Vo vzťahu s manželom sa už nudím

cosmosa
24. dec 2014

Ahojte uz dlho sa chystam napisat,S manyelom sa pozname vyse 3 rokov a sme aj zosobaseni mame 1 dieta druhe na ceste no v poslednom case mi strasne vadi ze si ma manzel nevsima,ked mu navrhnem podme pozriet film,jeho nebavia moje filmy mna zas jeho,milovat nie si tehotna, masirovat sa mu nechce vonku tiez nie, k nasim naco(furt ma nieco proti mojej rodine,a hucka proti nim aj mna) nemame ziadne spolocne zaujmy,mozem sa snazit ako chcem vzdy si najde vyhovorku nevladzem neabavi ma to, ja uz neviem ako dalej, no v takomto vztahu nechcem zit ...poradte mi ako to zlepsit

annie13
25. dec 2014

@cosmosa boze ako keby som to ja pisala 😒

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zita19
25. dec 2014

@edita56 nejak pricasto ju pustaju "na vzduch". Naozaj to nase zdravotnicstvo stoji za prd 😝

linduska86
25. dec 2014

@laskavocka jemine ty musis byt teda riadne zakomplexovaný zivocich homo cocotus - ked toto dokazes z huby vypotit.. add1 nevies pisat, add2 si blba add3 podla mna si este panna a o teba sa neobtrel ani posledny robos , co jamy kope.
Byt tebou drzim hubu a krok a neotvaram si usta na zeny, ktoré maju lepsie zivoty ako ty.. Mala by si vazne vyhladat lekarsku pomoc, ktora ti pomoze, chcela by som vidiet tvoj ksicht. : 😀 😀 😀

zuzkaanicka
25. dec 2014

@linduska86 ksicht by si nevidela, lebo by Ta oslnila jej krasa a oslepla by si 😝 ... radsej nevidiet tolku krasu pokope 😝

linduska86
25. dec 2014

@zuzkaanicka no ano to mas pravdu 😀 sak ona je vlastne Kráľ Slnko 😀 no on bol tiež divný 😀

matricia
25. dec 2014

@zuzkaanicka hahaaaa, tak to si zabila!

matricia
25. dec 2014

Zrejme je to nejake decko...

zita19
25. dec 2014

@matricia ak decko, tak treba poslat kontrolu na rodicov. Minule tu kvakala hlboko do noci... To ked sa chvalila s tym svojim nadpriemerne obdarenym doktorom s nádychom luxusu... Az dnes sme sa dozvedeli, ze doktorko ma staru kolobezku... 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzel-ma-mimomanzelsky-vztah/

linduska86
25. dec 2014

@zita19 hrdzavu vraj: 😀 😀

irin12
25. dec 2014

jaky stres na Vianoce? ziaden...... sauny a ine hovadiny si mozem dat hocikedy v roku ale prezit krasne Vianoce s ludmi, ktorych mam rada iba raz v roku 😀 toto cudo menom laskavocka je bud chlap, alebo niekto kto si z nas robi srandu alebo fakt je zakomplexovana stara dievka, o ktoru nik nema zaujem. Nevies co pises, matkam starajucim sa o rodiny taktiez o deti- bozi dar, ak budes matkou reaguj ale take dristy si teraz mila laskavocka nechaj pre seba

zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 a to neviem, ci si postrehla, ale kazdy den robi 1000 brusakov 😝 ... brucho ma vraj ako kamen 😝 ... mozno aj teraz brusakuje 😅

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka ona je natvrdla aj inde 😝

linduska86
25. dec 2014

@zuzkaanicka
@zita19 podla mna uz spi 😀 alebo cvici cviky na stiahnutie vaginy, alebo si tam zaviedla venusine gulky 😀 do chlpateho ritneho otvoru 😀 jááááj 😀

zita19
25. dec 2014

@linduska86 myslim, ze uz je vybliskana ako psie gule... Vsak si hanbu nespravi, ked ju konikarky objavia 😀 😀

zita19
25. dec 2014

@linduska86 mne sa zda, ze ju uz premohla flaskovana inspiracia... Nejak skor. Zvycajne vydrzi viac

zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 ja myslim, ze nespi ... cita a caka, kedy jej nieco "vtipne" napadne, aby mohla prispiet 😅 ... alebo sa isla fotit, aby nam ukazala tu krasu nevidanu 😝

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka a od tej krasy nevidanej aj cocka praskla 😀 😀 😀

zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 a fotograf omdlel 😝

laskavocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 vidis, nepisala som, ze este nespi? 😀 ... a hned ake vtipy pise 😝

laskavocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka a to vyzera na to, ze sa otvorila dalsia flaska inspiracie 😀 😀 😀

zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 myslis in vino veritas? 😝

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka toto bude skor aqua vitae, ked to zrazu ozilo 😝

zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 ja by som tipovala saraticu 😝 ... aspon podla vysledku 😝

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka 😀 😀 😀 😀 😀 idEEEEs 😉

cecilia68
25. dec 2014

@matafen 🙂 muži sú predsa z Marsu a ženy z Venuše 🙂 pochopiť zmýšľanie mužov je niekedy dosť náročné...ale niekedy sú zase chlapi tak priehľadní, že hneď viem, čo sa deje...sme spolu 28rokov a poznám ho lepšie, ako samú seba 🙂

cecilia68
25. dec 2014

@prasiatko30 ....podľa mňa má doma nejakého despotu, ktorý ju mláti a ponižuje a tuná si ventiluje svoju frustráciu....(myslím tú laskavočku, či akú maderu)

prasiatko30
26. dec 2014

@cecilia68 nepovedala by som, skor mi to pripada az taky prilis detinsky prejav - nejaka pubertacka co cita nejake slahnute teenage casaky a ma asi zly vzor z domova k tomu pridas nudu na prazdninach a mas to ako vysite.