Som zlý človek, keď sa mi nepáči darček od partnera?

22. dec 2021

Ahojte dievčatá,

píšem to tu anonymne, lebo sa sama za seba hanbím, som na seba nahnevaná a zároveň som takto pred Vianocami strašne smutná.
Včera som dostala od priateľa darček - nebudeme spolu na Vianoce, kedže jemu tento rok vyšli Vianoce s deťmi ( s ex sa striedajú ) a on mi dal darček už včera, nečakane, vôbec sme sa na tom nedohodli, tak ja mu darček donesiem až 24.12. doobeda, nech si ho môže rozbaliť pod stromčekom.
Problém, ktorý ma trápi je, že mne sa nepáči jeho darček pre mňa, príde mi neosobný, nepotešil ma a keď som ho rozbalila včera, tak som bola sklamaná. A z toho som zo seba sklamaná, že ma nepotešil, že sa neteším a naopak skôr cítim sklamanie.
Aby ste ma nechápali zle, nečakala som prosím vás, prsteň, diamanty, predražené darčeky, len niečo viac osobné, niečo, čo by viac vystihovalo mňa.

Myslíte, že som zlý človek, že takto uvažujem?

ahhola
25. dec 2023

Máš 25,ste spolu 7.mes.,myslim,ze máš väčší problém, ako knihy o móde, ktoré ti pribudli. Si si uvedomila, ze sviatky musi/chce tráviť s jeho deťmi a ty si mimo jeho obzor. To len tak pre zaciatok, problémy sa budú nabalovat.
Neskusis si nájsť chlapa bez záväzkov? Keď to s nim niekam dotiahnes, posunies, budeš mat kapacitu na problémy, ktoré sa ti ukázali už včera, 24.12❓❓❓🎄👶👶

betulinka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mooonika1975
25. dec 2023

@tosomja obdivujem, že vezmeš a ešte s úsmevom, kks, mňa by trafil šľak od hnevu, keď by som mu to povedala ako ty a ešte ukázala ako ty a nič. Inak ja som ho takto raz poslala kúpiť cmuľacie tbl do hrdla, vravim, kup len tie, čo som ti povedala. Išiel a kúpil uplne iné, tak naštvatý išiel znova do lekárne a hádajte čo ? Zase doniesol iné a na druhý deň zase iné. Znie to ako zo zlého sna, ale pravda do bodky. Už som to potom ani neriešila.

lenkakravcova
25. dec 2023

@ahhola už má 27 🙂

andy03
31. dec 2023

Ja som dostala jeden rok od muža tu voňavky co ti strkali do ruky v supermarketoch keď okolo nich prejdeš - stala 70€ a bol to maximálny smrad a šmejd..
Nasledujúci rok som dostala žehličku 🤪
Odvtedy mu hovorím presne čo si prosím a mám Vianoce bez “sklamania” 😂
Myslím si že nič nepokazis tým že mu povieš čo ma jezisko doniesť a aspoň budeš mat radosť .
Ja mám takého istého manžela. Ten tento rok hviezdil, najskôr nevedel nájsť môjho Jeziska 🙈 /nausnice/ a deň po Vianociach keď sme boli u svokry na obede tak som jej tie nausnice ukazovala a môj muž na to - OD KOHO ICH MÁŠ???
Takze treba trosku nadhľadu 😂😂😂