Svokrovci - starí rodičia

8. júl 2022

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať aj vy máte takú smolu na svokrovcoch akú mám ja? Majú jedinú vnučka tá ma 3 roky, vôbec k nám nechodia tak že my chodíme k nim aby videli vnučku. Keď tam prídeme tak vačšinou ju iba kritizujú, že zle rozpráva, že jej nerozumejú. Že nevie spievať alebo tancovať to vačšinou svokra hovorí. Keď prídeme na návštevu tak svokor si ide na počítač alebo si ide ľahnúť. Prosila som ich či by pre malú nekúpili šmýkalku alebo záhradný domček. Tak povedali že jej to netreba, že načo pri tom peňazí majú dosť. Predtým sa starali o babku a stále sa vyhovárali na babku že preto k nám nechodia lebo ju majú na starosti teraz babka už nie je a aj tak nejavia o vnučku záujem. Po najnovšom si začali chodiť po dovolenkách ( nevýčitam im to, nezávidim im to) , ale mrzí ma že ich ani raz nenapadlo že by sa aspoň opýtali či by malá nechcela ísť s nimi. Svokra mi nikdy s vnučkou nepomohla, nikdy.Ja viem, že nie sú povinní sa mi starať o dieťa, že nie sú povinní nič, ale aspoň to morálne hľadisko, to im nič nehovorí ...

misinka0611
9. júl 2022

anonym, príde mi divne prísť za človekom s tým že ahoj kúpite pre moje dieťa na vás dvor domcek? Neviem, naozaj takto ísť pýtať veci. Od rodičov tiež pýtaš? Ja čisto píšem len o tom pýtaní si vecí.

Ak nemáš problém kúpiť tak kúp. Dieťa sa pohrá, al ti ide oňho aby tam také mala. Alebo ti ide o to aby jednoducho len kupovali? Ak keď tie veci nebudú tam dostatočne využité?

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. júl 2022

@misinka0611 nie, kde som písala že ahoj kúp toto?! Moja dcérka ich prosila že sa tam nemá s čím hrať či by jej nekúpili šmýkalku. Potom som sa to opýtala aj ja. Nevidím na tom nič zle .

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misinka0611
9. júl 2022

Prosila som ich či by pre malú nekúpili šmýkalku alebo záhradný domček. Tak povedali že jej to netreba, že načo pri tom peňazí majú dosť.

Potom sa vyjadruješ veľmi nepresne alebo zavádzaš.

Ale to je jedno PROSILA si na margo požiadavky 3 ročného dieťaťa. A zrejme sa ti odpoved nepáčila keď to vytahujes takže tie veci chcete obe.

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. júl 2022

@misinka0611 no je normálne že 3 ročne dieta sa chce hrať nie? Hádam si nemyslis že tu šmýkalku chcem ja😂

andreafa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreafa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreafa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreafa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz