Som žiarlivá?

cesilia
12. dec 2022

Ja neviem ci som jeb.. Alebo žiarlivá ale chcem sa spýtať ako by ste reagovali vy...
Môj druh ktorým žijem 8 rokov spoločnej domácnosti, a 6 ročne dievčatko spolu, bola 1 skupina kde ľudia si pridávajú piesne a potom komentujú,, dobre to je poriadku ze priateľ komentuje video ze pekne spieva to okomentuje aj ja, mať ale môj druh sa pýtal skupine ci to dievča má skupinu matom by tiež ze by ju chcel pridať ale skupinu kde ma videa spevom, to ešte beriem ona napísala ze fb jej ze tam tak si ho on pridal ale tam sú len fotky jej dieťaťom muža nemá, tak sa pýtam ako by ste reagovali vy keď niekomu sa oaxi kdo ako spieva tak napíšem pod tím moment a nebudem ju žiadať ešte o priateľstvo, nato ona mu píše do správy či sa poznajú on ze nie ale ze pekne spieva to je ôk ale ona ma normálny fb a nie skupinu založenú proste som vybuchka a dobre mu povedala svoje on ze nič nemôže a akože čo chce jeba... Sprepacenim nato mal myslieť skôr

iv007
12. dec 2022

Skus este raz a zrozumitelne..pises ako hotentot

babulkomale
12. dec 2022

@cesilia ja len tolko po precitani, ze aka isla, takeho nasla...

lady_hurts
12. dec 2022

@cesilia riešiš hlúposti.

dadka128
12. dec 2022

@cesilia bože 🤣🤣🤣🤣 buď sa tu niekto ozaj že nudí, alebo si totálne žiarlivka ... Akože čo také strašné spravil ? Ak ho ty donútiš k nevere svojim chovaním tak si budeš môcť za to sama .. aj ja mam na ig nejakého cudzieho muža ktorého sledujem aj mu na piesne dávam like teda na ig je to srdiečko.. a mam priateľa ale ze by na toto žiarlil... To by som sa citila viac nez obmedzená a take niečo v zivote clovek nepotrebuje.. takže v kľude chod za svojím partnerom a v klude sa porozprávajte

nelca84
12. dec 2022

@cesilia co prosim? Preco nepouzivas predlozky? Kto sa v tom ma vyznat?

cesilia
autor
12. dec 2022

@dadka128 lenže ja nemôžem ani na krok, ani len svojej matke a všade sa trepe somnou ako keby som sa išla nevem kde prepáčením

zojazoja
12. dec 2022

Preboha dievča. Precitaj si to po sebe. Nemôžeš takto písať verejne na internet. To je jedna hatlanina nezrozumiteľná. Kašli na to prosím ta.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
12. dec 2022

@nelca84 myslim, ze nevie, co je predlozka

kiki234
12. dec 2022

Vobec neviem o com je rec. Mas druha a pisal nejakej spevacke?

cesilia
autor
12. dec 2022

@diewcatqoo hm predložky sú ne ohybný slovný druh pred podst. Menom, ci sa mýlim :/

miadi
12. dec 2022

A to 6r dievcatko v tento mystery story je vase spolocne dieta ? Aj ked Neviem aky to mà suvis s celou story 🥹som zmatena. Ci ty si to 6r dieta?

zmrzlinka2021
12. dec 2022

@cesilia Akoze nikam nemozes?
Uplne vazne ta takto obmedzuje frajer? To dieta je koho?

Prečo si v tom vztahu vobec?

nikdenikto
12. dec 2022

To je po slovensky? 🙈

cesilia
autor
12. dec 2022

@kiki234 nie nebola to speváčka, proste jedna skupina na fb založená kde sa pridávajú ľudia, ona obyčajná žena ako my, ale mne na tom vôbec nevadí ze mu laikol video alebo jej napísal moment ze dobre spieva ze ma nato! Alebo ze sa spýtal akú skupinu na ci spieva niekde?? Ze keďže ju môže nájsť pod akým menom, ona sa mu ozvala ze tu som, on jej zeborecobta nemôžem pridať, pridal ju, a tam žiadne videá len fotky o nej malých chlapcom ona muža nemá, len nechápem načo si ju musel ešte on pridať?? Keby ma takú stránku ze fakt ozaj spieva tak dobre maj prečo nie, ešte napíše mu ze ci sa poznajú a on ze nie ale ze dobre spieva, povie mi ze on nemôže nič a ja co môžem len len doma, a 24 hodín pri nom ani mame nemôžem lebo mi neverí a pritom celých 8brokov som mu verná ani ne podviedla nič len zato ze keď som sním nebola ešte som ho ani nepoznala ze som si užívala život za mlada a to som sním ani nebola ani ho nepoznala..

miadi
12. dec 2022

Tvoj druh si na fb nejaku single matku pridal do priatelov Lebo 🥹pekne spieva? A ty sa bojis ze ju chce zbalit ? A to cele ste spolu za pc riesili ?

zuzana9393
12. dec 2022

@diewcatqoo isto si to vygooglila 😅

cesilia
autor
12. dec 2022

@miadi nie ja bývam sním 8rokov sním on sa o tomto somnou baviť nechce povedal, vetu on nemôže nič, a ja sak nepoznám kamarátky ani nič ani voľnosť sak som jak stará 80 babka co len doma na dozore

cesilia
autor
12. dec 2022

@zuzana9393 vy ste dobre blazén prepáčením do školy ešte chodila 🙏🙏🙏🙏

miadi
12. dec 2022

Ty si 8r nikam nesla ani k mame si ista ze je to tvoj “druh” nie unosca?

miadi
12. dec 2022

Chod niekde von . 😄sama .

zorienka333
12. dec 2022

@cesilia To je super 🤣🤣

brembo
12. dec 2022

celé ste to napísali,ako jednu vetu. V tomto sa tažko niekto vyzná.

ckocka
12. dec 2022

Bolo by fajn využiť ten nútene strávený čas doma na doučovanie.

cesilia
autor
12. dec 2022

@miadi jasne ze bola u mamy ale len sním, lebo jeho výhovorky on mi neverí, chcem ísť na kávu dievčatami keby som chcela ísť alebo sa odreagovať von babami nie chlapmi, babami, povie mi ze len kur.. Chodia von

brembo
12. dec 2022

to že si ju pridal,by som zatial nejako neriešil. Ale mali by ste riešit to,že Vás má neprestajne pod kontrolou.

cesilia
autor
12. dec 2022

@brembo ja keby pridám tak mi povie ze ci my chyba sprepacenim kkt druhý...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana9393
12. dec 2022

@cesilia vobec nerozumiem 😃