu....tam nájdeš možno aj kamarátku, pohybová aktivita vytvára v tele hormóny šťastia, budeš sa na svet pozerať ináč. Aj pre muža budeš príťažlivejšia, keď budeš spokojná sama so sebou. Keby nepomohlo, spomeň si na ľudí na vozíčku, ležiacich na onkológii, ženy starajúce sa o rodičov ležiacich na lôžku, deti s nevyliečiteľnou chorobou a zistíš, kde sú ozajstné problémy a dôvod na depku.

timea7
16. máj 2016

@lena888 ja som tiež ešte v mojom živote nezažila, čo je to nuda.

janickacrazy
16. máj 2016

@123mamca podľa mna máš depku z toho, že túžiš po druhom bábatku a muž proste nechce a možu ti tu dievčatá navrhovať neviem aké aktivity a hocičo, ale ty chceš proste bábo, takže tie aktivity možno trochu pomožu, ale ten pocit proste zostane, poznám to z vlastnej skúsenosti, tiež som chcela druhé bábo a moj bývalý nechcel ani za pána a preto je aj bývalý, ale boli tam aj iné dovody, len som ti chcela napísať, že ťa chápem a držím palčeky, aby sa to neskor zmenilo u vás, ja som tiež dlho čakala na druhé bábo, 11 rokov

lena888
16. máj 2016

@timea7 ja kedysi aj ano, ked som bola mlada, nevedala som vyuzivat cas. Tiez som bola unudena, nespokojna. Teraz som taka akcnejsia 🙂

zuzicek88
16. máj 2016

@123mamca tak si skus najst daky konicek,ajmne chyba kamoska,ako som sa vydala,nikoho v tejto dedine nepoznam,tak som si nasla vlastnu zabavku,aby mi dlhonebolo,urcite je nieco,co ta bavy,rob nieco pre seba,citaj si,chod cvicit,dofitka,alebo nieco,kde stretnes ludi,kde sa ti otvoria nove moznosti,ved vzdy je riesenie