Švagriná sa uráža

11. nov 2021

Švagriná k nám chcela prísť so synom na návštevu. Mame malý, jednoizbový byt, chodím do práce, takže žiadne prespávacie návštevy nehrozia. Povedala som to takto aj švagrinej a ona sa urazila.
Stále sa uráža, ona chce byť stále s nami, ale s mužom chodíme do práce a sme radi, keď máme konečne čas pre seba. Keď jej návštevu odmietneme, vždy sa urazí.
Ona to berie tak, že s ňou nechceme tráviť čas. Ja nechápem, že ona nechápe, že chceme čas aj pre seba. Stále chce byť s nami aj s jej synom 18 mesačným. Ona si príde oddýchnuť a malého hodí na krk nám a starajte sa.

staronova
11. nov 2021

Uz to tu bolooooo

pribinak
11. nov 2021

No veď keď sa urazí, tak sa aj odrazí. Nevadí.

gubcikova
11. nov 2021

Znova?

gubcikova
11. nov 2021
autor
11. nov 2021

@staronova Áno, už som sem písala.

whatever1
11. nov 2021

Ale ved dobre ze sa urazila, budes mat konecne svaty pokoj. Uz si tu pisala minimalne dva krat a gratulujem, konecne si sa ozvala👏👏👏👏👏👏😀. Nech sa kludne uraza dokedy chce, je to jej problem, ty sa tym absolutne netrap. Normalny clovek by pochopil, ze obtazuje ale ona zrejme normalna nebude.

autor
11. nov 2021

@whatever1 Ozvala som sa, bála som sa, ale dopadlo to tak, ako som si myslela. Nepochopila, urazila sa.

whatever1
11. nov 2021

A hlavne si za tym stoj. Ziadne prespavacie navstevy, mate jednoizbak, pracujete, nevyhovuje vam to.

whatever1
11. nov 2021

To nech ta nemrzi ze sa urazila.

whatever1
11. nov 2021

Ty si neurobila nic zle, povedala si jej uprimne a narovinu co ti vadi a ked sa k tomu postavila takto, to uz ide mimo teba.

autor
11. nov 2021

@whatever1 Za tým si stojím, mám ešte v živej pamäti keď tu prespali naposledy. Skôr ide o to, že už jednám alebo sa aspoň snažím asertívne, ale švagriná to berie ako útok.

whatever1
11. nov 2021

Nech si to berie ako chce, co ta po nej. Nebrala na teba ziaden ohlad, bolo jej jedno ze ti zabera sukromie, ze sa nevyspis kvoli nej rano do prace...neber ohlad ani ty na nu.

h2
11. nov 2021

No a? Jej problém, keď sa urazila.
Pamätám si ten príspevok z minula. Nechce sa mi veriť, že to stále riešiš. Proste Tvoj (váš) byt, Tvoje (vaše) pravidlá. Milá švagrinka nech si trhne!

mamusa34
11. nov 2021

Takže muzova sestra? Tak nech muž jej povie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zirafienka
11. nov 2021

@staronova a ktovie, koľko ešte bude...

martinkatinka
11. nov 2021

Pokial k vam uz nechodi prespavat, tak vec vyriesena 😉

autor
11. nov 2021

@elizabet173 Neviem prečo sa do mňa navážaš. Nemusíš sledovať tému.

diewcatqoo
11. nov 2021

Pises, ze to dopadlo tak, ako si cakala - ze sa urazila. Tak kde je problem? Ak si to ocakavala, tak si na to asi bola pripravena, nie?
Aspon mate od nej na teraz pokoj, ved to ste vlastne aj chceli. Tak este raz sa pytam, kde je problem? Lebo fakt nerozumiem, co riesis 🙂

deti95060810
11. nov 2021

švagriná chlapa nemá? nech trávi čas s ním... a keď chce nech sa uráža...🙄

kkkatarinka
11. nov 2021

preco ste na nu tak prisne, ved sa da pochopit, co ju trapi, chce jednoducho, aby sa svagrina neurazala a pochopila. kedysi aj mna taketo veci trapili.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misickaa4
12. nov 2021

A ona nema manzela/priatela? Nudi sa no...tak nech sa uraza...ved ju to prejde..

emmusska
12. nov 2021

Nech ta to netrapi ty robis tak aby bolo tebe a tvojej rodine dobre a proste bud to akceptuje alebo nie. Nic viacej a nic menej. Proste zbytocne sa podla mna nad tym trapis.

whatever1
8. jan 2022

Ako to dopadlo, zmenilo sa nieco?