Švagriná spáva v našej posteli u svokrovcov
Ahojte baby, mám na vás takú otázku a potrebujem názor ☺️ je podľa vás normálne keď moja švagriná spáva v našej posteli u svokrovcov, trávi tam čas a ešte k tomu iba na manželovej strane? Pritom má svoju vlastnú izbu a aj posteľ a je dospelá žena. Ďakujem ☺️
Oki vysvetlím to normálne ☺️ keď sme sa s mužom spoznali do svadby som u nich nespala keď prišla svadba moji svokrovci povedali že to je už NAŠA izba už nie iba manželová a k svokrovcov chodievame 2x za týždeň ja niekedy aj viac
krát lebo si s nimi rozumiem švagriná sa späť na konci leta keď sme si prerobili celú izbu kúpili sme si všetko sami a to dokonca naša izba je menšia ako jej no ako sa vrátila k rodičom tak to začalo hocikedy sme ju našli spať v našej posteli v našich perinách manžel jej to niekoľko krát vytkol nech to nerobí že sa mu to nepáči a to isté spravili aj moji svokrovci lenže ona sa o tom nechce ani baviť že prečo to robí iba sa usmeje a ide preč
Prepáč,ale švagriná nená nejakú poruchu správania alebo papier na hlavu?Lebo inak si to neviem vysvetli,žeby toto robila normálna žena,ktorá má svoju vlastnú izbu a ešte,ked ste jej vy aj jej rodičia povedali,že sa Vam to nepáči.
@majkaa445 tak bud je tajne na bratovi zavisla a na sposob milencov sa tuli k symbolu kusku jeho pritomnosti.
Alebo je v tom kusok zavisti pre nieco (jemu alebo vam obom) a kompenzuje si to tym, ze kusok z jeho (vasich) veci vyuziva. Na just. A ked vidi, ze to jeho a ostatnych stve, tak ju to vnutorne uspokojuje.
@moonlight1210
@lalenka33 tiež si toto začínam myslieť lebo inak si to neviem vysvetliť moja sestra ide k nám do izby keď sme u mojich rodičov iba vtedy keď sme tam my že sa chce porozprávať

@pininka svoje deti zatiaľ neriešim, bohvie čo bude... ale dúfam, že sa odsťahujú jedného dňa kompletne a v jednej z detských izieb spravíme asi hosťovskú.
Manžel má v rodnom rome asi tiež ešte pár blbosti, o ktoré sa už nestará a možno to už švagrovi aj vyhodili, svokrovci už nežijú. Ale od svadby sme tam nespali ani raz... načo aj... som bola rada, ak sme tam trávili minimum času. Ani u našich nezvyknem vysedávať viac sko je zdravé. A to bývame v 1 dome, ale oddelene byty, kuchyne aj spalne...