Stretávate sa s manželovou rodinou tak často ako so svojou?

17. sep 2020

Ahojte, baby,

zaujimalo by má, ako to máte vy v rodine, či sa s manželovou stranou stretávate tak často ako so svojou rodinou, či aj vnúčatá sú narovnako s oboma stranami, alebo nie?

s_a
17. sep 2020

nie, kedže od mamy bývam 200km a nemám také blízke vzťahy s mojou rodinou, ako muž má so svojou

simca06022011
17. sep 2020

Samozrejme ze nie, a ani to nemienim merat a pocitat 🙂 Aj to dieta ma iny vztah ku kazdemu starkemu a starkej, teraz uz sama povie kam a kolko chce ist a detto, my kde sa citime dobre tam sme viac, ked nemame n aladu nie sme nikde 🙂 A teraz korona od marca, cize v lete si mala uzila tych starkych ktorych nemala sancu vidiet 🙂

may555
17. sep 2020

Nie tak casto ako so svojou...ale castejsie😂 lebo od mojej rodiny byvame o poznanie dalej ako od jeho rodiny😉

markaterka
17. sep 2020

Nie. S mojou rodinou bývame v jednom meste, manželova rodina býva ďalej. A jeho rodina nemá p nás záujem. Svokrovci nevideli deti skoro 2 roky, a súrodenci vyše roka.

maminkasisa
17. sep 2020

@may555 my tak isto, nasi byvaju dalej ako svokrovci a ja s nimi vychadzam výborne, a chodime k nim radi a oni k nam dost casto...

katarina9593
17. sep 2020

Z mojou rodinou sme v podstate stále a čo sa týka rodiny od muža tak len s tetou a ujom sme tiež ale teda z jeho mamou veeelmi malo lebo jej je za ťažko napísat zavolať ako sa máme nie to ešte aby prišla ... Pokiaľ neprídeme my ...

kristina2412
17. sep 2020

S mojou rodinou sa stretávam častejšie,mama býva o ulicu dalej. Svokra byva na druhom konci mesta, je staršia, ma rada svoj kľud a staci jej návšteva raz do mesiaca.

nikpa
17. sep 2020

S mojou rodinnou sa stretávame častejšie, aj s rodičmi aj so sestrou. Ked porovnám vzťahy v rodine, muž ma so svojimi rodičmi veľmi chladný vzťah. Osobne je mi to ľúto kvôli nemu aj kvôli synovi, pretože mat dva páry starých rodičov s ktorymi si rozumie je lepšie ako jeden . Ale nic sa nedá robiť.

ayanamirei
17. sep 2020

snazime sa rovnako casto 🙂 vikendy ked tak prestriedame, vzdy sa zastavime aspon na kavu ak neviem prist na dlhsie a to u oboch - obaja rodicov lubime a snazime sa teda, aby tie vztahy boli ok z oboch stran (iste, vzdy je to tazsie k tym "druhym", ale vsetko sa da ked sa chce)

selest
17. sep 2020

Nie lebo byvaju daleko ale snazime sa my chodit k nim aj svokra chodi casto k nam na vikendy. Mame take normalne vztahy s oboma rodinami. Aj ked nasi mi uz niekedy lezu na nervy kedze ich mam vecne za ritou😂mne najviac vyhovovalo ked sme boli sami len par tisic km od oboch rodin a prisli sme domov na navstevu

simca06022011
17. sep 2020

Inak zaujimave, moji rodicia su od nas 15minut autom a vidi ich vnucka menej ako tych co byvaju 200km daleko 🙂 fakt je to take individualne vsetko...

kiki68
17. sep 2020

Ano kedze som v zahranici a jeho rodina je 15 min od nas autom

deti95060810
17. sep 2020

keďže bývame s otcom na jednom dvore tak sa vidíme stále...svokrovci pomenej, lebo sú v druhom okrese... ale nemáme s tým problém...

lulana79
17. sep 2020

s mojimi rodicmi je moj syn kazdy den, lebo k nim chodi po skole... byvame v jednej dedine, takze sa vidíme niekolkokrat do tyzdna... k manzelovym rodicom chodime asi 2x do mesiaca... ale zmeni sa to, lebo stavat zaciname v dedine manzela, cize potom budu svokrovci blizsie ako moji rodicia... no myslim si, ze k nim budem chodit castejsie ako 2x za mesiac...

andulka1610
17. sep 2020

S mojimi rodicmi velmi casto a so svokrovcami tak 3x za rok. Nie su velmi daleko cca hodinka autom ale oni k nam nechodia vobec, muz ma s nimi taky chladnejsi vztah a my tam tym padom chodime pomenej. Ja si s nimi rozumiem, nemame ziaden problem, len oni maju radi uz taky svoj klud a nejako im az tak nechybame 🙂 a vyhovuje im to.

ckatka
17. sep 2020

U nás je to asi na rovnako. Rodičia aj svokrovci bývajú 5km od seba (a 150km od nás). Takže tak asi rovnako ozaj

tykat
17. sep 2020

Moji rodicia uz neziju, predtym +/- narovnako, aj ked nasi boli chori takze k nim na dlhsie. A aj sama s detmi cez prazdniny. Svokrovci to chapali.

queen_el
17. sep 2020

približne rovnako

romanovic
7. okt 2020

Moja mama byva na opacnom konci republiky a vidime ju tak casto ako sa da. Muzova rodina, ktora byva v polovici cesty, vyslovene nema zaujem, takze okrem toho, ze sme sa pred par rokmi stretli na rodinnej svadbe, vobec nic. Ale oni su celkovo cudni, nechcu vidat ziadne deti, ani vnucata a vlastne ani surodenci nemaju medzi sebou takmer ziadny vztah 🙄