Vianoce s mužom kvôli deťom

30. okt 2023

S mužom vôbec nevychádzame, psychicky ma týra, ponižuje, nadáva mi.
Máme dve maličké deti 4 a 2 ročné, ktoré sa veľmi tešia na Vianoce. Samozrejmosťou je pre ne ich “ocko” . Už viac mesiacov sme častejšie u mojich rodičov ako s ním, a nebyť detí, tak už o neho ani nezakopnem.
Z Vianoc s ním mi je strašne zle, ale zle mi je aj z predstavy, ako nič nestíham sama a deťom zničím sviatky (moji rodičia sú už starí a treba pomáhať skôr im ako oni mne).
Darčeky už mám nakúpené, ale stále som sa nerozhodla, či budeme bez neho u rodičov, alebo s ním.

martul
31. okt 2023

@77katarina tak držím palce.

laurikalalinka
31. okt 2023

Nečakaj,užívaj si teraz kým sú malé,nech si pamätajú to ako si s nimi trávila čas a nie ako sa ich mama trápila a bola smutná,ak budeš musieť odísť,tak choď nemáš čo stratiť,ver jednej veci karma je zdarma,príde čas kedy to zlo čo robí sa mu vráti a je úplne jedno ako to bude.

banderaska29
31. okt 2023

nezabudni na jedno najpravdivejšie motto a to" štastná mama = štastné deti. nemusíš s ním žit, nemusíš to zažívať, nenechaj a nedovoľ detom vyrastať a robiť si traumy a zlé životné vzorce len preto, lebo je to ich "ocko". ocko nie je ten čo urobí deti a ani ten, čo ich ničí. ocko je ten, ktorý je im vzorom, ktorý miluje ich mamku a dopĺňa puzzle štastnej harmonickej rodiny. pomaly je načase povedať si dosť, pripravovať sa postupne na rozvod a odchod. deti ta potrebuju, ty potrebuješ seba...