Som smutná z môjho manželstva

13. feb 2022

S manželom sme spolu cez 10r. Až doteraz som si myslela že mu namne záleží. Postupne začal nechodiť domov..
Potom sa to síce zmenilo ale to som sa ja strašne snažila ,..volala som ho nech príde čím skôr. Robila program ..ale už som nevladala . Možno tam bola žena za tým a možno nie.
K veci.
Hocijako mi povie. Neopýta sa ma ,či mi niečo pomôže .
Máme ďalšie dieťa. Možno sa to zmenilo ním?
Pochybujem.
Prestávam ho asi ľúbiť. Alebo ,prestáva mi na ňom záležať.
Prednedávnom mu bolo zle . Volala som sanitku ,bála som sa oňho. Našťastie mu doktori pomohli.
Nespala som ,písala som mu.
No prešiel čas ,až mi slzy v očiach zavádzajú..
Mne bolo zle ,od žalúdka. 😔a nenavarila som obed lebo ešte sme mali .
Videl má že som si niečo dala.jest aj keď mi je zle
Povedal mi ..či som sa už nažrala.😢že mu mám doniesť obed.
Povedala som že niesom jeho slúžka. A nebavíme sa . Neznášam ho

autor
13. feb 2022

Valentín?
Môžem srat na také sviatky. Keď mi nevie preukázať že má ľúbi .

deti95060810
13. feb 2022

tak na Valentína si ani my s manž. nič nekupujeme...mne stačí že sa ku mne správa slušne, pekne , navzájom si pomáhame a vychovávame naše deti...
správanie tvojho manž . je pod úroveň...mňa by to urazilo.

brembo
13. feb 2022

a neskušala si sa s ním o tom porozprávat? Dohovorit mu,povedat mu,ako sa cítiš a ako ta to zranuje?

autor
13. feb 2022

@brembo jasné na začiatku som vravela že mi nerobí dobre, keď chodí kade tade ..a netravi čas s nami .
Povedala som to s kľudom. Neskôr s nervami .
Ani nič nepomáhalo. Tak som sa na to všetko vykašľala a bolo mne samej lepšie.

autor
13. feb 2022

@brembo ale veď jemu je asi jedno keď som smutná

barborachors
13. feb 2022

Povedal ti, ci si sa uz nazrala? Tu radiť ani nemá zmysel....

mikadooo
13. feb 2022

Fuha to ma mrzí... Evidentne už ste sa obaja odcudzili, nie? Má to pre teba zmysel ešte zotrvávať v takom vzťahu? To mi už príde o pohŕdaní a výsmechu z jeho strany (neviem či si moletka, alebo na čo narážal, že či si sa už nažrala...). Normálne by som si sadla, spísala + a - a premyslela si, či by mi nebolo lepšie keby sme boli od seba...

brembo
13. feb 2022

aha rozumiem. Tak ked mu je jedno,tak to už asi nemá zmysel. Dalšie dieta už s ním určite nie. Máš poslednu možnost,povedat mu,že ked sa jeho správanie nezmeníí,tak sa rozídete. Bude to pre teba lepšie-teda ked máš kam íst. Je mi to luto.

autor
13. feb 2022

@brembo ale ešte on hra urazeneho chápeš?ani nejedol doteraz..si myslel že zas dobehneme ako blba .už stačilo

brembo
13. feb 2022

Nevšímaj si ho,nech ho to prejde. Ked bude velmy hladný,tak si niečo nájde. Jeho tá urazenost prejde. Prajem ti pevné nervy❤

brembo
13. feb 2022

inak rozumiem ti. Radšej sa rozídite,kým ti uplne nezničí nervy. Urob to pre seba. Bez neho ti bude lepšie. Podaj návrh na rozvod a na vyživovaciu povinnost.

osky
13. feb 2022

Len tak prestal chodit domov?
A ty nevies,kde bol????
Ty si jedla a on povedal,ci si sa nazrala???

Zlate moje manzelstvo...
Nechapem...to nie je o dovere,o laske,o spolocnom zivote....
10 rokov takto???
By som zomrela od zialu😪

stanik_67
14. feb 2022

to je hrozne vazne, a ako z toho von, ked to vyzera, ze ste sa dostali do takeho bodu ze zrejme jemu je dobre bez teba.