Stráženie deti
3. jún 2018
Ahojte,mám otázku ako dávate varovať už aj školopovinné deti hlavne také ktoré máte rodinu niekoľko km od domu?chodí mamina (svokra)kvam alebo deti odnasate k nim?
Ja mám moju maminu 150km sem tam by sa mi zišla jej pomoc tak že na jednu alebo poprípade dve noci(nie je to často tento rok prvý krát).ale vždy dostanem odpoved jasne dones ich povarujem ti.
.keď že už jedno dieťa chodí do školy nieje to možné
Predošlá
Strana
z2
Predošlá
Strana
z2

len teraz nie je jasné, na čo Ti tá odpoveď od ostatných bude? ukážeš to mamine? veď každý to má inak, jeden vozí deti, inde babky prídu ... len sa stým musíš zmieriť a zariadiť sa, poviem pravdu, mne by sa tiež nechcelo cestovať 150 km tam a potom späť.... ale to som ja...