Som platonicky zaľúbená

11. okt 2023

Ach dievčatá, som zúfalá. Povedzte ze niesom v tom sama... Ze niesom divna. Platonicky som sa zamilovala,alebo ako to nazvať? Uz týždne snívam..sama v sebe. Je to človek, ktorého poznám len zo sociálnych sietí a tv. Nevidela som ho naživo, ale neskutočne ma očaril. Výzorom, vystupovaním. (Je to v mojom veku,v podstate žiadna hviezda, simpatizovala som snim a zrazu sa to nejak prehlbilo a ako ho viac sledujem, úplne som.ocarena . nieje v podstate populárny,len sa poslednú dobu objavil občas v tv a sledujem ho na internete.. dobre, pointa je ze som matka dieťaťa a manželka a ja takto bluznim.

Hanbím sa za seba, no vravím si ze ak by som bola slobodná a bezdetná.. Chcela by som ho spoznať bližšie. Úplne som si vyfantazirovala aký je,pritom je to len bublina. Proste snívam, o tom co mi asi doma chýba... V podstate so rada že nemam možnosť ho osobne spoznať,lebo neviem co by to somnou urobilo.

Baby stalo sa to nejakej z vás? Že ste sa zbláznili? Je to tak strašne intenzívne.. vždy sa teším na večer, keď môžem snívať a predstavovať si,vp by holo keby...

autor
11. okt 2023

*sympatizovala

kvetinka75
11. okt 2023

jáj keby si vedela koľkokrát som ja bola pobláznená niekým takýmto 😂. Ale viem, že keby sme sa stretli, možno by pobláznenie aj prešlo 😂. Tak som snívala snívala, až kým ma to neprešlo alebo neprišiel niekto iný 😂. Proste sú niektorí ľudia, neviem rpečo, ktorí sú mi veľmi sympatickí. A normálne si žijem reálny život s niekým s kým chcem a viem prečo s ním som.

autor
11. okt 2023

@kvetinka75 fakt? Bože kameň zo srdca mi padol..ja mam ale strach,ze keby ho vidím naživo,tak sa mi kolená podlomia. Je to v podstate obyčajny človek, akurát je v politike. Chvalabohu ze som.ho nezastihla na mítingu,ale stačí ked vidím foto a som na mako , motýle v bruchu iba pri predstave. Boze keby to vie môj muž.. strašne mi to je trápne, cakam kedy to prejde 😔

autor
11. okt 2023

@kvetinka75 mám 35 a cítim sa ako ked som mala znovu 16🤯

lili1313
11. okt 2023

Áno, mne sa to stava, vždy som veľa snívala a toto k tomu patri. Suhlasim ze si kompenzujes co ti doma chyba. A úplne chapem, že sa citis blbo, tiež si pripadám trapne 🙂 ale povedz si, že vždy lepsie takto ako keby to bol sused... Tam by už bolo aj pokusenie. Koľko to trva? Ja mám odsledovane ze u mna tri mesiace.

babovka2321
11. okt 2023

Ja tiez fantazirujem, odkedy mi je dlho na materskej, lezim v tme a tichu ked uspavam deti, no co ine mam robit :D ale mna ocaruju zahranicni herci niektori
:D naposledy som takto platonicky bola "zalubena" este ako pubertacka. Inak uplne akoby som to ja pisala.

kvetinka75
11. okt 2023

autorka - neboj , aj tvoj muž má fantázie a tiež o nich nevieš 😉

autor
11. okt 2023

@lili1313 ja som taka rada ze niesom v tom sama 😆🙈 fuu on mi bol sympaticky asi vždy, teraz ako boli voľby a skončili sa,tak to nejak vo mne vzrástlo...tri mesiace to je sakra dlhá doba..to sa zbláznim 😃 tak u mna to takto intenzívne trvá asi 2 týždne zatiaľ

kvetinka75
11. okt 2023

amožno by sa ti ani nepodlomili. Na obrazovke vyzerajú niektorí na ,zožratie,, ale v skutočnosti mnohí inak. Alebo začne rozprávať v súkromní a koniec

autor
11. okt 2023

@babovka2321 asi to bude tým 🙈 ze sa nudím doma...len božechráň aby sa to nestalo kdesi v práci potom

autor
11. okt 2023

@kvetinka75 je to možné, keďže všetko to su len moje fantázie a na videjku je často forma 😃 no priznám sa, cítim sa ako na oblaciku, mam teraz tak krásne dni,ked ho mam v hlave 🙈

kvetinka75
11. okt 2023

tak si to uží, kým ťa to neprejde, alebo nepríde niekto druhý. O nič nejde a tebe to spríjemní deň 🙂

ankare
11. okt 2023

Ktorý sa Ti páči? Je politik? 🙂

babovka2321
11. okt 2023

Aj mna to napadlo v suvislosti s navratom do prace (a vacsina mojich kolegov su/budu muzi), ale zas mam nejake sebaovladanie a viem, co mam doma. Len mi uz aj chyba randenie, spoznavanie sa a take tie zaciatky vztahov, kedze s muzom som uz dlho a neplanujem to menit, tak aspon pofantazirujem a dobre bude :D

autor
11. okt 2023

@ankare nebudem ho menovať,lebo to by sa strhla debata zlým smerom. Je politik,poslanec.. chválabohu ,byva odomna ďaleko 😃

kvetinka75
11. okt 2023

@babovka2321 presne tak, človek vie, že je to iba chvíľkové očarenie a prejde to. Tak prečo si niekým iným kaziť, čo má človek doma.

mimisram
11. okt 2023

Podľa mňa normálna vec 😀 Ja zase som snívala o mladšej verzii niekoho, kto už má teraz po 60tke 😂 Takže asi len toľko by som ti k tomu povedala. Si normálna, neboj 😀 Len sa netreba upínať na tie predstavy, lebo človek veľakrát sníva o tom, že mať v živote nebude.

kvetinka75
11. okt 2023

autorka daj aspoň iniciály. Ja som zvedavá 😂

autor
11. okt 2023

@babovka2321 presne! Toto mi chýba,tie predstavy sa točia okolo toho... Asi žijem v stereotype a tak mi hrabe. Motýle v bruchu som.nemala roky rokúce,az teraz

lili1313
11. okt 2023

Spravte si s mužom čas na seba, aspoň večer doma a hlavne poriadny sex.

ankare
11. okt 2023

Veď si anonymne. Normálne nám napíš meno toho fesiho, nech sa môžeme aj my zalubit 😁

autor
11. okt 2023

Veľa ženám by sa tu postavili vlasy dupkom,keby vedia o koho ide 🙈 ja som vždy bola na ,, zlých chlapcov,😃 fakt nebudem menovať radšej 😃

ankare
11. okt 2023

Cakaaame

autor
11. okt 2023

@ankare
@ankare daj zoznam 5mien a poviem ti ci tam je 😃

ankare
11. okt 2023

Richard Glück?

kvetinka75
11. okt 2023

Cakááááááááme, a ty si myslíš že inej žene sa nepáči? Možno aj nám. Každá máme iný vkus, tak na tie negatívne komentáe sa môžeš vieš čo

ankare
11. okt 2023

Miro Suja

kvetinka75
11. okt 2023

je v strane ktorá sa dostala do parlamentu?

autor
11. okt 2023

@kvetinka75 nie 😃

kvetinka75
11. okt 2023

@ankare ten má viac rokov nie?

znamanneznama
11. okt 2023

Uhrík?