Sused, ktorý útočí bez dôvodu

28. nov 2021

Mame v susedctve suseda ktory je neskutocne agresivny. Bezdovodne vyskakuje a slovne utoci na kazdeho. Uz ozaj nevieme co robit. Vrchol bol ked sa pustil do dcery lebo si ho pomilila s priatelom mojej sestry a otocil sa na nu a zacal po nej zjapat citujem : ty p…a krpata ty co si dovolujes? To ako sa vypravas co som ti ja ty k…a.” Dievca ma 13 rokov! Bola by som najradsej keby ho vyhodili lebo ked ho vidim mam hned stres a snazim sa mu vyhybat. A uz utoci na vsetkych. Uz som rozmyslala volat na neho policiu lenze kim dojdu chlap odide a co zmozem? A ak sa mi bude mstit? Co potom. Navyse on sa pristahoval minuly rok. Ja tu byvam 3

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. nov 2021

@viestta byva aj s priatelkou v podnajme

zuzanka.zuzu
29. nov 2021

oslovte majiteľa bytu, keď píšeš že útočí na každého, tak určite vás bude viac... ibaže by nie

slovakboy
29. nov 2021

Keď bývate v byte a máte spoločenstvo vlastníkov bytov zorganizujete si schôdzu a odhlasuje si tam stanovy ktoré keď poruší dostane pokutu od spoločenstva. Neviem či sa to dá nie som si istý ale nejaké páky na neprisposobivych ostatní majú. Dcére vysvetli že to čo jej povedal nie je o nej a musí to čo jej povedal vybrať zo seba a obrazne mu to hodiť do tvare. Raz som to videl v reále ako jedna žena nadávala hnusne druhej a ona zavrela oči obe ruky otočila dlanami a roztiahnutymi prstami od hrudníka k tej žene a naznačila akoby pantomímou že to svinstvo odráža späť na ňu. V závere prudko trhla rukami až agresívne a vtedy otvorila oči a pozrela sa na ňu. Tá útočníčka sa riadne vyľakala začala jej kričať do čarodejníc ale ťa pani sa bez slova otočila a naznačila nohami ako keď pes hrabe hlinu na niekoho a odišla. Pritom si nemyslím že čarovala ale iba sama pre seba a aj pre ňu odrazila citový jed. Či to na neho bude platiť neviem ale pre dcéru je dôležité aby to urobila pre seba. Políciu môžete zavolať aj tak a udať ho za slovne útoky. Berú sa ako fyzicky útok. Ale to si nechajte na neskôr. Ak je len podnájomník pritlačte na neho alebo na majiteľa možnosťami ktoré ako väčšina máte. O byt ho samozrejme obrať nemôžete. Ale rešpektovať väčšinu musi. Ešte jedna rada: skúste zistiť či je v podnájme legálne a majiteľ platí z podnájmu dane. Lebo ak nie tak ho postrašte že ho zahlásite keď s ním neurobí poriadok.

opuska
29. nov 2021

pokial byva v podnajme, da sa nakontaktovat na majitela ze ide o neprisposobiveho suseda. opisat mu problemy a snad s tym majitel nieco spravi. verim ze je to neprijemne no.

cacianka
29. nov 2021

Ak je v podnájme, spojte sa susedia a napíšte majiteľovi, alebo poverte správcu vašich bytov aby vyzval majiteľa k náprave

kitycat
29. nov 2021

Mozes definovat "v susedstve"…? Je z vasho vchodu, panelaku ci sidliska? Takyto clovek moze mat psychicke problemy alebo len sprosty slovnik. Obidem, nevsimam si a dcere poviem, ze lusi su vselijaki.

autor
5. dec 2021

No on je zrejme nejaky psychopat lebo priatel isiel okolo nich a ze tam na tu zenu vrieskal a hnusne je nadaval. Ja mam podozrenie ze tam ide aj o domace nasilie