Švagriná ma uráža, manželovi to nevadí. Ako to riešiť?

adula28
15. sep 2009

Sú tomu necelé 3 mesiace čo som sa vydávala! Už pred svadbou robila manželova sestra rozbroje a teraz je to ešte horšie! Hovorí mi že som nasmiech celej rodine, že som u nich nechcená, tak prečo sa tam trepem bývať atď. Čakáme bábätko a teraz bývame u mojich rodičov a po pôrode sme chceli ísť tam, ale ja som tak znechutená 😢 !!! Problém je v tom, že si ma muž nechce zastať, nič nerobí, nič jej nepovie....cítim sa fakt ako príživník, piate koleso u voza :( nadáva mne že si všetko moc všímam a viac sa nestará! Ona ma uráža a on nič, stále sa k nej správa ako keby sa nič nedialo! Bože čo som si to zobrala za chlapa? Hovorí mi, že som naprvom mieste, že ma miluje a dovolí sestre aby ma urážala 😔 to je choré, ja fakt neviem čo robiť, ako to mám riešiť? Dokonca ani jej rodičia jej ani slovo nepovedia! Normálne sa bojím dať aj mužovi ultimátum, nech s ňou urobí rázny koniec po tomto všetkom, inak si tam môže zostať, že o takého muža nestojím! Ale začínam mať strach čo si vyberie aj keď tvrdí že ma nadovšetko miluje :(

mia55
19. máj 2011

@sirinka to je vyborney napad 🙂 si sikovna...myslim ze tam nebudu moct cuvnut, len to musim vymsliet aby to nevyzeralo ze to je naplanovane, ale ked bue nato vhodna prilezitost....len dufam ze pride 😀 chystam sa to hlavne povedat svagrinej pretoze ona bola iniciativna a chcela aby sa mm viac stretaval s rodicmi, tak sa jej chcem spytat aku ma predstavu ..myslim ze ked tam bude mm tak jej zmrzne usmev na tvari a bude sa citit trapne 😝

mia55
19. máj 2011

@cherry1981 ano moj manzel vie vsetko, chystam sa o tom pobavit ked pride na SK. Ohladom wvagrinej mi nedal za pravdu, ale ciastocne povedal ze ak sa to bude opakovat a ona bude vyzadovat aby sa viac stretaval s rodicmi tak to zatrhne. Samozrejme ze ma radsej dcerine deti, ale ja nevyzadujem aby sa starala o moje, ale chcem aby mala vacsi zaujem nez lne vidiet malu na 2 hodiny za mesiac -a to je len vidiet nic viac.
Vies aj tebe uricte chyba ked ti svokra nepomoze s detmi, a tvoja svagrina ti za chrntom pise tvojmu m co ma robit. mm tvrdi, ze to nic neznamena, ale zariadil sa podla toho, keby s anezariadil tak mi to je fuk lebo viem ze je mu to lahostajne. Takto mam cakat kym mu opat nieco povie a on pojde k rodicom. Vies kazda minca ma dve strany, ja to necham tak ako hovoris ale pri prvej moznej prilezitosti im poviem ako si predstavuju teda aby sa im mm venoval a to rovno pred nim....som zvedava co povedia....

mia55
19. máj 2011

@sisaha ano da sa to v klude, a aj to tak urobim....dakujem pekne. Otazka je ci to pochopia alebo sa urazia...(najma svagrina!)