Stretať sa s ním?

16. jan 2022

Ahojte baby, potrebujem prosím poradit.. budem mať 34 rokov... asi pred dvomi mesiacmi som sa stretla s jednym muzom, on mi po prvom stretnuti naznacil a predtym sme si spolu písali, ze by si so mnou vedel predstavit buducnost. co pre mna bolo dost skoro, nevyjadrila som sa ako on ocakával a preto to zabalil. Teraz mi prisiel do cesty jeden muz, ktorý sa chce tento tyzden stretnut neviem ci sa snim mam stretnut ci to ma vobec zmysel sa s niekym stretat ked si v podstate neviem predstavit s nim buducnost? je to fer? nie je to fer? mam mu to povedat narovinu? chce sa stretnut v kamaratskom duchu. co by ste robili na mojom mieste?

panelacikova
16. jan 2022

však sa normálne stretni... ten prvý to bolo fakt akosi skoro, až by som bola v pozore rovnako ako ty. do cesty ti prišiel ďalší muž... tak sa stretni a uvidíš, vo veku 34 už máš dosť rozumu predsa na to, aby si vedela vycítiť, či bude stáť za ďalšie stretnutie alebo nie. niekedy sa človek musí stretnúť aj s 10 mužmi a potom môže natrafiť na toho pravého 🙂 keď sa nestretneš, nenájdeš 🙂

karhu
16. jan 2022

nemas partnera, co riesis? stretavaj sa s kym chces

nnnuuunnn
16. jan 2022

Nestretla si toho istého čo ja? Daj mi vedieť prosim 😀 Po prvom stretku buducnost. To sú len kecy.

siska53
16. jan 2022

Sak sa s nim stretni a uvidis.. po prvom stretku ( a este dlho nie) som nevedela povedat, ci to ma buducnost..

autor
16. jan 2022

mne je aj hlupe tym chlapom stale oznamovat ze druhe stretko uz sa potom nebude konat ked oni sa vacsinou chceli stretnut hned aj druhykrat a mali od toho velke ocakavania, pri tomto to tak byt nemusi ale uz dopredu mam z toho zvlastny pocit

autor
16. jan 2022

@siska53 mam to tak isto. bohuzial vzdy natrafim na chlapov ktori dost naliehaju

panelacikova
16. jan 2022

autorka: no lebo si chcú vrznúť 😀

miusa00
16. jan 2022

Vsak sa stretni, mozno to bude fajn, nic na tom nie je😅

autor
16. jan 2022

@panelacikova pravda. horsie ze sa neviem zbavit pocitu ze tento nebude iny. aj preto sa mi do toho nechce ist.

pribinak
16. jan 2022

Budúcnosť? Po prvom stretku? Čo más 15 rokov? To sú len namotavacie kecy, lebo chce mat ľahko pravidelný sex

siska53
16. jan 2022

Tempo urcujes ty.. bud pocka alebo uz stretnutie nebude.

autor
16. jan 2022

@pribinak ano, presne ako pises... preto bola stopka z mojej strany. lenze mne pridu ti chlapi vsetci rovnaki... tych na ktorych mam stastie

autor
16. jan 2022

@siska53 casto sa mi stava ze sa ohradzuju tym, ze uz mam dost rokov na to aby som vedela v mojom veku aj po dvoch stretnutiach povedat ci z toho nieco bude alebo nie

panelacikova
16. jan 2022

autorka: ja som sa raz stretla s chlapíkom, ktorý sa vraj rozvádzal. nepátrala som po tom, či to pravda je alebo nie je. dôvod môjho stretnutia bol úplne iný, než jeho. dlhšie sme si písali a chcela som dať len kávu, nič viac... no ja som ho uchvátila... ale bol taký milý, že mi to povedal rovno na tom stretnutí, že sa nemal so mnou ani stretávať, lebo že teraz by sa chcel stretnúť znova, že som ho veľmi upútala a že preskočila iskra. tak som mu povedala, že bohužiaľ, ale že ja žiadnu iskru nevidím, nech sa nehnevá, že ja som chcela len pokecať, už keď mal cestu do môjho mesta (bol z iného okresu). on to však rešpektoval... potom sme však prestali písať, lebo ja som mala normálne pocit, fakt reálne, že on sa zaľúbil 😀 on bol úplne hotový. ale mne nešlo o to hľadať známosť....
a potom som mala stretnutie s ďalším pánom, viac-menej náhodné, pokecali sme 🙂 A dnes je tomu viac než 3 roky, čo sme manželia 😀 😀 ale to bolo rýchle. tam preskočili nie iskry, ale blesky (obojstranne) a to bol ten pravý 🙂 a to som pritom nehľadala žiadneho chlapa za účelom sexu alebo vzťahu. proste som len nemala s kým pokecať až na jednu kamošku, ktorá však mala rodinu, tak mala relatívne málo času 🙂

makova333
16. jan 2022

autorka: to co sa ti deje je forma natlaku na teba (dovod moze mat kazdy uplne iny, jeden pravidelny sex, druhy moze mat poruchu osobnosti atd.) Nemala by si mat vycitky preto, ze chces cas a spoznavanie. A ak to druha strana skonci lebo sa nevyjadris podla ich predstav, tak po kazdom taktomto ukonceni si buchni sampanske. Budes sice mozno pravidlene nacengana 😀, ale nebudes nestatsna 🙂

evinea
16. jan 2022

stretnutie nic neznamena, to neznamena, ze s tym clovekom musis ostat alebo nieco podobne, takze sa kludne stretni 🙂

brembo
16. jan 2022

tak sa ponáhlaju,nebudu predsa márnit čas s niekým,kto im nedá poriadne si zavrzgat po 2 stretnutí..

panelacikova
16. jan 2022
78787878
16. jan 2022

Oni ti chlapi maju aj trochu pravdu... Ja osobne som tiez hned po prvom stretnuti vedela, ci ten clovek pre mna ma buducnost alebo nie. Ale zase nemusime byt vsetci rovnaki... Takze im treba vysvetlit, ze Ty to hned nevies odhadnut a bud to budu akceptovat alebo nie.

autor
16. jan 2022

@brembo ako chlap mi povedz po kolkych stretnuti je sex uz ok

brembo
16. jan 2022

tak ja by som skor napísal rande. Inak ked sa stretávate a nedáš mu sex pol roka a on ho chce,teda lepšie napísané,chce ta len na sex a zabalí to,tak je to jasné-ked je vytrvalý zufalec. Netrpezlivý maximálne po 2 mesiacoch končia.

janickacrazy
16. jan 2022

Veď normálne sa s ním stretni a uvidíš, nie su všetci rovnakí. Ja keď som sa stretla s mojím mužom prvý raz, hneď som vedela, že áno, toto je muž, ktorý ma zaujíma. On takisto hneď, proste iskra preskočila. Ale nikdy predtým sa mi to nestalo.