Videla som môjho švagra s nejakou mladou ženou

15. máj 2023

Dobrý deň. V sobotu som sa išla so spolužiačkou prejsť a videla som môjho švagra (manžel mojej staršej sestre) s nejakou mladou ženou (dievčaťom?) objímal ju chytili sa za ruky a dal jej bozk 😣😖 mama sa ma pýta čo mi je lebo vidi na mne že som nervózna a ja neviem čo mam robiť ci to mam povedať mame alebo sestre alebo ci sa do toho nemám miešať 😭prosím poraďte mi

mpg
15. máj 2023

Keď to bolo až také, tak ja by som staršej sestre povedala, aby bola informovaná.

anjelicek26
15. máj 2023

Sestre? Ano sestre by som v momente zavolala... ma pravo to vediet. Mamu do toho netahaj, nechaj sestre priestor si spravit doma poriadok.

babulkomale
15. máj 2023

Nabuduce hned foto.

zuzanaokasova
15. máj 2023

Je to ťažké...mňa osobne by to vnútri zožieralo...asi by mala právo to vedieť...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. máj 2023

@mpg ok ale bojím sa že mama bude nahnevaná keď jej to nepoviem ako prvej 😭

colsami
15. máj 2023

Ano z lasky k sestre by som jej to isto povedala. Ma pravo to vediet. To iste by som cakala od sestry ja, keby nebodaj.

A neviem si predstavit situaciu ze by to pokracovalo, by mali este deti, on jej zahybal a ked sa to po napr 2 r prevali, tak by sestra zistila ze vlastne som to cely ten cas vedela, a ona bola za "hlupaka", zila cely cas podvadzana... , a ja som nic nepovedala.

tiezjedna
15. máj 2023

jasné, že by som jej to povedala, otázka je, či ti bude veriť... Aj s takou možnosťou musíš počítať. Nemáš fotku?

colsami
15. máj 2023

Mama s tym tolko toho nema, je to muz tvojej sestry. A Tvoja mama sa musi naucit kedy sa mladym do zivota starat a kedy nie. To nie je sutaz v kategorii "kto prvy vie..." 🙄

autor
15. máj 2023

@colsami oni majú 2 malé deti 😢 milujem svoju sestru a je mi to strašne ľúto ona ho lubi a stará sa o deti atd

anjelicek26
15. máj 2023

Ci ti bude sestra verit, je len na nej. Treba to povedat otvorene, co si videla, nech sa ho na to opyta (predpokladam, ze aj tak nieco tusi, alebo jej to otvori oci a sama si na neho doslapne).. nikdy by ti neodpustila, keby sa casom dozvie, ze ty si to vedela mesiace-roky a nechala ju v nevedomosti...

autor
15. máj 2023

@tiezjedna nie 😳 nevedela som rak rýchlo reagovať a celé trvalo asi 10-15 sekúnd

colsami
15. máj 2023

Ak milujes svoju sestru tak ju nenechaj zit oklamanu... Na co je to dobre? Vela sil zelam.

tiezjedna
15. máj 2023

@autorka len ťa upozorňujem, že takéto jóbovky nemusia byť vždy prijaté dobre, k tomu musíš asi pripočítať aj to, že manžel sestry sa bude pravdepodobne snažiť z toho vykrútiť a nemožeš vylúčiť, že z toho vyjdeš ty ako tá najhoršia. To sa bohužiaľ občas stane, je to bolestivá téma...

mamamasama
15. máj 2023

Aky mate so sestrou vztah? Mam tiez mladsiu. Ak by mi zavolala a povedala o muzovi toto, ani na sekundu by som nezavahala a verila jej. Ak sa lubite, povedz jej to. Nech nezije v klamstve.
Pre mna by bolo oveľa bolestnejsie ak by to sestra vedela a nepovedala. Vtedy by ma zradili dvaja najblizssi. Nie len muz. :(

katarinka89
15. máj 2023

Sestra na to časom príde aj sama, možno už teraz nieje všetko medzi nimi v poriadku- možno to vedia pred vami uhrať a možno to len vie dobre švagor uhrať pred tvojou sestrou. Ja byť tvojou sestrou- chcem to vedieť, síce je to rána ako ho.ado, ale lepšie bude keď bude klamana? Ja by som to klamstvo veľmi zle znášala, nedokázala by som sa nanu pozrieť....urob ako to cítiš.....ale keď sa to prevali a povieš jej, že si o tom vedela- zaberie na teba....

zmrzlinka2021
15. máj 2023

Za seba - určite by som to sestre povedala.
Iba fakty - čo som videla.

Ano, bude nasledovat po tomto mozno peklo, ale čím skor odhalí neverníka, tým lepšie

gabika0825
15. máj 2023

Si si ista ci to bol naozaj on? Ja som tiež videla takto niekoľkokrát myslela som si že známy alebo kamarátka a nakoniec to bol úplne niekto iný a dokonca v našom meste 😀 čiže ak si zreteľne videla že to je on na 100% už by som sestre dávno volala.

kiwi3
15. máj 2023

@gabika0825 tiez mi napadlo, ze sa mohla pomylit. tiez som obcas presvedcena, ze vidim niekoho znameho, pridem blizsie a nic... a este aj to mi napadlo, ze ak to aj bol on, tak dost pravdepodobne, ze sam bude tvrdit, zesi ho len s niekym pomylila...

martul
15. máj 2023

A neda sa s švagra ešte niekde vystriehnut? Aby si ich aj sfotila?

kitycat
15. máj 2023

Vsak sa svagra opytaj najskor

domkakvet
15. máj 2023

Urcite jej to povedat.

kkatka22
15. máj 2023

Myslis,že by bol az taky debil,žeby ju verejne v parku podvadzal kde ich može hoci kto vidieť? Ja by som asi počkala a zistila či to bol fakt on

syslik81
15. máj 2023

chod za sestrou a povedz jej to- mama to vediet nemusi .. a ze sa urazi- a co? ved jej sa to netyka ale sestry

deti95060810
15. máj 2023

určite povedala...aj mame, nech vie aký je zaťko kvietok...

eeffka
15. máj 2023

Keby mi zavolala sestra,tak jej verim. Ako by som to riesila to uz by bolo medzi mnou a muzom, mamu do toho nic.

veselo_neveselo
15. máj 2023

Tak ja by som to napriklad povedala svagrovi, ze som ho videla a dala mu den- dva nech sa sam prizna. Ked sa prizna, tak dobre. Ak nie, tak by som jej to povedala ja.

Mame nic nehovor, ju do toho netahaj. Dozvie sa to ked to bude relevantne.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
15. máj 2023

Nech sa mama hneva kolko chce. Nemusi to rozoberat cela rodina. Prva o tom ma vediet sestra a ona sa rozhodne,ci to bude riesit aj s mamou. Ja by som to sestre povedala.

lenvam
15. máj 2023

Skus začať tým ze sa opýtaš ci vie kde bol vtedy, o toľkej