Vynadal vám a ponížil vás partner?

olinaaaa
30. okt 2018

Vynadal a ponizil vás váš partner.. Ale pravdu

andrejkap123
30. okt 2018
domca002
30. okt 2018

V nervoch povie človek aj to čo nechce ,záleží od postoja ďalej

janinah
30. okt 2018

nikdy

z1984
30. okt 2018

Byvaly ano. Trpela aom to 5 rokov. Aka aom 1ebnuta a neschopna. Najhorsie bolo ked to.robil pred blizkymi ale.aj na verejnosti. Vzdy som sa snazila sa podrobit a prisposobit. Nikdy viac takyto vztah

deti95060810
30. okt 2018

@z1984 to je vzťah? to je týranie človeka...

rybkoava
30. okt 2018

Záleží ako vynadal. Každá sme iná povaha a každému raz za čas rupnú nervy, ale aj hádať sa treba vedieť. A každá máme inde hranice. Ak by mne napríklad manžel vynadal do kur... alebo štet..., popripade by niečo podobné povedal pred druhými, bola by to posledná vec, ktorú by v našom manželstve urobil. Mne osobne napríklad príde ponižujúce, keď chlapi riešia nadváhu svojích žien pred druhými. Treba chlapom určiť hneď na začiatku hranice.

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Čo urobíš ako prvý krok?

z1984
30. okt 2018

@deti95060810 co ti poviem orvy vazny vztah mlada a blba

seva22
30. okt 2018

Vynadal??? NIKDY!!! On este aj ked pouzijem slovo "drbnut" namiesto spadnut,tak dviha obocie:P Ponizil!!! Nepovedala by som, skor iba povedal nieco,co vyznelo necitlivo,ale to sa stava,ked chlapi premyslaju inak a povazuju ine veci za dolezite nez my zeny...ale urcite si uvedomil,co povedal a bolo vidiet,ze ho to trapi...stava sa,ze ti chlal nechtiac ublizi,ale malo by mu to byt luto a ospravedlnit sa! A to plati aj pre nas zeny!

seva22
30. okt 2018

A samozrejme ponizovanie a nadavanie na verejnosti je bez debaty na rozchod/rozvod! Lebo ak si ta muz raz nevazi od zaciatku, len tak zo dna na den sa to nezmeni

rakywanda
30. okt 2018

@olinaaaa nie a teba?

janulka2811
30. okt 2018

Nie nikdy a teba ano a ako?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@z1984 a odišla si od neho

olinaaaa
autor
30. okt 2018
z1984
30. okt 2018

Ano som jz stastne vydata kto si ma važi

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@z1984 gratulujem

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna neviem

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@rakywanda furt

z1984
30. okt 2018

@olinaaaa a je to stale?mas snim deti a si zanho vydata?co ti brani odist?

pininka
30. okt 2018

@olinaaaa veľmi závisí čo ty považuješ za ponižovanie, lebo to môže u každého znamenať niečo iné. Nadávky, sprosté slová, alebo v nervoch poslanie do teplých krajín sú rôzne veci. Ja keď mám nervy tiež ho poposielam. A aj vynadal skôr ja jemu ako on mne. On je ticho a to je niekedy stokrát horšie ako akákoľvek nadávka.

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa no vidíš, a ty si to nechcela ďalej rozvádzať. Hop a už sama o tom píšeš 🤔.

alexa507
31. okt 2018

@olinaaaa áno bohužiaľ taký život snim žijem

anna_maria1
31. okt 2018

zopar krat sa stalo, ze si tak povediac asi v afekte neuvedomil,co povedal. no to sa za tie roky mozno stalo tak 3X

caray
31. okt 2018

@anna_maria1 tomuto nerozumiem, ako človek môže niečo takéto urobiť aj v afekte? to akože sa človek nevie ovládať a nevie čo povie? veď to nie je normálne a duplom nie, keď to povie niekomu s kým žije, koho má rád, to mi príde úplne uletené, neviem si niečo takéto ani predstaviť

klarissa25
31. okt 2018

To co je toto, uz kolka tvoja diskusia... sa asi niekto nudi zase raz 😂

olinaaaa
autor
31. okt 2018

@klarissa25 ako neviem co tu riešiš.. Človek môže mať diskusii koľko chce.....možno ty žiješ šťastné tak sa tu nebaví na takýchto ľudí... Ako vidím nudíš sa ty. Ja hľadám len pomoc

blahowoman
31. okt 2018

Jasneeeee, lebo to bol jeho prejav inteligencie a muznosti nadat a zbit zenu..nastastie sme uz 12r od seba. Teraz tieto mile prejavy lasky dava svojej milej, ktora je s nim naramne spokojna...Ale tak niektora si to nenecha, ina je z toho stastna. Vsetko je len otazkou inteligencie, a toho, ako si zena vazi samu seba. Po nom mi uz nikdy ziadny chlap nevlepil facku...

dzjanetta
6. nov 2018

..kočky ja som tá milá o ktorej píše@blahowoman ha ha ha...sa bavím😂

dzjanetta
6. nov 2018

@olinaaaa ahoj..jasné že každá jedna z Vás/nás sa vie pohádať so svojim mužom, je to normálne a vzťah bez hádky ,,nevinnej výmene názorov,, ani nepoznám...

0silvia0
6. nov 2018

@dzjanetta no mne sa to nezdá až také vtipné, čo píše @blahowoman