Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Susedka má buď halucinácie, alebo robí zo susedov hlupákov

voskovka
19. mar 2014

Pekny den maminy a konikarky....mam takyto problem. byvame v byte uz takmer 7my rok.sme samostatní nikoho neriesime s kazdym mame pokoj sväty zijeme svoj zivot.Problemy akosi zacali od noveho roku,mame susedku ktora si picha inzulin,jej syn je alkoholik a ma to tazke.chapem ju.
O to by ale neslo.Od januara cca sa nam stazuje ze nam bucha auto(mame vw sharan-podotykam pravidelne servisovane a je uplne v poriadku-dokonca 2-3tyzdne dozadu som bola menit olej a servisak povedal ze neexistuje aby buchalo auto ktore je zaparkovane,zamknute a v pokoji) parkujeme kde sa nakolko tu maju susedia aj po 3auta a nie je potom kde dat auto...tak klasicky ako kopec inych popri panelaku,ona byva na prizemi a ma hned spalnu tam kde auta parkuju.Doteraz sme s nou vychadzali v pohode pozdravili pousmiali a tak.ale zmena.....proste zacala nas obvinovat ze nam bucha auto ako ked niekto bubnuje silne basy ze nemoze koli tomu spat....a vraj to zacne tak okolo 2-3.00 v noci a ze aj do rana.... predtym som tomu nedavala pozornost az taku ale muz dal skontrolovat autoa bolo v poriadku a bol chvilu klud.lenze potom opät sa stazovala.... tak jej dal muz kontakt na seba nech mu vola kedykolvek ked to akoze zacne robit znova aby to on siel kuknut a mal dokaz.... dnes dosla k nam do bytu a spustila taky monolog ze az.....ze muzovi v nedelu volala v noci ze okolo druhej a zodvihli to deti a smiali sa jej do telefonu.... podotykam deti maju 6a 4r. a spia celu noc,mobil zvonit som nepocula ani ja a to mam chatrny spanok lebo som tehu a stale sa budim.... takze obvinila aj nase deti.....a vcera vecer som zaparkovala blizko jej okien nakolko nebolo to auto kde dat....a dnes som si vypocula ze zase to robilo celu noc..... ja som uz z toho chora nema ziaden dokaz chodi nas ohovarat ako jej blizime ze nemoze spat ja neviem ako postupovat...... mam to riesit cez policiu???? alebo na koho sa mam obratit ved to sa neda takto ....

preshibana
19. mar 2014

@voskovka Ked volala na mobil a zdvihli to deti, muste mat potom prijaty hovor na mobile....Isto sa bude ohradzovat tym, ze ste hovor vymazali....Potom mate ako dokaz vypis hovorov od operatora. Isto by som s nou hodila rec, ze zajdeme teda na policiu a tam to poriesime...ak to nezaberie, tak by som asi ozaj sla na policiu...len neviem, ci to riesi meststka, alebo statna...Kazdopadne drzim palce, lebo to asi bude este na dlhe lakte a pevne nervy prajem 😉

eeffka
19. mar 2014

@voskovka v prvom rade by so na nu isla navrieskat a ak by nezabralo tak policia.

voskovka
autor
19. mar 2014

@preshibana smola je v tom ze muz to ma aj osobny aj firemny mobil cize dnes je streda a od nedele mal denne asi 20-30hovorov cize dennik je len od vcera aktualny..... ale urcite operator poskytne tuto informaciu aj cislo z ktoreho bolo akoze volane.... zajtra sa opytam na policii ako by sa to dalo riesit akoze mne je to jedno ench si to auto skontroluje aj policajny technik-servisak pre mna za mna nech poslu aj hliadku ktora tam bude celu noc pri tom aute-a podotknem ze si ich zaplati ona aj vyjazd aj vsetko aby bol nejaky dokaz lebo osobne si myslim ze to nema v hlave v poriadku....

preshibana
19. mar 2014

@voskovka mat taku susedu je cista radost.... najlepsie je to riesit cez policiu, budes mat dokaz a mozno sa tetka aj zlakne a skonci s tym.... 😉 Daj potom vediet, ci si uspela 🙂

elise
19. mar 2014

@voskovka a čo povedala že bucha? možno dáky výrastkovia v noci na nejakom aute turuju motor a ona si mysli že je vaše kludne ju odpiš že nech vám dá dôkaz.

voskovka
autor
19. mar 2014

@preshibana mna ale stve ze chodi po vchodoch vykecavat ze jej blizime ze sa to odraza na jej zdraví a ja mam potom pocit viny ani neviem za co.... je stara vek cca 60rokov mozno viac neviem... a nechcem tu v panelaku vyzerat ako tyran a neviem co este pred susedmi ked viem ze je to nezmysel a nejde mi to do hlavy clovek ma svojich problemov dost a nie este riesit taku absurditu ako toto....

voskovka
autor
19. mar 2014

@elise nie ze ona je ista tym ze nase auto proste bucha ako bubny a basy mi povedala ze vonku z okna nikoho nevidela.... pytala som sa susedov vedla nej a nad nou ci nieco pocuju nepocuju tak ako sa mam s nou dohadat???

lenadka
19. mar 2014

@voskovka poznám podobný prípad, človeka čo počuje zvuky akože od susedov a nikto iný ich nepočuje...posiela sťažnosti na všetky možné úrady, je proste psychicky chorý. Máte smolu, že si vybrala vás, ona je o tom presvedčená do špiku kostí a zrejme za to ani nemôže ☹ . Nezávidím túto situáciu, zrejme to bude na dlho...prajem pevné nervy a gratulujem k dievčatku v brušku 🙂

elise
19. mar 2014

@voskovka skuste auto parkovať pred vedlajším panelákom a nepovedzte jej nič ak bude riešiť tak jej povieš že tam už vaše auto neparkuje.

elise
19. mar 2014

@voskovka ja ked som mala obdobie čo som strácala sluch tak som počula hudbu ako diskotéka o 3 ráno to som počula však len šum v uchu . možno má problém so sluchom a ked má cukrovku možno sa problémy nakopuju. možno sa jej spýtaj čo potrebuje možno chce od vás penize alebo chce len byť zaujimavá a v pozornosti .

voskovka
autor
19. mar 2014

@lenadka dakujem 🙂.... no bude to velmi zaujimave.sama budem zvedava ako toto riesi policia ... ci fakt daku hlaidku daju alebo co.... alebo nech si to nahra alebo ja neviem co uz.....

voskovka
autor
19. mar 2014

@elise v nedelu bolo auto cca 150m od jej okna uplne inde a aj tak to pocula.... tak ja uz neviem.....

bombonka
19. mar 2014

Vaša susedka má dosť vážny problém a potrebuje pomoc psychiatra....pracujem na takomto oddelení a to čo opisuješ Ty je diagnóza. Obrátila by som sa na správcu a poriešila to s ním najskôr. Normálny človek predsa vie,že auto,ktoré je zaparkované,nenaštartované búchať nebude....jedine,že by "ožilo " 😀

elise
19. mar 2014

@voskovka to máš dôkaz že ste v práve normálne jej povedz že podávaš trestne oznámenie pre trestný čin ohovárania a poškodzovania dobrého mena. možno si kludas a ona to vie že jej nič nikdy rázne nepovieš ja už by som na nu nakričala svoje .

cairka
19. mar 2014

@voskovka , povedz jej, že to si kone pod kapotou robili dostihy, ale už im veterinár predpísal lieky na spanie, tak už môže aj ona kľudne spať 🙄

voskovka
autor
19. mar 2014

@bombonka uvazujem ci nemame doma transformera 🙂 no fasa aspon budem znama 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 a bude trocha medializacie.... segra mi dnes vravi ze nech to dam do noveho casu alebo na lamparen 🙂

elise
19. mar 2014

@voskovka môžeš jejnavrhnuť že prideš prespať k nej do tej izby čo spi že či budeš počuť niečo 🙂

voskovka
autor
19. mar 2014

@cairka ved uvazuj.... toto je chore.... ja sa teraz budem trapit koli nej a ona si bude robit z nas "....." dobry den pekne povedane.... muz je klidas ten skor ze ju mam nechat ale ja nechcem pocuvat potom ze aka sme rodina ked starej osobe akoze vedomky blizime a neviem co....

voskovka
autor
19. mar 2014

@elise vidis dobry napad..... ale neviem ci by to nebolo riziko v tomto stave ist tam nakolko jej syn je veselej povahy ked si vypije a viem ze muz by tam nesiel....

bombonka
19. mar 2014

@voskovka každý normálny človek podľa mňa hneď pochopí čo je vo veci,keď sa ježibaba začne sťažovať,že zaparkované auto búcha....takže nie o Vás si budú robiť obraz,ale o nej....takže naozaj klídek,vylož si nohy a oddychuj

fuska
19. mar 2014

@voskovka Mozno si narobite aj problemy, ale nabuduce, ked to bude pocut, nech nevola vam, ale rovno policiu, oni to uz "vypatraju". Zavola raz, dvakrat a uz ju nikto nebude riesit. Ja by som ju zacala ignorovat.

cairka
19. mar 2014

@voskovka , prosím ťa, ty sa netráp, že vás ohovára. Myslíš, že susedia jej uveria, že vaše auto v noci ožíva a bubnuje? Myslím, že všetci si vedia spočítať 2 a 2 a je veľmi pravdepodobné, že verí a rozpráva aj o iných bludoch 😉

kuwait
19. mar 2014

ta zena bud ako cukrovkarka je sladkosti a z toho ma halucinacie a rozne podobne stavy alebo je schizofrenicka,bud nastavit davku insulinu alebo psychiatria

skoricaxx
19. mar 2014

nie z usmevom na perach by som jej povedala, nech zajde na policiu a tvoje auto zažaluje....
ja mam suseda býva pod nami tiež sa v kuse sťažoval až jedneho dna važne zavolal na mas policajtou že mu niečo padlo od nas na balkon.... a na druhy den mi rozpraval ako mu popol cigarety padol do oka (muž fajči jednu cigaretu denne a klepe do popolníka, ale hrozne fukalo a tak letel nieky prach) a mohol oslepnuť a keby išiel doktorovi tak mame pruser........a ja s kludom džentlmena na neho že prečo nešiel že mal isť a od vtedy mam svety pokoj..... susedia su hocijaky

dadulko1
19. mar 2014

@kuwait to vážne, keď je cukrovkárka sladkosti, tak má halucinácie? lebo ja mám podobný problém so susedkou nad nami, je cukrovkárka, vek tak medzi 65-70, chodí po sídlisku a ohovára ma a ľudia za mnou chodia a čudujú sa, čo som jej spravila, že tak na mňa nadáva.

peanutslm
19. mar 2014

@voskovka ak je to možné, tak kontaktujte príbuzných susedky, ktorí by mali cez obvodného lekára žiadať psychiatrické vyšetrenie, samo od seba to neprestane skôr sa to môže stupňovať

kuwait
19. mar 2014

@dadulko1 ak neberie insulin ako ma moze to mat vplyv na jej chovanie,niektori si davaju sladkosti potom maju triasku,halucinacie alebo upadnu do comy,u tychto ludi sa tiez castejsie vyskytuju psychicke problemy

dadulko1
19. mar 2014

@kuwait diky za odpoveď, takže to vysvetľuje správanie našej susedky, ona zásadne dietu nedodržiava, ako sa minule chválila susedovi, a pár krát ju aj brala záchranka, ale na jej sprostosť doplácam ja a moja rodina, ktorú už tak pošpinila, že ľudia na mňa zle pozerajú

renca55
19. mar 2014

A nechápem ona preco to neriesi s políciou, ked ju to trápi....lebo asi je to blbost a vymysla. Aby ste mali klud, tak podla mna zaparkujte inde auto a nie tam kde má ona okno. 😀 😀 Alebo poproste susedov, aby ste vymenili parkoviská a oni tam parkovali a uvidíte ze len s vami má problém alebo aj s iními susedmi.

katussamus
19. mar 2014

Podla mna je chora ja by som skusila par dni parkovat uplne mimo s cim vyrukuje potom a ak nepomoze tak riesit s policiou podla mna ona si zas nieco ine vymysli je chora mame tiez takeho suseda cim viac ignorujes a chces mat s kazdym pokoj prave vtedy je to horsie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli