Vztah alebo ilúzia

158polica158
22. jan 2021

Poznám sa s chalanom 3 mesiace. Stretávame sa, je nám spolu fajn, dopĺňame sa, zasmejeme sa (,,ideál,,).. hodili sme debatu čo ďalej ja som povedala že ak sa mame stretávať ako kamaráti tak ďalej v tom pokračovať nechcem. On povedal že ešte nevie čo chce. Že je mu so mnou super sme na rovnakej vlnovej dĺžke že si to premysli vsetko aby mi neubližoval či mu budem aj chýbať, myslieť na mna ... teraz som šla do zahraničia na pár dni a pak že si to vydiskutujeme. Písať mi napíše vždy ako prvý ozve sa mi. mala som narodeníny, na to že sme kamosi mi dal pomerne dosť honosný darček.. a tak isto aj na Vianoce...
tak nechápem 🤷🏼‍♀️
On 33 ja 27.
Čo na to hovoríte, asi pripravené na zánik takyto ,,vztah,, či myslite že nejakú šancu mám ?

miriam_s
22. jan 2021

@158polica158 podľa mňa je to z jeho strany férové, aby ťa nenamotaval, ak reálne záujem o vzťah nemá, aby sa nezahraval s tvojimi citmi... Rozprávali ste sa o tom a je to reakcia na to, že ty si sa vymedzila, že máš záujem o vzťah s ním, nie o kamarátstvo. Príde mi to normálne, že človek po troch mesiacoch stretávania, kedy ste mali priestor sa viac spoznať, rozmýšľa a rozlišuje či to chce s daným človekom posunúť alebo nie... Skôr by mi bol podozrivý opak - keby po mesiaci stretávania hovori, že si láska jeho života, inú nechce a pod. A okrem toho, ste pomaly vo veku na aj vážnejší vzťah a nie len prechádzky a kino. Tak o to viac treba triezvo uvážiť, či áno alebo nie....

158polica158
autor
22. jan 2021

@miriam_s
Veľmi pekne si to napísala . Takto som sa vôbec na to nepozerala . Ja hneď všetko emočne riešim a vidím len to najhoršie vo väčšine veci a obzvlášť v tomto...

alchemilkazltozelena
22. jan 2021

@158polica158 v profile mas 39r

158polica158
autor
22. jan 2021

@alchemilkazltozelena profil je vytvorený pred pár rokmi . Údaje v ňom nie sú pravdivé ... a myslím že to nie je ani podstatne .

deti95060810
22. jan 2021

@alchemilkazltozelena to nevieš že od určitého veku sa žene roky odpočítavajú?....

asia83
22. jan 2021

@158polica158 Nebolo vhodné povedať mu prvá, až tak priamo, že teda by ste chceli viac. Nejako nepriamo možno, ale priamo nie. Zľakol sa a cúvol. Je “lovec”, lovil vás. No tesne pred ulovením ste sa mu hodili na nôž. Metaforicky povedané. No mal pocit víťazstva? Nie. A ten pocit muži bytostne potrebujú zažiť. Nevnucujte sa mu. Záujem má, ale ON má byť ten, kto to “doklepne”.

andreatytler
23. jan 2021

@158polica158 Ja by som tiez zneistela... idealne by si chcela pocut od neho ze ani on nechce pokracovat ako priatelia hned vtedy ked si o tom zacala hovorit. Dobra sprava je ze si mu dala cervika do hlavy, tak uz len cakat a dufat ze mu to nebude trvat prilis dlho... ja odhadujem ze do tyzdna bude u teba aj s kvetmi.
@asia83 To je pravda ze vela muzov radi lovia ale v tomto pripade uz bolo po love...ved sa uz stretavali a bolo im spolu fajn. Lov je vtedy ked muz vola na rande ale zena oddolava.

miadi
23. jan 2021

He’s just not that into you. Emocie nie su vobec zla vec . My sme s mm po 4m intenzivnej znamosti zacali spolu žit a sme spolu coskoro 10rokov. Boli sme obaja velmi zalubeni a nemusel dumat po 3m ci by chcel viac .. pusu mi dal hnet na prvom rande v kine na poslednom dieli Harry Pottera😂taka som bola vytocena ze je taky hrr to sa mi este nestalo 😂zrazu ten HP bol total nuda a vobec Neviem ako to dopadlo ( hoci knihy som žrala) Ked sme spolu zili Ani nie 2m ked koli mne siel prvy x za ocean na slovensko Lebo nechcel byt bezomna na Vianoce. Proste Mne sa paci ked chlap ukaze lasku takymi cinmi zeby hory prenašal .. nie ze si musi premysliet ci somnou chce byt kamoš ci nieco viac . Kaslala by som nanho.Chlap by mal byt z teba aspon ten prvy rok uplne paf. 😃

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asia83
23. jan 2021

@andreatytler Ale boli kamaráti, nie? Nemali vzťah so všetkým, čo ku tomu patrí. Stretávali sa ako kamaráti.

alfged
23. jan 2021

Osobne si myslím, že nič z toho nebude. Z vlastnej skúsenosti, aj čo mám tak vypozorované z okolia, chlapi to vedia hneď max po pár stretnutiach či so ženou chcú niečo viac. A keď musí po troch mesiacoch popremýšľať či mu budeš chýbať...no nervy..nestrácala by som s ním drahocenný čas.

janickacrazy
23. jan 2021

@158polica158 podľa mňa z toho nič nebude, my sme po 3 mesiacoch chystali zásnuby a po 6 mes. svadbu, môj vedel hneď na druhý deň, že ma chce

janinah
23. jan 2021

33r.chlap.ak by ťa chcel.tak na teba doslova už " skočí"... Nechce ťa.ale nechce ti to ani priamo povedať.vyplnaš mu voľný čas.nič iné.

158polica158
autor
23. jan 2021

@janinah chvíľu pred mojim odchodom som vytiahla tu tému.. a sám povedal že nevie čo chce nechce mi ublížiť že keď sa vrátim sa porozprávame . Že je mu so mnou super ale niečo ako keby tam chýbalo...
tiež aj ľutujem že som vôbec začínala s tou debatou kúsok pred odchodom mojim, len som sa cela rozihrala..
Jedno viem, kedysi hol viac akčný pisaval stále ale postupne to akosi celé upadlo...

miadi
23. jan 2021

@158polica158 chyba tam chemia prenho. Len intelektualne mu vyhovujes tak dufal ze bude tam aj iskra no nic ., ste skor kamoši ako zalubenci.

kassandra25
23. jan 2021

@158polica158 povedal to preto, ze ma svoje dovody a on ich pozna.

158polica158
autor
23. jan 2021

@kassandra25 tak určite len ja som zostala v otázniku a to nemám rada ... nerozumiem prečo sa nevyjadril hneď ale sak Ok.. on to vie 🤷🏼‍♀️

jenny224
23. jan 2021

Presne niečo podobné som prežila. Niečo mu chýbalo, nechcel vzťah, ale ja hlúpa a zaľúbená som to udržiavala, toxický vzťah. Keď nevie, premýšľa a niečo mu chýba, je to jedno veľké NIE

makova333
23. jan 2021

@158polica158 no ale sama si sa dostala do tejto nepeknej situacie. Chalan po tej hlupej otazke jednoducho nemal gule povedat, ze on je na tom inak ako ty. Tak povedal par omacok. Takze on sa vyjadril hned, len trocha zaobalene. Ale v podstate ti povedal, ze on zatial s tebou vztah neplanuje. Posun sa dalej, najdi si niekoho, kto bude vediet hned, ze ano.

158polica158
autor
23. jan 2021

@makova333 tiež si myslím. Ešte som sa pýtala však mi povedz normálne úprimne na rovinu . Vôbec nemusíš take omáčky na mna skúšať. Lebo sme sa pred tým dohodli že všetko vždy budeme na rovinu riešiť bez akýchkoľvek dristov ... a on že to teraz tak citi ako mi povedal a uvidi keď sa vrátim zo zahraničia a podľa toho . Hovorím Ok som s tým vyporiadana že je koniec proste ... a on nie nie neber to tak prosím....

makova333
23. jan 2021

@158polica158 sama si sa dala dobrovolne do podriadenej pozicie, do pozicie, ze si dovolila, aby sa druhy rozhodoval o tebe, a ty mas len cakat ako sa rozhodne. Takto zacinat vztah (ak by niekedy vobec vznikol, co teraz tak zatial nevyzera) je velmi nevyhodna pozicia a mohla by si v buducnosti tahat za kratsi koniec vo vztahu, lebo uz zaciatok bol nevyrovnany. Pre buducnost sa radsej taketo otazky nepytaj (znevyhodnujes sa nou), nechaj dotycneho sa prejavit (akehokolvek nielen tohoto), ak sa neprejavi ostante bud kamosi alebo to utni, to zalezi na tebe.

tykat
23. jan 2021

@158polica158 ...mozno ma rozrobenu aj nejaku inu a caka ci z toho nieco bude...ak nie, tak ta ma v zalohe.
Kazdopadne by si mala zvolnit tempo, byt trosku nedostupnejsia. Nedavat sa do pozicie ze on rozhodne ci spolu budete. Keby ta chcel tak uz ste spolu... aku ma minulost? zavazky? nie je zenaty?

158polica158
autor
23. jan 2021

@tykat nie nemá ženu žiadne záväzky . Aj keď sme spolu žeby mu telefón vyznával to vôbec nie aj messenger zapaty bol nebol nejako rozpísaný na všetky svetové strany . Ale tak čo už.. všetko sa asi pre niečo deje . Ja som si povedala že sa mu ozývať nebudem a ako vidím ani on sa nejako netrhá už pár dni čo som mimo sk ....
diaľka mi pomôže zabudnúť (dúfam) a keď sa vrátim tak bude lepšie a lepšie

andreatytler
24. jan 2021

@158polica158 Ja si stale myslim ze si dobre urobila ked si sa ho takto na rovinu spytala... lepsie sa s tym vyrovnas ak sa neozne ako keby ste sa stretavali dalsie 3 mesiace a ty neustale tapala ze o co ide...