Som zamilovaná do chlapca, ktorý je nižší

natalyyy_000
18. apr 2022

Dobrý deň, potrebujem poradiť, pretože som už zúfala z toho a už ani neviem, čo mám robiť. Zamilovala som sa do chlapca, ktorý je odo mňa nižší, zo začiatku mi to nevadilo no postupom času mi to začalo. Sme spolu už dva roky a bojím sa že ked mi to už teraz vadí že mi to bude stále a že ten vzťah rozpadne. Mrzí ma to lebo z jednej časti ho lubim a z druhej neviem či sa budem cítiť pri ňom istá. Mali ste niektorá s tým skúsenosť? a stále iba nad tým rozmýšľam.. :/

janai1
18. apr 2022

Po 2 rokoch ti začalo vadiť ze je nižší? Skôr by som povedala, že ti vadí niečo iné a zhadzuješ to na výšku

natalyyy_000
autor
18. apr 2022

áno lebo zo začiatku máš ružové okuliare a nevnímaš to tak :/

sense
18. apr 2022

Môj terajší partner je nižší a teda ani po 2 rokoch mi to nezačalo vadiť.

Si si istá ze je to len výškou? Alebo je za tým aj niečo ine

natalyyy_000
autor
18. apr 2022

no hlavná je ta výška neviem necítim také bezpečie pri nom ked sa pozriem na iné vzťahy neviem niečo v našom chýba niesom taká šťastná ako na začiatku, neviem čím to je a trápi ma to, preto som sa chcela poradiť aj s vami. :/ tiež mi to nie je ľahostajné

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalyyy_000
autor
18. apr 2022

práveže nikdy som nebola na to, len nechapem prečo mi to naraz začalo vadiť, tiež ma to hneva lebo ťažko mi je ho pustiť a sklamať ho :/

spadnutaslivka
18. apr 2022

@natalyyy_000 asi závisí, že o koľko. Ak je to to jediné, čo ti na ňom vadí, tak je to blbosť, ktorú prekusneš- nikto nie je dokonalý. Ale ak ti viac záleží na výške ako na iných kvalitách, tak ťa to časom bude asi zožierať viac a viac.

spadnutaslivka
18. apr 2022

*nemyslím, že by výška bola nedokonalosť. Myslela som to, že nikto nespĺňa naše predstavy na 100%

lindous
18. apr 2022

To že sa pri ňom necítiš šťastná a niečo ti v tom vzťahu chýba, tak to podľa mňa nebude jeho výškou...proste opadla zamilovanosť, hormóny sa ukludnili a je možné, že zachvíľu ti na ňom začne vadiť aj to ako dýcha... to sa proste občas stáva ...možeš skúsiť tieto problémy riešiť a komunikovať s nám o tom, ale najskôr musíš byť úplne úprimná sama k sebe a pomenovať tie problémy, ktoré máte

natalyyy_000
autor
18. apr 2022

už som viackrát s ním o tom hovorila len ked s nim o tom hovorím trápi ho to a potom aj mňa a nechcem ho tým zaťažovať, ale áno upracem si najprv vo svojej hlave 🙂 dakujem za rady 🙂

lindous
18. apr 2022

@natalyyy_000 Ono je to veľmi ťažké priznať si, že už to nie je to čo to bolo na začiatku, hlavne keď sa nič zásadné nestane, proste len vyprchá zamilovanosť, no na tom druhom ti stále záleží a ľúbiš ho, no skôr ako brata či kamaráta, príťažlivosť a romantické city sa vytratia... ja som takto dlho naťahovala vzťah s bývalým lebo som si to nechcela priznať ... nehovorím, že to musí byť nutne aj tvoj prípad, ale príde mi to podobné

natalyyy_000
autor
18. apr 2022

presne sa toho bojím že si to neviem priznať a len to naťahujem ale záleží mi na ňom bojím sa ho sklamať ked viem sama aké to je ked niekto ho sklame ale zas nechcem ho ani klamať a snažim sa mu hovoriť všetko čo ma trápi :/

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
18. apr 2022

@natalyyy_000 No to, ze sa pri nom necitis bezpecne, bude skor jeho spravanim a nie vyskou. Mozno ti pripada malo sebaisty, malo muzny, malo samostatny? Mozno sa prilis opiera o teba a sam az takou oporou nie je?