Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sade88
6. nov 2019

Ahoj.
Dobre si urobila. Len tolko.
Drzte sa ❤️

pribinak
6. nov 2019

Prečítala som polovicu a stačilo! Bud rada, ze si prec od neho, toto nikdy nebude dibre

veronika33
6. nov 2019

ignoruj ho, dúfam, že si ho neuviedla do rodného listu ako otca

anonym
autor
6. nov 2019

@sade88 ďakujem za komentár ❤

denisa098
6. nov 2019

Urobila si dobre, nevracaj sa a budete mať s dcérkou krajší život. Držím palce.

anonym
autor
6. nov 2019

@pribinak ďakujem

@veronika33 nie, nie je v rodnom liste. On aj povedal, ak nebudeme spolu, on nebude v rodnom liste aby nemusel platit vyzivne👍

anonym
autor
6. nov 2019

@denisa098 ďakujem ❤ mam super rodicov, ktory mi so vsetkym pomahaju

pribinak
6. nov 2019

Urcite ho nedávaj do RL, nikde nie je záruka, ze ti bude platit a akurat ti bude prostredníctvom dietata robit zleb

anonym
autor
6. nov 2019

@pribinak nechcem ho tam urcite davat

calendula321
6. nov 2019

Už sa k nemu nevracaj, je to chorý človek. Bolo by to peklo. Trpela by si aj Ty, aj dieťa.

ivkazba
6. nov 2019

Urobila si dobre. Ľudia sa nemenia. Ty si urobila to, že si dcéru ušetrila nezdravého prostredia a ona to raz pochopí keď bude správny čas o tom s ňou hovoriť. Kiež by množstvo iných žien malo takú hrdosť a zodpovednosť voči dieťaťu ako ty, lebo žiaľ mnohé v takýchto vzťahoch trpia a deťom to nič dobré do života nedá, skôr naopak. A pokiaľ máš podporu v rodine, o to lepšie a ľahšie. A raz keď bude čas, príde určite niekto nový, kto vás bude mať obe rád a bude sa k vám správať tak, ako si zaslúžite. Držím ti palce.

ivkazba
6. nov 2019

Urobila si dobre. Ľudia sa nemenia. Ty si urobila to, že si dcéru ušetrila nezdravého prostredia a ona to raz pochopí keď bude správny čas o tom s ňou hovoriť. Kiež by množstvo iných žien malo takú hrdosť a zodpovednosť voči dieťaťu ako ty, lebo žiaľ mnohé v takýchto vzťahoch trpia a deťom to nič dobré do života nedá, skôr naopak. A pokiaľ máš podporu v rodine, o to lepšie a ľahšie. A raz keď bude čas, príde určite niekto nový, kto vás bude mať obe rád a bude sa k vám správať tak, ako si zaslúžite. Držím ti palce.

suzitok
6. nov 2019

Najlepší krok bol odísť...neobzeraj sa späť, uzavri to... veľmi ti držím palce, prešla som si tým aj ja.... zaslúžiš si niekoho uplne iného a tvoje dietatko tiež ❤️🍀

slawka2208
6. nov 2019

Som rada, že si silné dievča tvoja dcéra bude na teba veľmi pyšná. Určite jej dávaš lásku aj za neho, taký kretén sI Vás nezaslúži. Veľa sily a ignoruj ho určite sa budeš mať lepšie keď nad tým nebudeš vôbec premýšlať. Spravila si dobre.

sunsflower
6. nov 2019

Samozrejme, ze si dobre urobila preboha. Ani nerozmyslaj, ze sa vratis, lebo to bude este horsie. Dcera to urcite pochopi a ked bude starsia aj podakuje.

anonym
autor
6. nov 2019

@calendula321 to mate pravdu

@ivkazba je to tak. Ale mne hlavne otvorili oči moji rodičia, lebo ja som si ho zastavala stale, aj keď oni videli, že to nie je ok.
Až kym sa neukazal v pravom svetle keď sme boli u našich cez vikend. Mama mala oslavu a on mi začal robiť cirkus, že pozeram na čašníka (tehotná ešte k tomu). A potom na ďalší deň dostal zachvat..
Tak ja som hlavne im vďačná, že mam v nich taku oporu.
A jemu som aj sama povedala, že nikdy nechcem aby moja dcéra mala priateľa ako je on

anonym
autor
6. nov 2019

@suzitok
@slawka2208
@sunsflower ďakujem vám ❤

nini1010
6. nov 2019

Pane Boze ty este uvazujes o navrate ked si sa od neho konecne oslobodila.No ak mas rozum a zodpovednost za malu tak nikdy viac preboha!

katkami123
6. nov 2019

Toto čo mi tu píšeš je presne ako cez kopirak čo som si zažila s jednym človekom ja, len som s ním naštastie iba chvíľu chodila... od takého chorého tuky preč, je to už 10 rokov a aj po rozchode mi ten človek pripravil ešte rôzne prekvapenia, keď to na neho “prišlo”. Sú to strašní sebci a egoisti, oni vidia iba seba, aby im bolo dobre, tebe naslubuje možné aj nemožné aby ťa zmanipuloval, nedaj sa, dieťa veľmi ovplyvňuje v akom je prostredí, život s takým clo

katkami123
6. nov 2019

Život s takým človekom to dieťa ovplyvní do konca života... z psychologického hľadiska mu všetko ostava v podvedomí, milujem tie reči niektorých matiek, ktoré žijú s agresormi a potom tvrdia, ze - však deti sú ešte malé, zabudnú... nie, mala som psychológiu na vs a nezabudnú, prvých 6 rokov nášho života formuje najviac našu osobnosť, dáva nám základne kamene a formuje nás... teraz už nemáš zodpovednosť iba za seba, ale aj za to dieťa!!! Ono ti jedine tak vynadá, keď bude dospela, ze si sa ku nemu vrátila a do akých podmienok si ho dostala k akému človeku. Čo ak bude mala plakať, on to psychicky neunesie a udrie ju? Alebo tam bude rozbíjať veci? Veď to všetko to malé bábätko vystraší, co z neho potom v takom prostredí vyrastie? Veď bábätka mnohé noci nespia, treba na začiatku fakt pevne nervy, kým si aj telo zvykne na nedostatok spánku a iné fungovanie... to fakt zamýšľaš ísť k takemu človeku? On bude skúšať a bohužiaľ, nezbavis sa ho, lebo to sú take povahy... ale neznic život tomu malému, bezbrannemu tvorovi, ktorý potrebuje hlavne veľa lásky a kľudne a milujúce prostredie.

veronikaszabova
6. nov 2019

Nevracaj sa. Drzim palce!

katkami123
6. nov 2019

A ako sa dá psychická porucha zmeniť? Raz, keď je taký, tak taký ostane, takze ako sa chce zmeniť? Môže iba užívať lieky, ktoré ho trochu stlmia, ale povaha a spravanie mu ostane... takze to, ze ti napísal, ze sa zmení... asi aj on, aj ty dobre viete, že je to nereálne. Skôr nechápem, ze vôbec zakladas tuto tému a zvazujes ku nemu návrat....

anonym
autor
6. nov 2019

@nini1010
@katkami123
@katkami123
@veronikaszabova
@katkami123
Ďakujem Vam za komentare. Ja sa k nemu vratit nechcem, ved by tym trpela hlavne malá. Asi som len toto všetko potrebovala počuť. Už len také maličkosti, že sa pri malom babatku v noci lepsie vyspim ako pri nom ked vystrajal.
Bola by som sprosta keby sa vratim.
Len on tvrdi, ze sa zmenil. Minule 20 zmeslanych hovorov za 10 minut, ze jeho babka zomiera v nemocnici kvoli mne. Tak som si pozrela jeho babku na fb a ona akurat pridala prispevok, ze nieco predava. On uz nevie, co si ma vymysliet. Musela som si cislo zmenit. Len na instagrame mi stale vypisuje. To si poviete, ze sak si ho mam zablokovat. Ale on si vytvori kazdy den novy ucet, chore

ptmt1011
6. nov 2019

To čo si napísala si precitaj ešte raz a budeš mať odpoveď

janinah
6. nov 2019

Ja len nerozumiem ako si toto nevidela kým si otehotnela.....

ptmt1011
6. nov 2019

@janinah no normálne. Ja som tiež mala za priateľa psychopata. Takí ľudia vedia veľmi dobre manipulovať. Ak to sama neprzijes,tak nepochopíš

anonym
autor
6. nov 2019

@janinah ahoj, mas pravdu. Videla. Ale ani si nevieš predstaviť ako jeho mama tvrdila, že to je v poriadku, ako si ho chranila. To je normalne si vybit zlost a vylomit dvere a pod...

nikpa
6. nov 2019

Urobila si správne, taký človek sa nikdy nezmení. Nič nebanuj a pozeraj už len dopredu 😉

katkami123
6. nov 2019

Tak matky neradi v tomto priznávajú, ze ich syn je “iný” radšej to bude akokoľvek zdvôvodňovať, ako to priznať. Určite tým aj iná trpí, ze je “iný”

ptmt1011
6. nov 2019

Čistý psychopat. Ja by som ho už aj udala.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli