Svokra...téma čo tu bola už stokrát

kubkovamama
13. sep 2018

Ktorá ste sa reálne rozviedla/rozišla iba kvôli svokre?Myslím to tak,že s mužom ste mali o k vzťah,žiadne vážne problémy,bežné starosti,deti,mali ste sa radi.A napriek tomu ste neustáli kutranie svokry(partnerovej matky).Napíšte mi ako to u vás vyzeralo v tom najhoršom období,ako ste to zvládli,čo vám pomohlo to zvládnuť .Ja už som s nervami v koncoch

lilitela
28. júl 2019

@kubkovamama To som sa ta presne chcela spytat, ze ci si kludnejsia, ked si uz sama, viac v pohode, alebo ci naopak, prisiel este vacsi stres, lebo niekto praveze opisuje toto obdobie rozvodove, ako este horsie, nez ten zivot s takymto chlapom, samozrejme tiez docasne, ale aj ked to trva "iba" 4-5 rokov, tak cast zivota v prdeli, s prepacenim.

marianinka
29. júl 2019

@kubkovamama boze to cakanue na sud je jak vecnost ,ja som cakala na to aby mi dali suhlas zit mimo sr 3 roky , 3 rokyzivota v nervoch ,stresoch pre deti ale dnesnym.dnom sme to dobojovali do uplnejo koncaz prajem Vam vela vela sil a hlavne sa nikdy nedajte

laladua
29. júl 2019

@lilitela Je to tak, ze cast zivota je fuc. Len cloveku aj ten cas nieco da, clovek sa vtedy moze vela naucit 🙂

dominika2227
30. júl 2019

@lilitela taky rok mas nervy v riti potom.uz menej ale nesmies im dat poznat ze ta vytacaju proste sa na nich vykaslat.neriesit nerozculovat sa vyrovnat sa sama s tym a oni nech si robia co chcu.urcite je potom lepsie ako zit s takym clovekom.a niektory aj rozum dostanu vynimocne.alebo aspon sa chovaju ako ludia a nie ako dement

zupka33
30. júl 2019

@dominika2227 Dobre si napisala, ze rozum dostanu vynimocne, aj to sa stava, ale ozaj len v ojedinelych pripadoch :-/

dominika2227
30. júl 2019

@zupka33 a svokra nedostane rozum nikdy to bude len a len horsie

korunka1
18. dec 2019

@kubkovamama tak som si na teba spomenula...akože sa máš? Vianočná pohoda, či ?

kubkovamama
autor
26. dec 2019

@korunka1 ahoj, celkom aj áno. 🙂 Pred mesiacom prebehol súd, trosku mu okresali styk, ale snažím sa vždy dohodnúť aby bol kľud a pracujem až do večera,takze..bez dohody to nejde. Svekra svoj návrh stiahla 2 dni pred pojednávaním. Bohužiaľ na dcéru stretávanie s nou nemá dobrý vplyv, ale to nemám šancu ovplyvniť.

korunka1
26. dec 2019

@kubkovamama tak to som rada, ze aspoň takto. Ono sa to časom ukľudní, tí dvaja si polezu hore krkom a ty sa im budes spoza rohu smiat. Drzim prsty 🤗🙋‍♀️

ankakovacova
27. dec 2019

@kubkovamama prajem vam krasne sviatky aj tieto aj všetky ostatne 😉

stevusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi2120
25. feb 2023

@kubkovamama ahoj. Ako sa máte?

eperia
23. júl 2023

@kubkovamama
@kubkovamama ahoj.Ako to nakoniec všetko dopadlo?