Strala som chuť na sex

duracelka13
28. apr 2019

Uplne som stratila chut na sex. V poslednej dobe mi sex vobec nechyba. Neviem cim to je, manzel ma musi dlho prehovarat, aby prislo k nejakemu tutuli mutuli. Je mi trapne mu povedat, ze ta ziadostivost zo mna nejako vyprchala. Prilezitosti je dost.Nieje to tym,ze by ma nepritahoval,alebo sa mi zunoval, ale mne to skratka prestalo uplne chybat. Som sama zo seba uplne zufala a pritom by sme sa radi spolu snazili o druhe dieta.

lindusss2016
28. apr 2019

@duracelka13 chvilku som to tiez pocitovala. Skus si dat vyzvu, pocas celeho tyzdna sexujte kazdy den, u mna zabralo, poyom mi to uz prislo prirodzene. Ked nastaci tyzden, vyskusaj dva 😂

miadi
28. apr 2019

Mne sa nasilu nic neda prinutit ., Tak ja by som skusila nejaky cas nesexovat iba sa objimat bozkavat proste ako ked ste randili stupnovat a budovat tu tužbu. Draždit zmysli a ta chut sa vrati. Začat nežnostou ..znovu vnimat toho druheho ako na zaciatku nie len fyzicky ale aj emocionalne..

bobula46
28. apr 2019

@duracelka13 prvé bábätko prišlo "len tak" alebo aj o to ste sa snažili? Nemáš nejaký blok z prvého tehotenstva? Možno sa ti to ani nezdá ale môže sa ti to spájať s tým 🙂

mala_bodka
28. apr 2019

Ja to poznam .. mna tiez chut na sex presla a nechyba mi to a protim priatela milujem, paci sa mi vsetko je uplne v poriadku ale jednoducho sex k zivotu nejako nepotrebujem :D

ceresnovci
28. apr 2019

o pol roka tema : moj manzel ma podvadza, ako sa s tym vysporiadat...

duracelka13
autor
28. apr 2019

Myslite si, ze by to mohlo byt sposobene i liekmi?

duracelka13
autor
28. apr 2019

@mala_bodka presne tak, milujem ho, nie ze by som sex odmietala,len som stratila chut a zaujem

miadi
28. apr 2019

@duracelka13 jasne ved to urcite zazil kazdy take obdobie ked ten sex nie je az tak zaujimavy a màte ho len si ho tak nevieš užit. Ja som to zazila po porode sex sme nijak neobmedzili len sa mi nejak nechcelo.. bolo to aj kojenim. Mozes to mat liekmi ale aj rutinou .. Keby si kazdy den mala jest pizzu tiez by nebola az taka zaujimava 😆mozno treba vyskusat nove veci .. dat nieco sexy na seba kuknut 50shades of grey 🙈daku zmenu

hettinka
28. apr 2019

@duracelka13 nebrala si náhodou HAK? Alebo iné lieky?
Samozrejme, že to môžu spôsobiť aj lieky, najmä hormonálne, ale aj iné.

duracelka13
autor
29. apr 2019

@hettinka začala som brať nové lieky na pečeň a vysoký tlak

puticka7
29. apr 2019

ono taketo podla mna zazije v zivote kazdy, ci uz zena alebo chlap. proste clovek si niekedy len tak lahne do postele a je rad, ze lezi a nemusi tak povediac nic. ono to prejde neboj sa ty nic

darinagod
29. apr 2019

@puticka7 jasne, ze hej. aj ja by som to tak bola napisala. sama za seba mozem povedat, ze sme si tym obdobim tiez presli a nebolo za tym nic vazneho ale stacil popud a vratilo sa nastastie vsetko zas do starych kolaji

hettinka
29. apr 2019

@duracelka13 ja som mala takúto stratu chuti na čokoľvek pri bráni HAK, a potom pri anémii. A všeobecne, keď sa necítim zdravotne fit, tak sa mi nechce.

duracelka13
autor
29. apr 2019

@hettinka anemiu mam velmi silnu zistenu,lebo telo mi odmieta zelezo...ale ani by ma nenapadlo,ze to moze spolu suvisiet. J

janickacrazy
30. apr 2019

@duracelka13 kup si Narosan, to je prírodný prípravok na imunitu a železo a ak berieš HAK, tak môžeš mať stratu chuti na sex z toho, u mna to tak tiež bolo

grososova
1. máj 2019

@ceresnovci ,,,no presne tak,,,dlhodobé odmietanie sposobí to,že to bude hladať inde...

opica_skorica
1. máj 2019

@duracelka13 držim palce 🍀