icon

Stráženie deti

avatar
suel
3. jún 2018

Ahojte,mám otázku ako dávate varovať už aj školopovinné deti hlavne také ktoré máte rodinu niekoľko km od domu?chodí mamina (svokra)kvam alebo deti odnasate k nim?
Ja mám moju maminu 150km sem tam by sa mi zišla jej pomoc tak že na jednu alebo poprípade dve noci(nie je to často tento rok prvý krát).ale vždy dostanem odpoved jasne dones ich povarujem ti.
.keď že už jedno dieťa chodí do školy nieje to možné

Strana
z2
avatar
fefe123
11. jún 2018

len teraz nie je jasné, na čo Ti tá odpoveď od ostatných bude? ukážeš to mamine? veď každý to má inak, jeden vozí deti, inde babky prídu ... len sa stým musíš zmieriť a zariadiť sa, poviem pravdu, mne by sa tiež nechcelo cestovať 150 km tam a potom späť.... ale to som ja...

avatar
alicka850
19. jún 2018

@sense asi zalezi ake velke a neposedne ma clovek deti. Ja na to odvahu nemam

avatar
sense
19. jún 2018

@alicka850 nasa ma 5, ...ale ako vravim je to o pocite zodpovednosti danej opatrovatelky nie o jej veku..mozno toberiem preto tak ze sama sim robila au pair aj babysitterku prakticky hned po skoke a to som mala 18....

Strana
z2