• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Švagriná ma uráža, manželovi to nevadí. Ako to riešiť?

19. mája 2011 
@sirinka to je vyborney napad :slight_smile: si sikovna...myslim ze tam nebudu moct cuvnut, len to musim vymsliet aby to nevyzeralo ze to je naplanovane, ale ked bue nato vhodna prilezitost....len dufam ze pride :grinning: chystam sa to hlavne povedat svagrinej pretoze ona bola iniciativna a chcela aby sa mm viac stretaval s rodicmi, tak sa jej chcem spytat aku ma predstavu ..myslim ze ked tam bude mm tak jej zmrzne usmev na tvari a bude sa citit trapne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2011 o 09:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ano moj manzel vie vsetko, chystam sa o tom pobavit ked pride na SK. Ohladom wvagrinej mi nedal za pravdu, ale ciastocne povedal ze ak sa to bude opakovat a ona bude vyzadovat aby sa viac stretaval s rodicmi tak to zatrhne. Samozrejme ze ma radsej dcerine deti, ale ja nevyzadujem aby sa starala o moje, ale chcem aby mala vacsi zaujem nez lne vidiet malu na 2 hodiny za mesiac -a to je len vidiet nic viac.
Vies aj tebe uricte chyba ked ti svokra nepomoze s detmi, a tvoja svagrina ti za chrntom pise tvojmu m co ma robit. mm tvrdi, ze to nic neznamena, ale zariadil sa podla toho, keby s anezariadil tak mi to je fuk lebo viem ze je mu to lahostajne. Takto mam cakat kym mu opat nieco povie a on pojde k rodicom. Vies kazda minca ma dve strany, ja to necham tak ako hovoris ale pri prvej moznej prilezitosti im poviem ako si predstavuju teda aby sa im mm venoval a to rovno pred nim....som zvedava co povedia....
19. máj 2011 o 10:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaha ano da sa to v klude, a aj to tak urobim....dakujem pekne. Otazka je ci to pochopia alebo sa urazia...(najma svagrina!)
19. máj 2011 o 10:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok