Som vydatá a našla som si milenca

lily76
10. júl 2020

Ahojte, chcela by som malú radu. Som vydatá, ale čosi v intímnom vzťahu chyba. Stretla som sa s jedným, všetko bolo v poriadku, sympatie, bozky, celkovo asi 3x. Po poslednom stretnutí že dáme ďalšie a na druhy deň správa že má z toho zmiešané pocity a nie je si istý či obaja chceme to isté. Otvedy sa neozval. Je pravda že ja po prvom stretku som tiež chcela čas, cca 2 týždne. Ale teraz neviem čo si o tom mám myslieť. Prosím nesudit.

lily76
autor
10. júl 2020

Asi začínam chápať, buď hneď na prvý krát alebo vôbec. Tak je?

natalienka12
10. júl 2020

@lily76 odkial ho poznas? z internetu a az potom ste sa stretli?

sissy27
10. júl 2020

@lily76 ty si ujasni čo chceš. Sex? Tak potom to ale nenaťahuj ako sopel z omáčky. Nežnosti, dotyky, kávičky, kino, romantiku a ako bonus pekné milovanie? To je vzťah a neviem kde nájdeš blbečka, čo bude ochotný hrať druhé husle 🤷‍♀️
A názov témy “našla som si milenca” jasne hovorí, že si mala sex s iným. 3x sa s niekým stretnúť na káve rozhodne nie je milenecký pomer.

mondolina
10. júl 2020

@sissy27
Názov temy mohol kľudne zmeniť admin, nebolo by to 1 x.

anita6666
10. júl 2020

@lily76 predpokladám,že z pokecu? To funguje tak,že si píšete,píšete,píšete a buď si sedíte už pri písaní alebo nie,to poznáš. Keď to funguje pisatelsky,stretnete sa a uvidíš,čo a ako a keď ti sadne,tak druhé stretko sex. A musíš rátať s tým,že ten prvý sex môže byť aj posledný,bohužiaľ,taká je realita.

sissy27
10. júl 2020

@mondolina myslím, že tentokrát nie, reagovala som do 10min od založenia témy a bol tam rovnaký názov. Ale samozrejme môže to byť aj zásah admina.

goodidea
10. júl 2020

Ja ťa nesudim a väčšina z nás tiež nie... Som chlap a hovorím ti ako to chodí ...on stratil trpezlivosť..ak ho chces ,chýba ti sex tak mu napíš že oka teda bude to len o sexe nič viac ...ujasnite si váš pomer a vec vyriešená

eva112014
10. júl 2020

@lily76 Ahoj, skús sa jeho priamo spýtať. Veď nemému ani vlastná matka nerozumie. A manžel tvoj? Tak keď sa nevie premôcť, jemu je to v poriadku... Očakáva, aby si sa prispôsobila ty. Tak čo ti iné zostáva? Rozchod, nevera, otvorené manželstvo, alebo priateľ vibrátor.
Buď rada, že tvoj muž o tom nevie. Rozišla by si sa kvôli tomuto chlapovi, čo nevie, čo chce.

natalienka12
10. júl 2020

@goodidea ja si skor myslim ze ona chce viac ako sex...bohuzial. A keby to bola len fyzicka potreba bez stipky emocii tak by to sem nepisala a nasla si ineho. Zena len maloktora vie oddelit sex od citov. Ako chlap to isto vies.

judar
10. júl 2020

Ked ti nieco chyba tak sa proste rozved a potom hladat to co ti chyba a nie takto chudakovi manzelovi za chrbtom ohanat po zoznamkach chlapov na sex ...hnus

goodidea
10. júl 2020

@natalienka12 Samozrejme že to viem preto mi príde trápne že to tu rieši keď som po jej príspevku za sekundu zistil v čom je problem...ak chce city nech ukončí terajší vzťah a začne nový... Ináč ako zadanú ( hoc nešťastne ) ju stále bude chlap brať ako hračku na sex

vilma7
10. júl 2020

Neviem ako sa dotyčný pán správal na stretnutí, či hneď vyžadoval intímnosti, ale ako tu bolo spomenuté, ak aj on hľadá milenku, tak sa s ňou určite nechce pozerať na hviezdy a hľadieť jej do očí. Zasexovat a každý si ide svojou cestou. Nestrácať čas.

natalienka12
10. júl 2020

@goodidea ak by som chcela uzasny sex tak hladam chlapa o 10 rokov mladsieho, ak samozrejme na to ma a vyzera dobre, vela mladych chalanov okolo 30ky hlada baby o 10 rokov aj viac starsie (samozrejme nie 100 kilove tetusky od sporaka). Ak chce vztah tak hladat muza vo svojom veku pripadne len o malinko mladsieho alebo starsieho, urcite nie starigana. A hlavne seberovneho v tom, ze tiez zazil sklamanie v manzelstve.

natalienka12
10. júl 2020

@vilma7 ak sa zoznamili cez internet tak na 90% to nevyjde lebo kazdy na stretnuti ocakava ovela viac...tomu druhemu posle svoju najlepsiu fotku kde ma minimalne o 10 rokov menej a ked sa realne stretnu tak je jedna alebo druha strana sklamana, eventualne aj obe. Niekedy clovek nevie ako to ukoncit aby druheho neranil ak nezafungovala chemia. Typicke chlapske vyhovorky su, ze nehladame to iste, premyslel som si to, som pre teba malo, ty potrebujes lepsieho muza, nie som este vyrovnany s byvalym manzelstvom atd atd... co jej ma napisat, hej si tlsta ako sud a daj mi pokoj? 😂😂😂

lily76
autor
10. júl 2020

Nemala som taký nadpis, ono ma to hodilo pod tento názov

natalienka12
10. júl 2020

@lily76 3x ste sa stretli a ziadny sex? Moznosti su len dve, bud sa mu nepacis alebo uz nie je ochotny cakat. Ale asi to bude niekde uprostred, asi sa mu ani moc nepacis ale skusal ci bude sex. Ak nebolo ani to, uz sa mu to neoplati. Keby tam bola z jeho strany chemia tak ver, ze by bol ako divy pes a nedal by ti pokoj. Sorry za uprimnost, ved on urcite tiez nebol Adonis. Vymaz si jeho cislo a investuj do seba. Casom pride niekto iny.

lily76
autor
10. júl 2020

Rozvod to nie je len tak jednoduché. Vy sami vy ste nevedeli čo robiť v takej situácii. Veľmi na výber nie je. Buď sa zmierim so situáciou akú doma mám a ako poslušná manželka budem čakať kedy niečo príde, ak vôbec príde. Pekná vyhliadka na ďalších 20 rokov. Ak to chce človek inak riešiť som za..... Asi budem musieť polutovat muža čo to má za mrchu doma.

natalienka12
10. júl 2020

@lily76 ty mas 42 a manzel kolko? 62? Ak ano tak sa necuduj. Ak nie, tak ma chudak nejaky zdravotny problem. Ak je to neriesitelne a sex pre teba zivotne dolezity, tak asi nic ine ako rozvod ta nakoniec necaka. Alebo sa s tym zmieris a vyriesis to masturbaciou alebo sa rozvedies.

katarinka89
10. júl 2020

@lily76 prečítaj si po sebe nadpis - názov témy. Ty si ho nazvala milencom

goodidea
10. júl 2020

Tebe čo chýba od manžela ? Pohladenie ,uznanie, nežnosti, dotyky a pocit že ta ľúbi dostavas? Či ani to ani sex?

lily76
autor
10. júl 2020

To nebol môj názov, dala som len milenec nič viac

lily76
autor
10. júl 2020

Nemám nič, ani pohladenie ani dotyky a pocit že ma ľúbi. Na ten odpovie keby že nie tak nie som s tebou. Úprimne chlap ktorému to nejde, ktorá vy hi chcela nato aby sa rozviedol.

vilma7
10. júl 2020

@lily76 tak toto ti nedá ani milenec, ak dotyčnému pôjde len o sex a nie vzťah.

lily76
autor
10. júl 2020

Ja viem, ale aspoň ten sex by bol. Takto nemám nič. Moja práca je ojrem toho že chodím do roboty, variť, prať, žehliť, popratat. Jedinú záľubu mám a to je cvičenie, ktoré ma robí aspoň na chvíľu šťastnou. Endorfiny po cvičení sú super. Ženy, chcete mi povedať že vám by to nechýbalo, žeby ste boli v pohode?. Teraz to neviete posúdiť, ale keď príde taká situácia aj k vám sami uvidíte a pochopíte. A mnohé z vás sú možno v takej istej situácii, súhlasia so mnou len to nenapíšu presne kôli komentárom. Niekto nepíše na plochu ale do emailu

cucoriedkacucoriedka
11. júl 2020

@lily76 jooooj.to nie je sudenie.myslim ze to tu viacere pochopili...urob tak aby si muzovi neublizila.evidentne ma strach ak ti povedal to aby si si nenasla milenca...nie nenahovaram ta na neveru no na druhej strane chapem ze ti sex chyba.
A nieeee nie si stara;))) ja mam tiez 43 a podla okolia a zaujmu chlapov je to este furt ok...no na 20 sa nehrabem.to je jasne;)))
Takze rozhodnut sa musis sama...ak milenca tak milenca bez namotania sa na vztah.
To slovne spojenie ze bezhlavo do toho nejdem mi evokuje to ze hladas vztah...a to uz je vyssi level...ak chces milenca tak milenca
Ak novy vztah tak si vysporiadaj najprv ten terajsi.
Drzim.prsty

vilma7
11. júl 2020

@lily76 žienka, ja som bola singel asi 9 rokov, a žiadneho milenca som nemala. Určite mi to niekedy chýbalo, ale nie tak aby som oháňala chlapov kvôli tomu. Moja mama ovdovela ako 41 r.a priateľa mala až po 60.tke. Ja som zas toho názoru, že telo si zvykne a tiež máme ruky ako chlapi 🤣🤣🤣

miriam11
11. júl 2020

@lily76 kiežby si tvoj muž našiel milenku a teba poslal kade ľahšie....

anita6666
11. júl 2020

@vilma7 súhlasím. Ja som bola sama 7 rokov a tiež som nemala nikoho,ani som nikoho nikdy nehľadala. Autorka,ty to máš trošku pomýlené a ako píše vilma7, milenec sa na tebe možno "vyklepe" použije ťa,ale nejakú nehu či objatia nečakaj. Ty evidentne túžiš po vzťahu a to je veľký rozdiel. Už len to,že si tomuto chlapíkovi povedala,že potrebuješ čas....na sex čas nepotrebuješ,proste keď je možnosť vzájomne sa využijete a každý si ide po svojom,ale ty chces naozaj niečo iné.

0silvia0
11. júl 2020

@lily76 nechces radsej rozvod a zacat ferovo od zaciatku? Mozno tieto sexualne chtice budes mat este par rokov a potom ta to prejde, kazdy to ma inak. Ja by som nerobila to, o co sa snazis ty. Som zastancom hesla: nerob druhym to, co nechces aby robili tebe.

goodidea
11. júl 2020

@lily76 ano, ale skús si ujasniť či skôr nehladas niečo viac ako len sex, tebe celkovo chyba pocit lásky...aby si sa necítila ešte viac prázdno po tom sexe, ako tu už bolo písané máloktora žena vie oddeliť sex od citov...