Vynadal vám a ponížil vás partner?
Vynadal a ponizil vás váš partner.. Ale pravdu
Byvaly ano. Trpela aom to 5 rokov. Aka aom 1ebnuta a neschopna. Najhorsie bolo ked to.robil pred blizkymi ale.aj na verejnosti. Vzdy som sa snazila sa podrobit a prisposobit. Nikdy viac takyto vztah
Záleží ako vynadal. Každá sme iná povaha a každému raz za čas rupnú nervy, ale aj hádať sa treba vedieť. A každá máme inde hranice. Ak by mne napríklad manžel vynadal do kur... alebo štet..., popripade by niečo podobné povedal pred druhými, bola by to posledná vec, ktorú by v našom manželstve urobil. Mne osobne napríklad príde ponižujúce, keď chlapi riešia nadváhu svojích žien pred druhými. Treba chlapom určiť hneď na začiatku hranice.
Vynadal??? NIKDY!!! On este aj ked pouzijem slovo "drbnut" namiesto spadnut,tak dviha obocie:P Ponizil!!! Nepovedala by som, skor iba povedal nieco,co vyznelo necitlivo,ale to sa stava,ked chlapi premyslaju inak a povazuju ine veci za dolezite nez my zeny...ale urcite si uvedomil,co povedal a bolo vidiet,ze ho to trapi...stava sa,ze ti chlal nechtiac ublizi,ale malo by mu to byt luto a ospravedlnit sa! A to plati aj pre nas zeny!
A samozrejme ponizovanie a nadavanie na verejnosti je bez debaty na rozchod/rozvod! Lebo ak si ta muz raz nevazi od zaciatku, len tak zo dna na den sa to nezmeni
@olinaaaa veľmi závisí čo ty považuješ za ponižovanie, lebo to môže u každého znamenať niečo iné. Nadávky, sprosté slová, alebo v nervoch poslanie do teplých krajín sú rôzne veci. Ja keď mám nervy tiež ho poposielam. A aj vynadal skôr ja jemu ako on mne. On je ticho a to je niekedy stokrát horšie ako akákoľvek nadávka.
@olinaaaa no vidíš, a ty si to nechcela ďalej rozvádzať. Hop a už sama o tom píšeš 🤔.
zopar krat sa stalo, ze si tak povediac asi v afekte neuvedomil,co povedal. no to sa za tie roky mozno stalo tak 3X
@anna_maria1 tomuto nerozumiem, ako človek môže niečo takéto urobiť aj v afekte? to akože sa človek nevie ovládať a nevie čo povie? veď to nie je normálne a duplom nie, keď to povie niekomu s kým žije, koho má rád, to mi príde úplne uletené, neviem si niečo takéto ani predstaviť
@klarissa25 ako neviem co tu riešiš.. Človek môže mať diskusii koľko chce.....možno ty žiješ šťastné tak sa tu nebaví na takýchto ľudí... Ako vidím nudíš sa ty. Ja hľadám len pomoc
Jasneeeee, lebo to bol jeho prejav inteligencie a muznosti nadat a zbit zenu..nastastie sme uz 12r od seba. Teraz tieto mile prejavy lasky dava svojej milej, ktora je s nim naramne spokojna...Ale tak niektora si to nenecha, ina je z toho stastna. Vsetko je len otazkou inteligencie, a toho, ako si zena vazi samu seba. Po nom mi uz nikdy ziadny chlap nevlepil facku...

@olinaaaa nie