Som smutná, lebo nemôžem cestovať za priateľom do iného okresu

12. jan 2021

Som smutná odkedy viem že nemôžem byť s priateľom kvôli zákazu cestovania do iného okresu len plačem a myslím na to, on je na mňa aj nahnevaný že toľko plačem vraví mi že to zbehne, že bude dobre že to vydržíme a má pravdu ale ja neviem ako si vynahradiť ten pocit že ho mám fyzicky vedľa seba mám 19

elizabet173
12. jan 2021

mas 19 a spravas sa ako 5 rocne decko, co mu zobrali hracku. V tvojom veku maju zeny partnerov na VS v zahranici, pracuju v zahranici, chodia na sluzobne cesty a pod. Je uplne prirodzene, ze chces byt co najviac s nim, ale zacni sa spravat ako dospela, nedivim sa mu, ze je nahnevany, ved to ani pred nikym nemoze povedat, ze stale len places, musel by sa za teba hanbit. Zjavne nemas co robit, nemas ziadneho konicka, priatelky, s ktorymi by si mohla pokecat aspon cez mobil.

simsalabim
12. jan 2021

Nezda sa mi ok byt nanho tak fixovana. Moj synovec studuje vo Viedni, jeho priatelka v Londyne. Vidaju sa malo, ona v Londyne zazila uz 2x trojtyzdnovy lockdown na intraku (len v izbe a na chodbe do kuchynky). Teraz su obaja naspat na Slovensku a tiez sa teda moc nevidia. Obaja sa sustreduju na studium, pracu popri tom a komunikuju cez net. Tak, ako doteraz. Sem tam sa vidia osobne, ale malo, dodrziavaju nariadenia. Aj nasa aj ich rodina funguju z domu, nestretavame sa s inymi, tak ich stretnutia sa mi zdaju ok. Ty si najdi nejaku zalubu, cvic doma, kresli, citaj knihy, komunikuj aj s inymi ludmi....

petamich
12. jan 2021

chapem, ze ho mas rada a chyba ti a je ti smutno ale suhlasim s dievcatami, po A je x sposobov v dnesnej dobe ako byt v kontakte skype, teams, messenger a mozete si aspon volat a po B je velmi pravdepodobne, ze aj neskor v zivote sa mozete vidat malo napr. sluzobne cesty, praca v zahranici atd. mala by si si isto najst (ak samozrejme nemas) vlastne konicky a zaujmy
a uz len jedna rada, mozno to prezeniem ak poviem ziadny ale ziadny chlap nema rad, ked placeme a hystercime a obzvlast nie za nieco co oni vnimaju ako somarinu, aby vam toto neposkodilo vztah viac ako to ze nie ste spolu, tak hlavu hore a najdi sposob ako byt spolu a zaroven sama stastna hoc i len virtualne a cez virtualne konicky

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulubka28
12. jan 2021

Ja som svojich rodicov nevidela od augusta 2019, byvaju v zahranici. Mam aj 89 rocnu babku, ktora byva s nimi...tento rok bude mat 90 a ja dufam, ze jej budem moct ist osobne pogatulovat.... Vsetkym nam je to luto, ale chapeme situaciu. Aj babka to chape....Takze sa uvedom trochu, ludia maju aj tazsie osudy.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
12. jan 2021

Zavolajte si cez skype a spolu sa zahrajte cez pc, su take parove hry na dialku, Horolezci, https://skribbl.io/ a podobne 🙂 aj sa zasmejete, ved lockdown nebude trvat vecne

kitycat
12. jan 2021
janinah
12. jan 2021

Ja som dcéru naživo nevidela 8 mesiacov a tak skoro neuvidím...a neplačeme.chapeme situáciu.takych ľudí je vela.... nerozumiem čo si tu chcela počuť....ale nikdy v živote pre nijakého chlapa neprelej ani slzu

0silvia0
12. jan 2021

mas internet, kedysi zeny nemali taketo vymozenosti a pisali obcas listy a dali to....

annamarin
12. jan 2021

Moja mama nevidela otca rok čo zo dna na den odisiel na vojnu. Ani jej nedal vedieť dopredu, lebo nestihol. Vtedy net nebol. Váž si, čo máš. Nepríde mi vhodné kvoli tomu plakať. Z vlastných skúseností viem, že byť takto veľmi fixovana na chlapa škodi zdraviu. Prežiješ aj bez neho.

majka1231990
12. jan 2021

Je pekné,že ho máš rada a že ti chýba,no taká fixácia je až nezdravá.. treba si nájsť nejaké činnosti,koníčky,odpútať sa od smútku.. lockdown prejde a budete opäť spolu.. mnoho ľudí je horšie na tom

sari24
12. jan 2021

Nie si v tom sama a tak to ber 🙂 je v tom celý svet. Žijú tak rodiny s deťmi, nevidia sa manželské páry. Ja som nevidela svojich starých rodičov mesiace lebo ich nechcem ohroziť. Lockdown nebude trvať večnosť, situácia sa postupne zlepší, len treba prečkať aj túto zimu ktorá situácii neprispieva. Venuj sa povinnostiam a koníčkom. Viete si denne zavolať, môžte sa aj vidieť. Hlavné mu neplač lebo to pôjde na nervy každému.

breznica
12. jan 2021

Zlatko, moja starká mala 22 rokov,2-rocneho syna a čerstvo tehotná keď starký narukoval.nevedeli o sebe nič, lebo ho zajali a odtiaľ sa nedal poslať ani list.a neplakala, snažila sa prežiť, lebo to je to najdôležitejšie.nakoniec sa starký vrátil,inak by som tu nebola 🙂

oli18
12. jan 2021

Moja, nebud rozmaznana, ja som nevidela svoje vnucatka a deti od Vianoc a byvame v jednom meste. Ani netusim, kedy ich uvidim.

zuzi56
14. jan 2021

Sadni na vlak, a chod za ním, ja si chodím kde chcem a nikto ma nikde ešte nekontroloval, samozrejme buď zodpovedná, aby si nedovliekla domov rodičom koronu, a nebuľ ako koža, v živote sú horšie veci, aby si ešte nakoniec nebulila, že čo za vola si si to našla😂😂

monikaa44
3. feb 2021

Môžeš ísť za ním v noci cez výnimku.