Svokra sa na smrť urazila
Ženy už ma poraža znej niekedy. Neviem čo robim zle, vždy sa snažim každemu vyhovieť a ajtak za dobrotu na žobrotu. Mam mesačneho syna, v ramci chudnutia po pôrode som chodila skoro každy deň peši k nim iba tak posediet na kavu. Byvaju cca 4km od nas takze akurat mi ta trasa vyhovovala. Takže malého vidavali každy deň. Popri tom ako som s malym doma som si chcela zacat trosku privyrabat tak som si nahadzovala na bazar veci kym maly spal konecne, lebo cely den reval vtedy.Samozrejme som tu mala bordel ako v tanku všade porozhadzovanych milion veci a dotoho vola svokra že či možu prisť na bazen ona s dcerou a so synom. V komplexe kde byvame mame bazen pre rezidentov. Tak hovorim jej jasne zazvonte mi ked tu budete ja vam otvorim ale nepridem zavami dole lebo mam nejaku pracu ešte tak si užite bazen. A ked odchadzali tak mi vola ze ci mozu vidiet maleho ja že uff no mam tu hrozny bordel teraz na nejaku navstevu nemate si ani kde sadnut ze pridem dole radsej, kedze boli neodbytni tak som sa naozaj obliekla nachystala revajuce decko a volam jej ze idem dole, maly akurat uplne zavijal tak to pocula v telefone a vravi ze vies co tak uvidime sa nabuduce pocujem ze maly ti velmi place. Hovorim si chvalabohu ze ti to doplo konečne.
No a po 3 dnoch sa dozvedam ako sa stazovala aj svojmu muzovi aj mojmu muzovi aj svojej mame ze som ju nechcela pustit do bytu 😂😂 ze či je cudzia ze tu boli 2 hodiny a nevideli maleho... kazdy den su snim!!!!. Ja neviem ale som az taka krava zato ze mi je neprijemne sem pozvat polku rodiny ked tu mam bordel? Ked nieco robim? Kebyže pridu po pol roku za nami a ze by chceli vidiet maleho ale sak den predtym cely den boli snim a ona ma dobre ze nepreklina pred celou rodinou😂 a otom že už 3 dni mi neodpisuje a nedviha jak keby som jej večeru zedla ani nehovorim. ja uz neviem naozaj naco sa snazim aby bol.kazdy spokojny ked je ajtak kazdy nespokojny😁
Ahoj. Byvas v rezidencii kde je bazen, cize mas myslim si, novucky vonavy byt. V tychto bytoch aj neporiadok vyzera dobre, vsetko je nastajlovane a krasne...len si myslis, ze nie je..
Aj ja som si to tak myslela...kym som bola doma s malou(som velky pedant) ..a potom vzdy ked prisiel muz z prace uz pri dverach mu hovorim ani sem nechod je tu bordel a on, ze kde? Vsetko tu je pekne...no a tak som sa to naucila 😁
pytas sa na nazor tak teda v skratke poviem. Tak ty si na kavu chodis kazdy den a ked pride svokra tak ju nepustis dnu? podla mna si mala dostatok casu za tie 2 hodiny ako tak popratat ak by si ich teda pustit dnu chcela. To ze je mozno svokrina reakcia prehnana je druha vec, ale tvoja reakcia tiez nebola ok
@lolazmola ja si skôr myslím, že chcela mať konečne deň kedy bude robiť niečo iné a nie sedieť u svokry, tá sa pozvala na bazén a tajne dúfala, že ešte pôjde na hodinu hore a celé to zle vypálilo.Myslim, že som dosť druzny človek, ale s takým miminom kazdy deň tráviť pár hodin u svokry a ostatná rodina k tomu bola by som unavená.Dala im najavo, že niečo robí a nemá čas bola ochotná ísť dole s placucim dietatom..práveže naopak chcela by som viac času tráviť sama so synom vo svojom kľude, lebo tato opicia rodina nemá hranice
@eliska13 ano ja tomu chapem, tiez nemam rada neohlasene navstevy ale ked chodim na navstevu k svokre kazdy den tak tuto navstevu o ktorej mohla tusit mohla oplatit nie? ako keby pride svokra a zazvoni pri dverach ze idem hore teraz hned a tak to robi mesiac ci mesiac tak je to ine kafe.....ale ked maju vztah ze chodi k nim kazdy den tak to bolo nevhodne
@lolazmola ale ved ja som ich dnu nechcela pustit. Ved netoci sa cely svet iba okolo mojej svokry. Ja mam nejaku pracu pri ktorej som spravila neporiadok, ako vyssie pisali mala som to nahadzat do spalne za tu minutu co by boli vo vytahu a dobre ze nohy si nedolamat... snad si nebudem robit robotu navyše a prehadzovat bordel z izby do izby ked viem, ze by sa.mi maly zobudil a ze by som.sa ktomu nedostala uz cely deň. A prave oni by boli ti ktori by ho zobudili. To je dalsia vec. Teraz zato ze oni chcu vidiet maleho tak sa zastavi zivot pomaly?? Dost som im vyhovovala ten mesiac co je maly na svete nikto mi nemoze krive slovo povedat. Keď sa jej málilo tak teraz ma čo chcela. Oheň na streche a maleho uvidi len ked tam snim pojde muž.. mmm blbe 😊
@lolazmola a prave preto ze mame taky vztah ze tam som.kazdy den mohla vediet ze pridem aj zajtra. Nemusela sa sem pchat prave v ten den kedy raz za zivot si dovolim mat nejake povinnosti 🤦♀️ ved co je natom take hrozne nepochopitelne.
Taki su ludia....vsetko hodnotime...na vsetko sa urazime....a ked je to rodina....tym duplom....
Ono treba aj prehltnut a dat novemu vztahu respektujuce hranice...
Ucime sa tomu cely zivot....naozaj kazdy sme ini...nenajdes tu radu....ako si urobila tak si urobila....lebo si v tom momente vyhodnotila tak aby si sa do niecoho nesilila....ako to zobrala svokra je to jej stranka....ona ta mozno ohovorila...lebo sa s takou reakciou stretla prvykrat....
Ale treba to prehltnut, ospravedlnit sa a vysvetlit...ze si taky typ cloveka....a bla bla...ak je rozumna...pochopi to....
Inak este bude takych situacii....zivot ide dalej...🙂
.
@pieksamaki jeden nazor tu bol velmi pravdivy a odteraz sa ho budem drzat.. ze svokra je svokra nie kamaratka. Lebo sme si velmi jedna druhu pripustili k telu a to je chyba. Uz si budem držať odstup. Našťastie najbližsie narodeniny su až v novembri takze do novembra tam nemusim ist😁
Bože by ste tu snáď mimo 😂😂 akoze, kde je problém? Bola tam deň predtým načo ich ešte pozyvat na navstevu? Však má aj svoje starosti a keď niečo robí tak hold smola... Podľa mňa to mala svokra pochopit a nie sa urážať a ohovárať jh po celej rodine.. A jediný kto sa ma ospravedlniť je svokra.. Ja by som každý deň svokru doma alebo na návšteve nestrpela.. Ved mam aj svoj život preboha
@domininini hahah to sa odvtedy tak strasne vyhrotilo ze zasiahol uz aj otec ze ako.si ja take nieco.mozem dovolit k matke mojho muža a ze on take vztahy v rodine nechce a ze matka place kazdy den ze uz tyzden nevidela maleho.😂😂 takze ja neviem už. S nimi uz len na psychiatriu 😁
Šialená zena no veľa ste boli spolu a to nie je dobré si na to zvykla.Ma dcéru, syna, muža nie je osamela.Neznasam tieto hysterické manipulatívne ženy ešte ty si najhoršia.Ale som rada, že jej dávaš hranice ono to príde až vlastnými deťmi😊
@eliska13 hnusne psychické vydieranie🙂zvykaj si...doteraz nemala dôvod. Skúša...ono to prejde...raz darmo,dcéra vždy pôjde za mamou a svokra je vždy len svokra aj keď máme vcelku fajn vzťahy...mám dvoch chalanov bude to ťažké🤷
@eliska13 ved tak to vzniklo😁 ze som sa jej snazila slusne vysvetlit ze odtial potial a ona zalovala muzovi a ten zas mojmu muzovi ze to si ja nemozem dovolit nieco take 😂😂 takze ztoho mi vyplyva ze mam iba drzat hubu a krok po zbytok zivota😁😋😋 super. Radost zit 😂😂
Tak si jediná, ktorá si to zatiaľ dovolila😊Predpokladam, že si jej iba povedala, že nemôžete byť spolu denne, chces si aj oddýchnuť, len tak byť chvíľu sama a vznikla z toho táto story.
Tak ja som možno jedna z mála ktorá by si tiež nepustila do bytu nikoho keď tu máme bordel. A hotovo. 😂 Mne je to nepríjemné a basta...
podla popisu myslim ze si ta baba co zije v zahranici s nejakym spanielom/talianom/proste mamickarskym typom kde je zvykom si do hrncov liezt. Cize ty ku nim ked chodis im to nevadi a nemalo by ani tebe, ak ti to vadi tak sa k nim tiez netlac, viem ze si Xkrat riesla ze svokra oduta bo si s nou isla ci nesla nakupovat a 100+1 chobocina. Take nejake zvlastne vztahy mate, svokra je matka mojho muza, nie moj privesok, ani moja kamaratka
Tak som divná zrejme ako ty, tiež by som ich nepozvala dnu . Nenávidím neočakávané návštevy, či je to rodina alebo kamaráti a našťastie to každý o mne vie 😁 dobrá rada ako baby už napísali, nesprávať sa k nej ako ku kamarátke. Bude si myslieť, že budeš robiť všetko ako ona bude pískať 😁
Neboj, ja by som tiež povedala, že teraz sa mi nehodí ich návšteva lebo mám neporiadok, triedim si veci... Aj to robievam, keď mám robotu a svokra ide ku mne, tak jej poviem, že teraz nemám čas s ňou sedieť... Myslím si, že sa to dá pochopiť.

@maciatkolulu teda tym chcem povedat ze kazdy zije v ramci moznosti a tak ako sa da a nerozumiem preco si mala potrebu sa k tomu vyjadrovat. Aj keby v maringotke zijem a čo?