Vydatá s pocitom samoty

zuzkka111
17. dec 2012

sa musim postazovat , nie?.. 6 rok sme spolu ako manzelia. kedy je ten kriticky rok 7dmy?... no strasne fadne..ako rozumieme si, ale kam spolu ideme , to je len navsteva svokrovcov , vikendy...tak naco sakra sa mam este tesit. a keby to bola len navsteva..muz len stale tam nieco robi.. (sak to je len dobre..niekto musi) zacala som aj ja pracovat ,ale nejde o to.. ide o nase spolocne rodinne vylety? alebo prechadzky? zeby trosku aj romantika? asi by som mala ja ako zena sa prejavit ,ale ako?.. Ja koza som si myslela ze budeme stale spolu , co najviac spolu chodit von , do prirody aj bez penazy vylet ,iba tak? ..No poviem si ..zeby to bolo v kazdom manzelstve? ale ved vidim kolkokrat ako idu spolu vonku rodinky..len tak . a my len ako som pisala.. smer tchyna-vypomoc...a tak. niesom zla ,ale mam vlastnu rodinu, ci nie sakra ????? napadla ma myslienka milenec ? : D hahaha

zuffovaeva
17. dec 2012

Ahoj @zuzkka111, asi kazda sme obcas nespokojna a hutame ako by nam v tom manzelstve spolu bolo lepsie ;) v tvojom pripade by som prevzala iniciativu a napriklad mu darovala na vianoce vikend v prahe. A na narodeniny mozte ist zase niekam inam. Mozno sa mu to zapaci a nabuduce navrhne nieco sam. Cestovanie prinasa do vztahu cerstvy vietor! 🙂 alebo skus toho milenca :p

zuzkka111
autor
17. dec 2012

@zuffovaeva haha.. no dobre ..tolko prachov nemam, vlastne nemam este nic. akurat som zacala robit. ale dakujem nejaky ten vylet by som mohla ))a toho m 🙂))..

adeli79
17. dec 2012

niekedy musime zacat od seba, niecovymysliet, navrhnut,naplanovat. niekedy mame na partnerov prilis velke ocakavania a oni o tom ani netusia. zmena a impulz smerom k manzelovi mozu prist aj od teba - snad sa veci pohnu spravne 🙂

duracelko
17. dec 2012

bože bud rada ze máš dobrého manžela!!! keby si mala toho môjho neviem čo by si robila 😠 ... skus byt ty plánovač rodinných výletov,,,, manzelovi povedz tam by sme mohli ist,,,, on určite bude suhlasit.. a nepisem aby ste isli zrovna do prahy, stacia aj male výletiky za lacné peniaze...

daniella224
17. dec 2012

@zuzkka111 presne viem ako sa citis mam doma presne to iste:/

maruska24
18. dec 2012

tak skús toho milenca, ale pozor, nájdi si takého slušnejšie zabezpečeného, aby mal na výlety a prechádzky po shoppingoch 😀 😀 😀
na tvojom mieste by som skúsila vymyslieť nejaké spoločné športové aktivity. Napr. je teraz v kurze beh, v lete bike alebo korčule, možno teraz ak lyžujete tak lyžovačka, alebo na zimák na korčule, čo ja viem, také čo viete obaja. Vo včeobecnosti chlap je romantik také prvé tri týždne keď babu balí 😀 potom mu to už nejako nejde a po 7 rokoch manželstva, kde to funguje že práca, večera, svokrovci, práca večera...tak tam nejaké nápady u chlapa na romatiku nie sú. Pričom ženy po nej túžia donekonečna.

80472
18. dec 2012

7my rok bol pre mńa rozvodový. konečne a šťastne!!! na manželstvo som nikdy neverila a ani neverím. stačí, keď čítam tieto diskusie tu a všetko je dookola rovnaké. tie isté problémy, všetko to isté dokolečka. pýtam sa aký ma význam ešte manželstvo v dnešnej dobe???
milenec? áno, choď do toho, uži si života ak si ešte mladá a podľa všetkého pri chuti. a súhlasím, treba nájsť bohatého. ono ale aj tí chlapi sú dnes tak frustrovaní a zničení v manjželstvách, že väčšine z nich, čo majú aj milenky nerobí problém zasplatiť hocčo, pokiaľ za niečo stojí a ten chlap sa cíti pri nej spokojne.

zuzkka111
autor
18. dec 2012

...mam naj.muza na svete 🙂 ..a tim to koncim diskusiu 🙂) haha

perletka
18. dec 2012

@zuzkka111 no nehnevaj sa na mňa ale nájsť si milenca len preto, že ťa manžel nezoberie na výlet? tak ak by ti na tom tak záležalo, tak zober ty jeho nie? alebo to napíš rovno, že sa vo vzťahu nudíš, či by boli výlety či nie, a toho milenca proste chceš a nehraj sa tu na chúďatko, že "no viete tak čo mi iné ostáva, keď ten môj ma nikam nevezme". 😠

zuzkka111
autor
18. dec 2012

ved pisem ..ze mam naj muza ... to bolo zo srandy milenec..cosiii : D...... mam tak super muza ze ,ked bude mat cas urobi pre mna co chcem a vezme ma kam chcem 🙂

zuzkka111
autor
18. dec 2012

@perletka vidim ze sa chytate kazdej kraviny ?))haha

janie80
18. dec 2012

@zuzkka111 a potom ze preco, ked chce niekto naozaj seriozne pomoct, sme skepticke a dost casto neverime... 😠 presne pre toto... 😠

zuzkka111
autor
18. dec 2012

viac ludi viac inych a trapnych nazorov ..... a to je na tom

janie80
18. dec 2012

@zuzkka111 co keby si isla robit tie svoje trapne vtipy niekam inam? Kazdy dnom sa to tu viac a viac zvrhava a to presne vdaka takym vtipalkom ako si ty... 😠 😔

bamb27
18. dec 2012

@zuzkka111 kazda tvoja tema pomaly o tom istom, uz to zacina byt dost trapne,, nestacilo by keby si si priebeh svojich problemov riesila v jednej teme, uz ich je tu o tebe az aaaaaz,, tako uz zachadza pridaleko svojou trapnostou, zo zaciatku som mala tendenciu ti poradit, ale urobili to iny za mna a nerada sa opakujem,, ale myslim ze uz ti pomahat netreba, uz sa tusim nudis az prilis.. skus robit nieco zmysluplnejsie

zuzkka111
autor
18. dec 2012

@janie80 tak mi nepis..toto mam najradsej ,pchanie sa do zadku

zuzkka111
autor
18. dec 2012

@bamb27 venuj sa detom

janie80
18. dec 2012

@zuzkka111 akoze komu? Tebe? 😀 😀 😀 asi si si zle precitala, co som napisala...

zuzkka111
autor
18. dec 2012

akoze chcela radu a dostala som ..par rad bolo o nicom no cenim si tie najvyssie 🙂.. taketo zavistlive brzdy posledne len zavidia ...haha

zuzkka111
autor
18. dec 2012

@janie80 a bude sem cmarat kristusat 😀 ... 😀

bamb27
18. dec 2012

@zuzkka111 ja sa venujem, to uz sa ty netrap,,, len pre zaujimavost, co si myslela ze docielist tym ze si v pase zmenis pohlavie a mesto?

zuzkka111
autor
18. dec 2012

od marusky24 sa to zacalo namna sypattttt :: HAHAHAHAHHAAA

zuzkka111
autor
18. dec 2012

@bamb27 postreh 🙂)

zuzkka111
autor
18. dec 2012

dovidenia, mam aj pracu .. 😎

nrvipka
18. dec 2012

@zuzkka111 s milencom na prechadzky? to je snad o inom..ako ho budete schovavat? lebo verejne milenec asi neobstoji...a deti? tie nechate doma,aby manzelovi neprezradili? co vam vlastne chyba...myslim,ze asi viac toho sukromneho intimca,nie...to by asi chcelo len rozhovor a doma s aviac posnazit...ostatne mozno pride..najhorsie ze taka bezna realita nastupi po dobe v kazdom vztahu aj po vymene partnera.. ☹ mam odskusane 😲 drzim palceky,nech sa to podari a vela stastia 😉