Vraj ma podvádza. Čo mám robiť?

proudmom
27. aug 2015

Milé mamičky, prosím o vaše názory na moju situáciu... V skratke: s partnerom sme spolu 6 rokov, mame 2 ročnú dcérku nebudem sa extra rozpisovať o našom vzťahu mali sme horšie ale aj lepšie obdobia a myslím ze od kedy sa narodila dcérka mame vcelku harmonicky vzťah. Ironicke je ze odkedy sa narodila malá si "užíva" akoby bol bez záväzkov..chodil sice na dlhšie pracovne cesty do zahraničia ale okrem toho von s kamarátmi a opijačkami casto aj do rana...no posledné mesiace to naberalo na intenzite..viac krat som mu narovinu povedala ze s tym nesúhlasím ale pokažde to zaonačil ze to patrí k jeho práci (nebudem špecifikovať čo robí) vsetko vyvrcholilo tym ze išiel na týžden na pánsku jazdu do zahraničia... každopádne sa mi to nepozdávalo a mala som podozrenie a v tom sa stalo toto: nedavno mi jeden človek z jeho blízkeho okolia povedal ze sa uz nemôže pozerať na to ako ma môj muž klame a podvádza...vraj sa na tej dovolenke doslovne k..il a robí to aj inokedy a nemá problém sa o tom este rozprávať s kamarátmi ...dalej mi povedal ze navyše rozpráva ze preňho nic neznamenam ze on ma na prvom mieste malú..bola som v šoku ..somazrejme partnerovi som to nepovedala určite by to poprel...neviem co si mam myslieť a co robit...mam dotyčnej osobe veriť??? Nevidím dôvod preco by si to ten človek vymýšľal, nic by tym nezískal...povedal ze mi to hovori preto ze som dobry človek a ze sa proste uz na to nemôže pozerať ...som v koncoch ...stále rozmýšľam nad tym ako si to overiť pripadne partnera priamo nachytať ...co si o tom myslite vy? Co by ste mi poradili???? Ďakujem

nana09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majorosovalucia
28. aug 2015

Moja osobna skusenost,exmanzel chodil na panske jazdy casto,opijase a pod.A potom?vymenil ma za 20rocnu.Bola som hlupa a naivna lebo som mu slepo verila.Az potom mi vsetko doslo ako puzzle.Chvalabohu sme nemali deti.Spamatavala som sa dlhsie.Ale v zivote by som sa k nemu nevratila.Teraz mam partnera ktory by ma nosil na rukach a cakame babo.A moj ex?skoncil u rodicov v 40 rocny a trieska si hlavou do steny,co stratil.Ono na kazdeho dojde. Vies su muzi aj zeny co si cely zivot musia dokazovat ze su uzasny a pod. A uzivanie takymto sposobom je pre nich zivotny styl.Prever si to este,ale neostavaj s nim len kvoli dietatu.Ak si v jeho ociach nic ako sa inde vyjadruje tak to nestoji zato.Prajem vela sil.

janinah
28. aug 2015

nechápem prečo si mu nič nepovedala?to sa tváriš,že všetko ok? aj s ním spíš v jednej posteli?..možno by pomohla šoková trapia- zbalené kufre predo dvermi...a podľa toho ako sa on zachová by si vedela na čom si....ale aj keby to nebola nevera /čo teda na 99% je/ tak jeho prístup k rodine je otrasný,to ste mali riešiť už dávno 😒

skoupilka1
28. aug 2015

vieš, hovorí sa: bez vánku sa ani lístok na strome nepohne. ...

viera27
28. aug 2015

podvadzanie je to najmensie, co ti pripadne robi. Sa uvedom, vsak vobec nie ste rovnocenni partneri. Inak by napriek tvojej jasne vyjadrenej nechuti nechodil kade tade ako pes s prebitou nohou....

dankagirl
28. aug 2015

Ja by som si na tu jeho neveru posvietila a zistila pravdu na 100%a potom by sa divil čo by sa dialo nič by som mu nepovedala len by som si požiadala o zverenie deti do vlastnej starostlivosti a zbalila kufre dovidenia 😀 😀

cackaa
28. aug 2015

Keď už ti toto povie chlap, ktorý ho pozná, tak je to zaručene pravda. A musí toho byť teda mega veľa, keď už sa na to nemôže dívať. Toto je podľa mňa dostatočný dôkaz.
Mnohonásobnú neveru v manželstve mám za sebou, takže viem o čom hovorím.
V rámci svojich možností sa zariaď a určite ti radím rozchod. Lepšie to už NIKDY nebude....

alaguema
28. aug 2015

no, neviem...týchto "dobrodincov", ktorí strkajú nos do cudzích veci, je na každom kroku tristo. Asi by som sa v prvom rade pozastavovala nad tým, čo môj muž (ne)robí. Neviem akú má prácu, že k tomu patria opíjačky do rána, ale tipnem si, že to bude niečo v obchodnej sfére na vyššom poste a je to, samozrejme, len výhovorka. Je čiastočne pravda, že je to taký spoločenský rituál, uzavrie sa obchod, ide sa na večeru, nejaké drinky, ale tam nebývajú nejaký výkyvy, nenaberá to na intenzite a rozhodne si nemyslím, že by bolo potrebné opíjať sa do rána.

dominika6
28. aug 2015

ver svojmu inštinktu a ak ti to niekto potvrdil,kašli na neho...
to že si žije ako slobodný bezdetný svedčí už samo o sebe nepotrebuješ ani detektíva

bonaqa2013
28. aug 2015

tiež by ma to vyviedlo z miery. Asi by som tomu človeku aj verila. manž. povedz, že o tom vieš, že to povedal jeho známi. ak je u manž. na prvom mieste dcéra - tak to je ešte ten lepší prípad - horšie keby to bol niekto úplne iný - t. j. ani dieťa ani ty. Určite to manž. povedz, nech nerobí z teba blba. A samozrejeme taký život si môže strčť niekam... Ja by som to netolerovala....
ešte jeden prípad ma napadol. kolega z práce mal známosť, daná slečna robila o 3 poschodia nižšie pod nami. Takže sme ju poznali. Na jednej akcii sa kolega opil, a tiež natáral ,ako ju má v ...., ako to nestojí celý ten vzťah za nič, ako bol na chate a tam mal sex s nejakou inou a to bol sex.... pomyslela som si o ňom svoje. Jeho známosť sa to dozvedela, skončila s ním vzťah a on chudol 15 kg, trápil sa, a zrazu mu strašne chýbala.... nikdy viac sa ku nemu už ona nevrátila. A myslím, že spravila dobre. A kolega si až potom uvedomil - čo stratil..... Takže aby to nebolo tak potom aj s tvojím mm. 😒 😒 😒

claudisse
28. aug 2015

Ja by som verila.
Ale nie preto, že ti to niekto povedal. Skôr preto, že milujúci muž sa správa ináč.

sasa1310
28. aug 2015

v tvojom prípade si myslím, že to bola len otázka času kedy sa to dozvieť. Kamarát ti len uľahčil situáciu. A teda by som mu to rovno prestrela na stôl a keď pre neho nič neznamenám, v tom momente by mal kufre zbalené. Snáď máš svoju hrdosť

mala_hobitka
28. aug 2015

Skus sa spytat inych ludi (priatelov a znamych) ze sa ti to dostalo do usi a chces pocut ich uprimny nazor. Ak ti to co i len jeden dalsi clovek potvrdi tak to zrejme bude pravda.
Ale aj keby to pravda nebola. Zamysli sa nad tym v com je ten muz pre teba partnerom. Citis ze ta miluje? Sprava sa tak ze je jasne ze ta miluje? Pomaha ti? Rozpravate sa? Berie na teba ohlad? Ste partneri alebo si sa stala len matkou jeho dietata a sluzkou v domacnosti?

vejda
28. aug 2015

ukonci okamzite vztah,rozved sa,nic nenatahuj,to co ti povedal je urcite pravda,mam s tym skusenost.

adri266
28. aug 2015

podvadza, ci nepodvadza, ja by som uvazovala nad rozchodom uz len kvoli tomu jeho dalsiemu spravaniu. Nevrav mu, co si pocula, ale povedz, ze ked ste rodina, tak chces, aby sa spraval inak. A uvidis, ci zareaguje. Ako uz povedali kocky hore, takto sa nesprava chlap, co svoju partnerku miluje 😔

synak
28. aug 2015

Baby, baby...som tu len chvilku,ale ked citam tie vase prispevky,je mi z toho zle. Vzdy je vsetkemu chlap na vine?? Treba sa niekedy pozriet do "zrkadla"...

martina2006
28. aug 2015

Odrezat mu HO,hodit psom a ta zamilovanost do kolegyne by ho presla...je to chudak....neboj on pride pytat na kolenach aby si ho vzala spät