Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vybrali by ste si spätne životného partnera?

monika311
2. máj 2014

Ahojte baby.Je tu tema ako napr.Chyba vam minulost?vratili by ste cas spat?....Moja tema je podobna.Mna by zaujimalo ci by ste si spatne vybrali toho isteho,,zivotneho"partnera.Nemyslite niekedy na byvaleho?(ake by to bolo s nim?...)

edie63
2. máj 2014

Nie, nemyslim na byvaleho a absolutne ma nezaujima ake by to bolo s nim, pretoze som spokojna tak ako zijem teraz, 😎

maria1989
2. máj 2014

@monika311 "životný" partner nemusí byť len jeden 🙂

jahodka8
2. máj 2014

Ja neviem, u nás by bolo treba toho veľa zlepšiť, ja často myslím na rozvod, že by som si našla niekoho s kým by som si rozumela. Aj som to mužovi povedala, proste nie som so vzťahom spokojná, pripadám si doma len ako inventár.

broskilinka
2. máj 2014

ja som spokojna s mojim manzelom... isto by sa dalo nieco vylepsit z mojej alebo jeho strany...ale aspon nie je nuda 🙂

elina25
2. máj 2014

Isto že moja minulosť mi nechýba...čo bolo bolo....A to už by som mala život,tyran,gembler,alkoholik....Aj s mužom sa pohádam ale udobrovanie je najlepšie a som šťastná že ho mám!

martija
2. máj 2014

@jahodka8 ha neuveris pred par minutami som sa manzelovi snazila vysvetlit,ze nie som skrina... asi po sty krat a opat marne......

jahodka8
2. máj 2014

Čítala som aj iné tvoje príspevky, teda to o problémoch v manželstve. Ja neviem, čo robím zle, ale muž má dosť spoločnosti a ľudí v robote a tu mu to asi lezie na nervy. Ešte s deťmi sa prebaví, ale ja som inventár a vzduch. Ked som ešte chodila do práce, tak sa to dalo, ale teraz mi chýba taká blízkosť.

jahodka8
2. máj 2014

@martija No ale čo povie jeho mama, tak to je sväté. Ja potrebujem nejakého muža na peknú romantiku aspoň večer chvíľu, cítiť, že je niekto rád so mnou, no asi klopem na nesprávne dvere. No býva dosť unavený z práce, ja to chápem, ale keby mu niekto zavolal, tak môže telefonovať aj pol hodinu s nejakou.

martija
2. máj 2014

@jahodka8 s nejakou?.... hi, to by sa mi nepacilo. Inak akoby si o tom mojom pisala, v poslednej dobe velmi casto myslim na to,ze sa rozvediem,ale mame tri deti,nemam gule.... Presne aj u nas, to neponahla sa domov, netravi s rodinou ziaden cas, vyhovara sa na robotu, pravidelne doma o deviatej vecer, unaveny, a tiez casto na telefone,ale teda s chlapmi o robote,alebo kamaratmi, pripadne rodinou.....Vy mate deti?

briketa
2. máj 2014

idealny partner by bol pomiesat vsetkych co som mala dokopy, z kazdeho cosi 🙂.
spomienky su, samozrejme, ved na to je ludska pamat aby sme si pamatali a na pekne spominali, zle pozabudli.
v minulosti sa nerypem stylom co by bolo keby bolo, pretoze mame dost starosti na to sustredit sa poriadne na pritomnost a pracovat na lepsej buducnosti.
co sa tyka partnerov nikdy s nikym som sa nerozisla tak,ze by sme uz spolu v zivote neprehovorili. nie som blb aby som si vyberala blba... 😝 clovek sa pouci na vlastnych chybach a dalsikrat si uz da na veci ktore boli chybou pozor.
ako sa hovori, travnik nie je najkrajsi u suseda, je najkrajsi tam kde sa pravidelne zalieva...

bronia13
3. máj 2014

@briketa velmi pekne si to napisala, ja vetsinou v dobrom spominam na mojich ex... s niektorymi som dokonca v kontakte cez FB...
tak idem polievat moj travnik 😎 😀 aj ked dom bude za mesiac az 😉

afrika
3. máj 2014

ak sa s niekým vo svojom živote rozídem, tak ma k tomu niečo vedie.. preto by som si bývalého už nevvybrala ako svojho životného partnera.. v danom okamihu vo vzťahu môže byť pre teba ten pravý, no niečo sa stane a postupne zistíš, že to nieje to, čo chceš vo svojom živote (alebo to zistí on)
@monika311
@briketa
@bronia13 ono je krásne mať so svojimi bývalými pekné vzťahy, no nie vždy je to možné a nemá s tím absolútne nič spoločné, že človek nieje blb, aby si nevyberal blba... ľudia sa bohužiaľ niekedy zmenia natoľko, že pekné vzťahy po rozchode sa už budovať nedajú.. mne sa to stalo.. a rozhodne samú seba nepovažujem za blba kvôli tomuto....................................

briketa
3. máj 2014

@afrika jasne, to beriem, nemyslela som to tak stroho ako som to napisala. zivotne pribehy su extremne rozne. prepac...

jana_eyre
3. máj 2014

no, kedze som so svojim uz desat rokov, tak tym padom boli vsetci moji byvali skor pubertacke lasky a to sa neda zrovnavat - ani jedneho z nich si neviem predstavit ako otca svojich deti.. samozrejme, ze si obcas na niekoho z nich spomeniem, ale nemenila by som za nic na svete.. spominam skor na to pekne, ked si chcem ozivit den, resp. ked mam chut spominat na nieco romanticke.. :D

bosoriak
3. máj 2014

Urcite uz nie, minulost je minulost. Som spokojna, ze byvali su byvali a ze terajsi je terajsi. A uz vobec nerozmyslam nad tym, co by bolo keby. To je velmi nebezpecne a hlavne, vobec nicomu to neprospieva. Samozrejme, snivam o veciach, ktore si pravdepodobne nebudem moct nikdy dovolit z takych alebo takych dovodov, ale to je snivanie, viem, ze sa to nepodari. Ale hrabat sa v minulosti a najma porovnavat co by mohlo byt s byvalym, to nie je fer. Lebo ten byvaly partner je len iluzia, vysnivany sen, suhrn len toho dobreho a teda je uplne nerealny.

Ja mam rada ludi z masa a kosti, s dobrymi aj zlymi vlastnostami, proste zivych ludi. Nie iluzie. Ked som bola ovela mladsia, tak som si tak idealizovala vselikoho a potom som vzdy skaredo naburala, ked sa ukazalo, ze to (prekvapivo) nie je pravda. 🙂

celasapremenim
3. máj 2014

@monika311 riesis seba? 🙂

kikushka2386
3. máj 2014

Nikdy by som sa nevratila k byvalemu ani jednemu ani myslienkou....skoncilo to.zivotneho partera som si nasla.milujeme sa stale viac a nedovolila by som ze by odisiel 🙂

afrika
3. máj 2014

@briketa v pohode 🙂 🙂

lyzzy
3. máj 2014

Ja to poviem takto:....na byvaleho myslim len ked sa o nom rozpravame s terajsim.Bol a urcite este aj je skvely chalan,ktory mal dobre srdce a ja mu dakujem.On vie zaco.
Myslim si,ze kazda zena ma dni,ked by toho svojho muza vymenila za hocikoho ineho.Proste len tak vymenit,pripadne doplatit.
Aj ja a moj drahy mame svoje chyby a nevieme co nam buducnost prinesie ale viem,ze kym je niekde laska,ochota a snaha zleposovat veci tak tam sa to da.
Ja by som nemenila.....aj ked je niekedy zle......pretoze si neviem predstavit zivot bez neho.

gabriela255
3. máj 2014

Akurát sa mi o ňom snívalo 😀 vždy ma chytí depka 😀 😀 😀 A tiež sa moc nebavíme, ale to kôli mne...plesla som dvermi zo dňa na deň po 6 rokoch... Ale doteraz si za to ďakujem. Nebol to zlý vzťah, ale....nebol to ten človek s ktorým som si vedela predstaviť budúcnosť... Ja väčšinu času v oblakoch a on naopak úplne ale úúúplne prízemný...Až som sa jedného dňa zobudila, zistila, že nemám za posledné 2 roky ani jednu spomienku emocionálnu, že si idem ako autopilot.... Ale to zobudila znamená, že som stretla niekoho a zamilovala som sa 😀 😀 😀 Asi som zahrala nečestnú hru, ale je to môj život a nechcela som žiť na môj úkor s niekým... A neviem celý ten rozchod bol taký, že som mu asi skôr narušila stereotyp a systém... Keď som mu povedala, že ho nemilujem, či mu to nevadí že s ním budem s lútosti, povedal, že nie...čo dodať 😅

horana
3. máj 2014

Ano zvolila by som si ho opat, nakolko este nie sme na konci cesty a stale je co riesit.
Skor mi pripada jeden zivot akosi malo, aj keby mal byt standartne dlhy.
Minuli partneri boli len minuli a nie zivotni, takze na nich v tom zmysle aj spominam ako na kamaratov, hlavne na to pekne, ale nemam absolutne polemiku ze by som ich chcela za otcov svojich deti. Teda je mi jasne ze aj s nimi by to mozno nebolo zle, ale nebolo by to TO ONO. V tom mam uplne jasno.

maria1989
3. máj 2014

@gabriela255 pekná mužská odpoveď.... si čakala v kútiku duše, že sa ti vrhne k nohám? veď si urazila mužské ego 😀 😀 😀

gabriela255
3. máj 2014

@maria1989 😀 😀 😀 ale vieš čo, komunikoval somnou kým som mu neoznamila radostnú novinku 😀 😀 😀

maria1989
3. máj 2014

@gabriela255 😀 😀 😀

stefka33
3. máj 2014

Ja doteraz nechápem ako som si mohla vybrať tak dobre. 🙂 Vydávala som sa mladá a zaľúbená, bez zaváhania. Vôbec som nerozmýšľala. Ľúbila som ho, on ľúbil mňa a chcel ma. Vydala som sa bez akéhokoľvek rozmýšľania. Buď to bola náhoda, alebo nejaký môj šiesty zmysel, že z neho bude skvelý manžel a otec. 🙂 Vzťahy, ktoré som mala predtým, nestoja ani za zmienku.

motiilik
3. máj 2014

Ahoj...ja som pred tromi rokmi nasla toho svojho zivotneho partnera...pi 10rokoch manzelstva mi vstupil do cesty terajsi priatel,a som tomu rada..nelutujem nic a aj moje dcery su viac nez spokojne... 😉

margarita
3. máj 2014

ja urcite, asi mam viac stastia nez rozumu 😀
citala som, ze svadba casom urobi z dvoch ludi jedneho = len nie je vopred jasne, ktory to bude 😀
ale my s mm sa uz zaciname vo viacerych veciach podobat...fakt sranda.
problemy su tiez, aj hadky, to je jasne, ale som rada, ze mu mozem verit a ze si ma vazi.

vejula
3. máj 2014

@monika311 hej vybrala by som si opäť svojho. S bývalým som sa síce tolko nehadala, kedže bol submisívny a ja som mala vždy navrch, ale viem, že sme mali uplne iné sny, nadchýnali sme sa nad uplne inými vecami... nikdy nas nefascinovalo to isté... Bolo to zvláštne, aj ked sme sa mali radi, obaja sme boli akoby z iného sveta a nechapali sme myslenie toho druhého. Môj manžel je sice tvrdší a ráznejší, preto sa častejšie pohadame, ale za to máme rovnaké zmýšlanie, spomíname na podobné udalosti, ktoré nam pripadaju dôležité.Máme rovnaké sny, podobné plány do buducnosti. Navyše kvôli tomu, že je môj manžel taka tvrdohlavá povaha viem, že čo si zaumieni to dostane, čo ma aj svoje kladné stránky, viem, že sa o nas postará a nespolieha sa na iných. Navyše ho samozrejme milujem....

gabriela255
3. máj 2014

Ja som z vlastnej skúsenosti zástanca toho, že by sa človek nemal uspokojiť tam, kde spokojný nieje aj za cenu boja... ja som neodišla zo vzťahu, ktorý by bol zlý...mala som dobrého chlapa, len sme boli každý inde... Joooj, keď si spomeniem ako ma vedel sprdnúť za vety začínajúce : Predstav si.... alebo Čo by si robil keby... 😀 a ešte to bol taký introvert, chladný v prejavovaní citov...ale najviac mi vadila ta jeho stereotypnosť...on nebol stereotypný, to bol stereotyp osobne 😀 Ja som blíženci, on bol kozorožec...A najlepšie bolo, že som mala termín porodu v deň jeho narodenín 😀 chvalabohu sme to o deň predbehli... tak mám malého kozoroha, karma 😀

tristanianz
3. máj 2014

iba koli dcerke by som si vybrala toho isteho.. za nic na svete s tymto rozumom a srdcom inak nie.. ja verim, ze moj zivotny partner este pride, naco sa vraciat do minulosti.. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli