Vysťahovali nás z domu, som v krízovom centre a manžel sa túla
Dobry den na uvod sa predstavim volam sa Ema
Sama neviem kde a ako mam zacat
Tak dozvedeli sme sa sa ze cakame babetko.aj ked ma dcerka len 16 mesiacov sme si povedali ze to dietako je dar a bude viac starosti ale dame to a vyrastu nam deticki spolu .
Zacali sme hladat vetci byt nasli sme podpisala som najomnu zmluvu a zaplatila najom potom prisla korona manzel prestal pracovat na tri tyzdne a peniazky sa pomali minali nikdy sme vela nemali.ale zijeme zivot ako kazda rodina tak bol treba zaplatit druhy najom sla som do banky a na ucte bolo 316eur tak som 300uhradila s tym ze pridem domov a pojdem uhradit este 50 nebola som este ani doma zvonil telefon ze sa mame vystahovat zato ze som poslala 300eur prenajimatel bol arogantny clovek ktori uz nechcel 50eur ale uhradit aj dalsich 350eur do 29teho tak sme mali zaplatit 400eur bolo to o 13 dni manzel mal uraz na ruke mal to site 8stichov do prace siel aj tak prislo 29teho a vyplata meskala prenajomatel bol neodbitny na druhy den sme sa mali vistahovat do 12 stej prisli o 10tej uprosila som ho aby sme si tam mohli nechat aspon veci na tri dni a odysli sme z baraku boli sme na ulici s 16 mesacnou dcerkou ja som v 8smom mesiaci tehotenstva co teraz kam ist ?? Ani jeden nemame rodicov co nas uchilia dnes je 7 dmeho muz je psychicki na dne ten sa mi straca pred ocami dcerka place den noc ostali sme bez penazi strechi nad hlavou a dalsia rana prisla ked som sa dozvedela ze bez akeho kolvek upozornenia nam vyhodili nabytki 2 rocne oblecenie pre Emku synceka vsetko niekde na smetisko pracku si nechali ja som skoncila krizom centre manzel sa tula ja neviem co mam robit.bojim sa ze spravi nieco co uz nevrati nikto spet vidim Emku ako tasko to tu.znasa ja uz neviem co.robit nikdy som neziadala o pomoc neziadala nic od statu kam mam priniest.synceka ?? Co mu mam obliect ako ho mozem prinies na tento svet uz
@sasa1983 preco? Myslim ze moj muz zaraba lepsie ako lekar ja sice nie ale nestratim sa.mam dom a byt v meste dve zdrave deti ale to neznamena ze sa budem vyvrsovat na ludoch ktori su na tom zle.roky som robila s ludmi co su chudobni a velmi znevyhodneni.preto krakoranie hentakych chorych vran co sa navazaju do tych najslabsich neznasam fuj
@sasa1983 z mojich slov zaznieva akurat zlost na takych co nesucitia s tymi najslabsimi a najbiednejsimi.ja som videla deti ktore uz v piatich rokoch zobrali aby si mohli kupit rohlik a prezit den. Kecy o tom ako budes makat a studovat techniku mozu platit pre urcitu skupinu obyvatelstva.ckatka vie o zivote ho..o s prepacenim.nech to ide rozpravat ciganskym kočkam ktore rodicia v 14 vydaju a nikto sa ich nepyta ci chcu studovat IT alebo humanitne vedy
V Hlohovci je fabrika Faurecia a berú tam. Nech tam skúsi manžel zavolať, keď je pracovitý, určite ho vezmú.
@ckatka Chápem čo si tým chcela povedať, ale vôbec neberieš ohľady na to, že každý človek je iný a nie každý má vybavenie na to študovať medicínu alebo technické smery. Je super a obdivuhodné, že si makala aby si sa mala dobre a nebola v situácii, keď by si sa nemohla zamestnať. Ale pochop, nie každý má na to. Nemôžeme byť všetci lekári, podnikatelia, právnici, inžinieri. Sú aj iné práce, mnohí ľudia ich nazývajú podradnými, ktoré je potreba urobiť. Veď aj Ty nakupuješ v obchode, jazdíš autom, vynášajú Ti smeti... Netreba ľudí deliť na lepších a horších kvôli práci a dosiahnutému vzdelaniu.

@sasa1983 preco?ja sa bavim na takychto ludoch.su citatelnejsi ako leporelo😝