Som v 6. mesiaci a priateľ sa so mnou rozišiel

lucka9502
21. jan 2021

Ahojte baby. Chcem sa s vami podelit o svoje trapenie a pocuj nazor inych. S priatelom cakame babo. Som v 6 mesiaci tehotenstva. Poslednu dobu sme sa casto hadali tak som pred3 týždňami prisla s tym ze sa musíme porozprávat o vztahu aby sme vedeli normalne fungovať bez hádok.. Povedali sme si ze si dame par dni na premyslenie co by sme chceli zmenit, co nam vadi, aby sme nasli kompromis. Ked sme si k tomu po par dnoch sadli povedal, ze sa chce rozist. Ze neni šťastný, ze ma uz neľúbi. Tyzden do zadu milujem ta po 4 dňoch nelubim ta. Následné 4 dni som bola u otca. Zacal písať ze on sa o malu postará, že chce ale testy DNA. Po 4 dnoch som prisla domov a po par dnoch sme sa dohodli ze si dame este sancu. Vecer ma objal, dal mi pusu. O 3 dni na to mi napisal ked bol v práci ze u neho sa nic nezmenilo voci mne. Doma mi povedal, ze pre neho to so mnou nema vyznam. Ze ku mne nic necíti. Cize to bola ta jeho sanca. Ked som sa o tom chcela rozprávať povedal mi ze je unaveny z prace, ze na to nema naladu a nech ho nechám spať. Nerozumiem ničomu. Na to sme si robili dieta aby to po par mesiacoch vzdal? Neviem ci sa zlakol zodpovednosti a vybral si lahsiu cestu.. Ja naozaj neviem. Som uplne na dne. Neviem co mam robit. Moj nazor je ze ked si s niekym zakladám rodinu tak o nu bojujem. Ja mam z neho taky pocit ze jemu je už vsetko jedno.

kitycat
21. jan 2021

Poslednou dobou ste sa hadali.... Mam pripocitat aj dobu pred pocatim alebo akp dlho ste sa hadali? Zial pises, ze ti povedal, ze ta uz nema rad... O malom sa zle nevyjadruje... Moze to byt ina, alebo vyhorel... Urcite ho ale neprehovoris... Ukaze cas. Zvladnes to

lucka9502
autor
21. jan 2021

@kitycat hadali sme sa. Preto mal byt rozhovor, aby sme vyriešili nase problemy aby to neskončilo rozchodom a on namiesto toho to zobral z opačného konca a hned rozchod. Jedna veta malu miluje a nasledne druhá veta chce testy dna. Preboha ako keby som ho niekedy podviedla. Zacal mi vycitat uz take veci ze sa ho nemusím pytat stale ci neni hladný, smädný,ze on neni zvyknuty aby sa zena k nemu chovala ako k princovi. Všetko odomna berie negativne. Všetko co mu poviem berie ako buzeraciu. Som na nervy. Mala by som prežívať najkrajšie obdobie v živote a prezivam najhoršie. Ja som sa dnes chcela rozprávať a on si ide radšej ľahnúť. Ziaden záujem. Nic

janinah
21. jan 2021

Hlavne nezabudni dať dieťaťu jeho priezvisko...lebo však dáš 157mu šancu....mne by raz chlap povedal,že ma nechce a o hodinu by ma nebolo...nájde sa taký,čo ma chcieť bude....a testy otcovstva sú vrchol...teraz to tak nevyzerá,ale bez neho ti bude v živote lepšie.....drž sa.

paulina7
21. jan 2021

@lucka9502 ahoj, po prvé si silná a šikovná žena, zvládneš to. Možno obydvaja potrebujete si od seba oddýchnuť. Máš niekoho kto Ti môže pomoc po pôrode? Nechaj ho teraz na pokoj, chce pokoj bude ho mat... Oddýchne si a sam príde za Tebou. Niektorí muži sú ako pružina. Teraz myslí na seba, zvládneš všetko a všetko bude dobre, nebuď nervózna. Ver, že všetko bude dobre!

lucka9502
autor
21. jan 2021

@paulina7 mam kam ísť. Otec povedal ze kludne mozem ist s malou k nemu. Ja nechapem vobec. Takto to byt nemalo. Nerobila som si dieta lebo ho teraz potrebujem ale preto ze chcem dieta s nim, mat rodinu. Pre mna je to z jeho strany sebeckost, nezodpovednost. Urobit si dieta a nebojovat? Jednoducho sa rozísť a ved nejak bude? Opustit zenu v tehotenstve? Ja nechapem nespoznávam ho. Nikdy by som nepovedala ze toto niekedy urobi.

janinah
21. jan 2021

@paulina7 hej,príde,po testy DNA....a potom hocikedy v živote si zmyslí,že si odíde od nej a dieťaťa "oddychovať" ....rodina je a má byť o inom

lucmirka124
21. jan 2021

Moja mrzi ma to ze si sa ocitla v takejto situacii,ale po tychto udalostiach co ti chlap povedal ako sa zachoval, chova,mna by uz na tvojom mieste nebolo.a nieze sa bude chovat jeden den tak druhy den tak ako sa chudacik vyspi?neviem ja by jeho odstrihla zo zivota vasho.naco ti je takyto chuj sebecky a este bezcharakterny ked toto dokazal spravit? To ste ako dlho spolu ze pises ze ho poznas?

tncka
21. jan 2021

@lucka9502 no uz by ma viac nevidel. A na male by mohol akurat zabudnut,ani do RL by som ho nedala zapisat. Z trucu. A preco nie,no to by bolo ze by odomna pytal DNA testy,chuj jeden. Bez neho vam bude lepsie,drzim palce

paulina7
21. jan 2021

@janinah hej, taky je život raz je dobre raz zle, ale nemôže žiť v strachu, ak on nechce to ho neprinuti. Teraz najdôležitejšie je jej zdravé a dietiatia.

hopsadobrandejsa
21. jan 2021

Ludia sa rozchadzaju a rozvadzaju, ale ma velmi nezodpovedny pristup k celej situacii. Raz tak inokedy inak. Tie testy DNA je tiez tak trocha extrem.

Asi celu situaciu nevie spracovat, mozno si mysli, ze test DNA dokaze ze on otcom nie je a podari sa mu z toho vykrutit.

Nuz veru, dnes je tych zlych jablk ovela viac nez kedysi. Jeho rodicia co vravia na jeho pristup?

Drz sa, urcite to nejak zvladnes.

jajka71
21. jan 2021

@lucka9502 chod k otcovi a ži si svoj život. On keď odišiel teraz nikdy nebudeš mať istotu ze sa to nezopakuje. Vždy ti bude v hlave svietiť kontrolka.... Ak tvoj otec je ochotný ti pomôcť tak super, mate kde žiť. On si možno raz uvedomí, keď mu vaši spoločnú známi budú hlásiť akú má krásnu dcéru. Teraz je najdôležitejšie aby ste boli ty a bábätko v poriadku. Ostatne sa poriesi....

babydesire
21. jan 2021

@lucka9502 Luci,mam pocit,ze ide o nedozreteho mladeho muza,ktory este nevie co chce,,muzi casto robia zavazky a potom si to rozmyslia..lenze dieta nieje auto,ze uz ho nechcem,kupim si ine...casom dozreje,pochopi to,,prenho uz bude zrejme neskoro..myslim ze jeho "raz tak raz onak" je balansovanie medzi "co musim a co chcem" cize, citi zodpovednost co ho hneva,lebo to nieje to co chce,tak utoci (nepriamo ta obvinil z nevery pozadovanim testov dna)..nemyslim,ze ma inu, myslim ze ta chce (ci ta miluje tazko povedat) ale na to byt otcom,nieje este pripraveny. Neostava ti ine, len sa rozist, odist od neho, no otazka je,co citis ty (milovat a odist aj ked cakas dietatko nieje take jednoduche)...a ktovie,mozno vam cas straveny oddelene kym porodis pomoze..vela stastia

lucka9502
autor
22. jan 2021

@babydesire ja si myslim ze sa zľakol. Vybral si lahsiu cestu. Vzdy sa dalo všetko medzi nami vyriešiť a teraz sa nedá? On to nepovie rovno ale lahsie je prist pokocikovat ako sa denno denne starať. On k tej malej nebude v noci vstávať.. Lahsie je ist do prace, po práci domov si pospinkat a potom ísť za malou. Ale to neni otec. Odist este nez sa to male vobec narodi.. Ja nepoznám takeho cloveka. Ludia maju problemy vo vztahu ale najľahšie je odísť.. To dokaze každý

natalia912
22. jan 2021

Z toho čo píšeš mám taký pocit že má niekde "premudreleho" poradcu...lebo je síce pravda že človek je tvor omylny a dokáže meniť názory z minúty na minútu,ale toto mi príde ako presne ten prípad,že mu niekto husti do hlavy chlopotiny...každopádne žiadosť o DNA by som mu maximálne narvala do zadku a vytiahla nosom...viem že ho ľúbiš a chces byť s ním,ale neviem či je to pre teba a malé to správne...lebo dieťa vycíti keď matka nie je v pohode a že celkovo svet okolo neho nie je taký aký si si preň predstavovala....každopádne sa drž, rozhodnutie je len na tebe...veľa síl

martinka13
22. jan 2021

V prvom rade je super, ze máš kam ísť. Takéto príspevky ma vždy výročia. Choroba dnešných mladých. Menší problém, hneď rozchod. Keď neverí, že je dieťa jeho, neuveď ho ako otca. Nech sa nemusí unúvať ani s prechádzkami. Tie sú totiž pri výchove to najmenej. Ako si napísala, asi sa zľakol zodpovednosti a toho, ze sa nebude môcť v kľude vyspinkať. Je to nezodpovedny blbec. Príde iný, ktorý si Ťa bude vážiť. Teraz je to určite hrozné, ale s odstupom času sama povieš, že sa Ti dobre stalo. Držím palce.

malinoismum
22. jan 2021

Ja som si to zažila - po 6rokoch ma nechal v 4 mesiaci, bohužiaľ aj jeho rodičia sa začali chovať ako keby ma nepoznali. Vyšlo na javo že ma podvádzal s kolegyňou z práce v ktorej nebol dlho, ona otehotnela a moja dcérka ešte áni na svete nebola a už sa vzali (ja v 6mesiaci;))

Nedala som ho ani do RL a neľutujem to- nepotrebujem jeho prachy. Posilnilo ma to a neskutočne a vies čo? Moj najlepsi kamarát o ktorom by som to nikdy nepovedala mi deň po porode prišiel vyznať city (bol okrem rodicov počas tehotenstva najväčšia podpora) a odvtedy sme spolu a je NAJ Ocino🙂
- držím ti palce ABy si našla rovnaké stastie, a aby ta rozum neopustal ... a pozor na ten rodný list- to nieje len o tom že ma právo platiť ale pozor, už aj ty povinnosť mu dieťa dávať (čo som si teda ja osobne predstaviť nevedela🙂)
Kedykoľvek mi napis, pokecame 🙂 posielam veľa síl, pekný deň

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinoismum
22. jan 2021

Ja som tiež neverila že budem šťastná a ani by som si nepredstavila, že tento moj známy mi raz bude pri dcére zaspávať a ona mu hovoriť ocinko🙂
O to viac si ho vážim. A ver mi toto iste caka teba.
Drz sa a nenechaj si pokaziť tieto nádherne chvíle, ja ľutujem že som si nechala... počas tehotenstva som vracala odrana do večera (nervy) -schudla som, hrozne.
Keď som šla rodiť ani brusko som nemala a mala som hrozný pôrod (myslím že ta psYchika s tým ma veľmi veľa)
Preto si to uzivaj a jeho z hlavy úplne vypusti ♥️

cookie29
22. jan 2021

@lucka9502 a o takého by si chcela bojovať? Vážne? Aby si zvyšok života prežila v strachu? A aby žiadal testy otcovstva? To by ma vrcholne urazilo... a povedala by som že je kľudne možné že ma iný vzťah inde... je to smutne ale mavni nad tým rukou vyplac sa a sustred sa na seba, svoj život a svoje dieťa. Nebudeš prvá ani posledná slobodná matka

sense
22. jan 2021

Neviem ako dlho ste spolu, či bolo dieťa plánoane...ale ber to tak ako je.... Nevnucuj sa mu, nepýtaj sa ho ci je smädný a hladný ved nemá 5 rokov, zvlášť keď ti to ešte vyčíta... Môžem mu vadiť aj ró že sa k nemu správaš ako jeho matka a nie partnerka... zariad si život podľa seba....
Píšeš ze ste sa poslednú dobu hádali takže zrejme ten vzťah nebol dobrý ani predtým resp nemal pevný základ na založenie rodiny...
Dieťaťu daj svoje meno.... Možno mu časom docvakne a ak aj nebude partnerom, otcom byť môže....

lia_nka
22. jan 2021

Buď rada že ukázal aký je debil skôr ako sa malá narodila on ti teraz vlastne urobil láskavosť je to debil a sám ta opúšťa. Ak máš kam ísť tak sa pobal a čo najrýchlejšie chod preč veď on ta nechce chce pokoj tak po týchto slovách by som tam nebola ani sekundu a pri odchádzajú by som sa mu len usmiala do ksichtu... malá našťastie otca ešte nepozná tak ho ani nezapisuj ako otca...Otec neni ten čo urobí ale ten co vychová a ver že nájdeš niekoho kto malej nahradi otca a tebe všetky tieto chvíle ktoré si sa trápila. Držím palce

vandica
22. jan 2021

@lucka9502 určite mu žiadnu šancu už nedávaj. Ja viem že ta to mrzí hlavne kvôli bábätku, že bude vyrastať bez otca. Ale bude mať dedka, ktorý mu ho aspoň z časti môže nahradiť. A časom si môžeš nast priateľa ktorý vás bude lubit. Budeš nešťastná stále ak mu dáš ďalšiu šancu, on nevie čo chce, a aby od teba žiadal testy???!!! Tak to by bola konečná. To ta akoze podozrieva?? Bola si mu niekedy neverná?? Ak nie, tak potom je chorý....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinoismum
22. jan 2021

@elizabet173 mne to za peniaze nestalo- keď si predstavím že mu tým, že je v RL vzniká aj nárok na to aby s ňou bol... v žiadnom prípade
Ďalšie vojny kde trpieť bude len dieťa

jaskolka
22. jan 2021

Je mi ľúto, že taký čas teraz prežívaš, bohužiaľ ten chlap je sebec a zbabelec. Jeho hláška, že testy DNA, je už úplný vrchol, presne ako píše vyššie príspevok, zrejme sa chce takto vykrutit,ani nie, že preukazu, že nie je otec, ale aby sa ti sprotivil, aby si sa urazila a dala mu pokoj 🙈🙈s dieťaťom a rodinou. Píšem to asi hnusne, ale presne to on chce, Svätý pokoj od vás.Nevnucuj sa mu, neprosikaj, kašli na to, či je hladný, smädný, či vôbec žije. Ked máš kam ísť, chod k otcovi, a vykašli sa na takého blbca, predstav sú, ze by ste akože boli spolu a pri nejakom problém Le by vždy toto robil, utekal, odmietal. Priezvisko by som v žiadnom prípade nedala jeho, ako otca ak chceš alimenty, musíš ho uviesť do RL. To už neviem, ako lepšie. Viem, že si smutná, sklamaná, a zúfalá, proste si si zle vybrala chlapa a otca pre dieťa, ale s pomocou rodiny to zvládneš aj bez neho. Radšej sama, ako s takým egoistickym a nezodpovednym človekom

hapkova
22. jan 2021

Ja neviem no uz pri vete, ze chce testy dna by som ho proste vyhnala prec alebo by som bola odisla.To je to najhorsie podla mna co moze povedat, kedze sa ukaze, ze ti vobec neveri. To fakt neviem, ci by som vedela prekusnut

konikkon
22. jan 2021

@lucka9502 janinah ma do písmena pravdu. Urob to pre seba aj pre dieťa a odíd k otcovi a preži zvyšok tehotenstva bez stresu. Teš sa na dieťatko. Žiadne DNA nepodstupuj, je to ponižujúce. Po pôrode daj tohto sviniara na súd na platenie výživného. Dieťatko vychovas a nájdeš si chlapa, čo za to stojí. Ver tomu, že bez takého chrapuna ti bude lepšie. Ak ti toto dokáže robiť počas tehotenstva, bude ti to robiť celý život.

nefertiti_19
22. jan 2021

@lucka9502
Ach,stále viac a viac príspevkov o tom,ako muzi,manželia a partneri opúšťajú svoje tehotné ženy alebo už narodené deti. Čo sa to do pekla deje?

Držím ti prsty, či už sa rozhodnete, že to spolu skusite alebo sa rozhodneš predsa len odísť. Vždy mysli na to jediné, svoje deti,tie ta budu bezpodmienečne milovat a dávať ti tu lasku,ktorá ta bude aj v tých ťažších časoch posúvať vpred. Veľa šťastia ❤

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz