Som tehotná a priateľ ma udrel

6. sep 2023

Ahojte som na začiatku tehotenstva a priateľ mi dal pri hádke facku..+ ma z nervov priškrtil na posteli len preto aby som ho počúvala a upriamila na neho pohľad..nie som s nim momentálne v nejakom kontakte, ale cez víkend sa chce so mnou porozprávať čo a ako ďalej.. dosť ma to zobralo, pretože by som o ňom nikdy v živote nepovedala, že niečo takéto spraví ešte k tomu tehotnej 😔

hederamonstera
6. sep 2023

A od nas chces co?

mimikarol
6. sep 2023

Len sa za žiadnu cenu nedaj prehovoriť a nevrát sa k nemu. Nestretni sa s ním sama, najlepšie sa s ním nestretni vôbec. Je to psychopat

syslik81
6. sep 2023

a co predchadzalo hadke? samozrejme pravo nema udriet zenu nikdy..ale poznam zenske co by si ju tolko x zasluzili ...

marci77
6. sep 2023

fuuuha, no u kamosky sa to iba stupnovalo .....on ked si vypil, resp. mu raz za cas preplo, tak jej jednu struhol, asi to videl v detstve alebo uradoval alkohol, ktovie.....boli aj v manželskej poradni viackrát, nepomohlo☹

riesila rozvod, casom to bolo iba horsie pri vypätých situáciach s deťmi
držím palce🍀

aaaa1111
6. sep 2023

aaaale, places kvoli jednej facke a priskrteniu. tych faciek bude v zivote este tolko, ze to aj prestanes ratat...

syslik81
6. sep 2023

@aaaa1111 pises z vlastnej skusenosti?

aaaa1111
6. sep 2023

@syslik81 ano, moj otec sa tak chova

haley7897
6. sep 2023

Chce vedieť "čo ako ďalej"? Ja neviem, čo tak trestné oznámenie?

janinah
6. sep 2023

@aaaa1111 otca si človek nevyberie,frajera áno...
autorka,aj tie chudery zavraždené čo v tv občas vidieť najprv dostavali bitku a začalo sa to prvou fackou...keby už vtedy odišli,tak mohli dnes žiť so svojimi deťmi....nechcem strašiť,ale toto je u mňa absolutne neprípustné a mohla by som aj trojčatá čakať tak ho nechcem v živote vidieť,nieto s ním ešte spoločnú posteľ zdieľať.A už asi aj škoda sa pýtať to známe..kam na tých debilov chodíte...

pribinak
6. sep 2023

Maj zdravý rozum a URČITE nechod. Ak už chceš ísť tak určite NIE SAMA

hopsadobrandejsa
6. sep 2023

Domace nasilie neschvalujem, ani facka podla mna nie je v poriadku. Problemy sa riesia s chladnou hlavou.

Pre mna je problem to nasledne priskrtenie. Nejestvuje racionalny dovod nasilie stupnovat a uz vobec nie voci zene ktora je v druhom stave.

Osobne suhlasim s dievcatami, casom sa to bude stupnovat. Toto bud clovek v sebe ma alebo nie.

sasa1310
6. sep 2023

@janinah si to asi nepochopila.
@aaaa1111 to myslela určite ironicky, že keď s ním ostane, bude tých faciek viac

domkakvet
6. sep 2023

Ano toto bolo cez ciaru a urcite nie prvy a posledny krat.

tanyag
6. sep 2023

Že porozprávať, čo a ako ďalej 🤦‍♀️ ja by som ho už ani vidieť nechcela a nie to sa s ním ešte rozprávať

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basullinka
6. sep 2023

Rozmýšľam, ako by som sa zachovala v takejto situácii ja. Ja by som mu len napísala, že nemám záujem sa stretnúť s nim a už vôbec nie čokoľvek riešiť. To, čo bude ďalej so vzťahom rozhodol on v momente, keď ma udrel a nech zabudne, že existujem. Všade by som ho blokla a viac nereagovala.

bessie12
6. sep 2023

A co chces od nas "pocut" ??? Urobila by som to, co som urobila, ked ma moj ex naposledy udrel. Zavolala by som policiu a viac sa s nim nebavila

stanulienkat
6. sep 2023

Odstrihnut. Hned teraz. Ani neodpisat. Zablokovat. Dieta si s takym debilom dlho planovala?

joesvk
6. sep 2023

Je to hrozné...Hlavne NIKDY neuver tomu,že za to môžeš aj ty.
Ak si nechcela komunikovať v tej chvíli z akéhokoľvek dôvodu, nemal právo ťa "usmerniť " fackou .
Aj kebyže spravíš fakt hroznú chybu ako je nevera, ani vtedy na toto nemal právo.
Preto nechápem komentáre,ktoré aby zhodnotili situáciu, potrebujú vedieť, čo tomu predchádzalo.

autor
6. sep 2023

@joesvk Ďakujem 🙏🏻❤️ a ku komentárom vyššie nestalo sa nič vážne jednoducho sme boli na dovolenke z ktorej sme odchádzali skôr ako sme mali..ja som sa nechcela ísť zbaliť, chcela som ostať keďze sme mali všetko zaplatené preto tá facka, priškrtenie aby som si išla ihneď zbaliť veci...👌🏻

bessie12
6. sep 2023

nic vazne sa nestalo ?? ty to este zlahcujes ??? A navyse kvoli takej doslova hovadine ta udrel a skrtil ???

listy456
6. sep 2023

hlasujte kto si myslite ze sa k nemu vrati 😀😀 tie reci nestalo sa nic vazne... zobralo ma to... a v sobotu sa chce prist porozpravat.. no rovno aj ostane lebo je tehotna a si mysli ze sama to nezvladne... klasicky kolobeh tychto chrapunov co na zeny siahnu kvoli srajdam. Ale stastne budete dieta vychovavat az kym sa mu daco nebude pacit a oplieska ta o zem, no a dietatko bud bude zeny chranit alebo bit rovnako jak jeho otec aby si vybil co si prosi.... zistis ked mu budes brat hracky a streli ti facku

autor
6. sep 2023

@bessie12 to ze sa nestalo nič vážne som myslela tak, že v tom nič horšie nebolo len to čo som napísala prečo ma udrel a priskrtil...áno kvôli takej hovadine to spravil nemam za potrebu klamať

gejb
6. sep 2023

Nic vazne sa nestalo....
Budem sa zo vsetkych sil snažiť svoju budúcu dcéru vychovať tak aby jej nikdy nič také hlupe nevyšlo z úst...

stanulienkat
6. sep 2023

@bessie12
@listy456 podľa mňa myslí tým, že sa nič vážne nestalo, že tá hádka nevznikla kvoli niečomu dôležitému.

maranta_leuconeura
6. sep 2023

Ja vidim tri moznosti:
A. Bude z teba samozivitelka a dieta nebude mat oficialne otca, pretoze tohto chudaka zablokujes kde sa da a pokojne mu aj povedz ze dieta nie je jeho, aby ti dal pokoj a viac sa ti nestaral do zivota. Lepsie ziadny otec ako nasilnik. Bohuzial nemozes takto pocitat ani s vyzivnym.
B. Ostanes s nim, pravidelne budes pisat na konik ako nemozes odist lebo mate dieta a nemas kam ist, ze ta stale tlcie a dokonca si dovoli uz aj na dieta. Nakoniec sa mozno po rokoch zdvihnes a so styrmi detmi pojdes do krizoveho centra.
C. Rozides sa s nim, prerusis kontakty, pojdes na potrat ak si dieta dovolit nemozes a povies mu ze o dieta si prisla. Neboj sa, chlap ktory napadne tehotnu zenu v skutocnosti o to dieta aj tak nestal, aj ked moze hrat divadlo a vyhrazat sa.

gejb
6. sep 2023

Dosť blbo to vyznelo ešte s tými emotikonami

autor
6. sep 2023

@stanulienkat áno presne tak

haley7897
6. sep 2023

@bessie12
@listy456 ja som "nestalo sa nič vážne", pochopila ako že hádka nebola natoľko vážna. Tj nečakala, ze by sa to malo takto vystupovať. Možno sa mýlim

moonlight1210
6. sep 2023

A kvoli comu ste sli skor? Preco si sa nechcela ist zbalit? On si nieco vymyslel, ze musite ist prv?

Kazdopadne, uz by som sa s nim nestretla. Iba by som mu napisala, ze ako ukazka charakteru to stacilo a zvysok budeme riesit sudne.

O nic neprides, aj keby si dal hned prijem znizit na 2 eura denne. Lebo s nim ta najskor cakaju taketo “vychovne” situacie, ako mas posluchat, castejsie.