Vzťah s mužom kozorožcom

vivien9
11. nov 2021

Ahojte viem že je úplne na hlavu riešiť charakter človeka podľa znamenia.😁
Ale mám priateľa kozorožca a je od začiatku ku mne väčšinou chladný, prísny taký že mám rešpekt voči nemu. Aj menej rozpráva, väčšinou sa pýtam len ja. Cítim sa s ním super len mám pocit že jeho odpovede sú voči mne diskrétne kratke velmi malo emocii a občas sa aj bojím že si ma tak neváži a nezáleží mu na vzťahu.
Jednoducho nieje to asi ten typ muža čo mi bude vypisovať do aleluja a vyznávať lásku každý deň
Chcem len vedieť či je to pri nich normalne v ich povahových vlastnostiach keďže som si i tom tiež čítala a sadlo to 😊😝
Ďakujem

tosomja
11. nov 2021

@vivien9 vždy sadne len to, čo chces alebo sa v tom nájdeš. Mne jeden horoskop píše, že som skvelá mama, priateľská, že som žena do koča aj do voza, vhodná pre rodinný život...a potom čítam, že ja by som nemala mať deti, že sa nerada viazem, že som prelietava a neprispôsobiva 🤣🤣
Je to o povahe. Môj bývalý muž je škorpión a katastrofa. Ale poznám iného škorpióna a on je skvelý a úplne iný.

vivien9
autor
11. nov 2021

@tosomja 😊

kkovacovak
11. nov 2021

@vivien9 ano tiež som mala kozorožca a nikdy som na takéto znamenia neverila ale pri ňom to bolo na 100%. Presne ako opisuješ. Lásku moc najavo nedával a všeobecne akékoľvek emócie boli problém. Ťažko si k ľuďom hľadal cestu a dlho trvalo kým sme našli spoločnú reč. Bol veľmi kľudný a to napríklad mne dosť vadilo. Som skôr na také tie typy čo rázne buchnú po stole a dajú zo seba hnev alebo čokoľvek von. Do budúcna bol problém aj v tom že bolo ťažké z neho dostať čo mu vadí. Keď to mám porovnať s terajším partnerom tak ten mi narovinu hneď povie čo sa mu na mne nepáči alebo čo mu v mojom konaní prekáža. Chlap kozorožec to nikdy nepovedal a tváril sa vždy neutrálne. Problém teda nastal keď nevedel vyjadriť v čom je vlastne problém a čo mu vadí. Ja som nevedela kde som spravila chybu a on mi oznámil že pred pol rokom som spravila to a to a jemu sa to nepáčilo. Keby to povedal v tom momente tak by sa to odkomunikovalo a problém by bol vyriešený. Na tom vlastne aj vzťah nakoniec stroskotal. Kameňom úrazu teda môže byť dostať z neho informáciu či už pozitívnu alebo negatívnu. Ale inak na vzťah ako taký nespomínam v zlom len sme si skrátka v tomto nesadli

lindous
11. nov 2021

Môj partner je kozorožec a sedí na neho tá časť charakteristiky, že je pracovitý,organizovaný, "karierista" ... ale nikdy nebol chladný, či inak uzatvorený, práve naopak úprimnejšieho a empatickejšieho človeka nepoznám, sadli sme si od prvého stretnutia... ale ja zase nie som typ ženy, čo očakáva a má rada nekonečné vypisovania a vyznania lásky do aleluja, dôležitejšie sú pre mňa činy, takže možno je to skreslené mojim pohľadom na romantiku 😅

vivien9
autor
11. nov 2021

@kkovacovak presne taký je no chová sa ku mne neutrálne a preto neviem nič a nepovie na rovinu v momente čo sa deje

yellow28
11. nov 2021

@vivien9 mala som dva vazne a dlhorocne vztahy s kozorozcami a jeden z nich bol aj mojim manzelom...nejdem zachadzat do podrobnosti, ale obaja boli velki romantici a lasku mi prejavovali stale...takze neda sa pausalizovat, ze kozorozci su taki alebo onaki...dolezite je, ako sa Ty pri nom citis a ci si s nim stastna...

vivien9
autor
11. nov 2021

@yellow28 tak to je pekné 🌹 Ja sa citim šťastne s nim len som pri ňom v neustálom strese 😁

lenuska9999
11. nov 2021

@vivien9 keby to s tými znameniami bolo do bodky pravda, tak by na svete existovali len ľudia s 12timi rôznymi povahami podľa znamenia 😀

sofia1979
12. nov 2021

@tosomja úplne ti sedí ale ver je poctivý a verný čiže láske ho vieš naučiť resp citom aby ich vedel ukázať viac sú ucenlivy a keď milujú sú úžasný

bennn
12. nov 2021

Ja som kozorožec, a tiež to na mňa sedí. A myslím, si že to je úplne normálne, proste vieš ako na tom si.

Nikdy nevyčítaj niekomu to, že neurobil niečo, čo si chcela ty aby urobil, a pritom si mu to ani nepovedala.

Niekedy je únavné, stále sa niekomu ponúkať, očakáva od teba trochu rozumu, pragmatizmus. Ono nie vždy je nálada na isté veci. Tak štandardne a pre niektorých "nudne" to predsa bude fungovať stále. Je len na vás, aby ste urobili niečo zaujímavé, nechali sa uniesť niečím a podobne. ... A si si istá, že on nie je v strese tiež? A prečo si v strese ty ? Veď keď je kľudný, nemáš sa čoho báť :D , ak je to introvert, resp. nerozpráva veľa, tak musíš rozprávať ty, keď bude vedieť niečo povedať k veci, tak povie... aspoň predpokladám.

A na zlú a depresívnu náladu a myšlienky, dosť pomôže sa dobre vyspať a vstať ráno, keď vychádza slnko.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka708
12. nov 2021

Ja mam tiež kozorozca ale je ukecany, empaticky, lásku ukazuje aj dokazuje denne. Jediné čo na neho pasuje, je tvrdohlavý a keď sa na niečo urazí (myslím že fakt) tak to na ňom vidno ale treba to z neho ťahať ako z chlpatéj deky lebo vtedy nepovie nič.

ruzasipova
12. nov 2021

@kkovacovak A to opisujes mojeho byvaleho tiez kozorozca? 🙂 Komunikacia bola presne pre toto s nim katastrofalna.

prunee
12. nov 2021

Moj otec a svagor su kozorozci, nie su ziadni romantici, a ja tiez ako zena kozorozec romantiku a reci okolo toho vobec nemusim. Teda na nas to celkom sedi.

denden77
12. nov 2021

ja som kozorozec zena.. a sedi to aj na mna 🤷‍♀️😁

senta_sofia
12. nov 2021

@vivien9 mam otca aj manzela, je pravda, ze slovne prilis city neprejavuju, ale dokazuju to cinmi.

kova85
12. nov 2021

@vivien9 muž je kozorožec a neskutočne tvrdohlavý, ja som býk takže trošku tiež 😀. Poznáme sa dlho, našli sme si spoločnú reč. Niekedy menej rozpráva, ale nie je introvert. Len nie vždy povie presne to čo si myslí a potom mu aj vravím že by mal viac komunikovať, že mu nevidím myšlienky do hlavy. Romantik vôbec nie je, dáva mi lásku iným spôsobom najavo - doma občasne pohladí po zadku a tak podobne, alebo mi niečo kúpi nečakane... nie kyticu na to nie je. Ja som tiež neni nejak extra romantička, tak nám to vyhovuje. Svadbu som ani nečakala že sa vezmeme lebo mi vravel, že na toto nie je a papier nepotrebuje. A jedného dňa keď sme šli okolo klenotníctva mi povedal poď si vybrať prsteň 😀

cubo2
12. nov 2021

Baby.. viac si všímajte mužovu individualitu a charakter, namiesto študovania horoskopu.. potom sa vám budú menej stávať situácie, že si vezmete muža v znamení, ktoré sa k vám perfektne "hodí" a potom zistíte že je to ch uj a zakladáte témy..

xeonela
12. nov 2021

Absolutne neviem, k comu je takto vyberanie dobre. Nie kazdy je odrazom svojho znamenia. Raz ked mi chlap sadne avsetko funguje, tak nejak neskumam co je za znamenie

natalusiiik
12. nov 2021

@vivien9 ahoj, ja ti poviem z môjho pohľadu aký sme my kozorožci vo všeobecnosti.. to, ako si ho opísala je naozaj typický prototyp kozorožca.. ale nie je to tak, že by v skutočnosti tvoj muž tie city nemal.. naopak, vo svojom vnútri sme naozaj veľmi citlivý, ale robí nám problém city vyjadrovať na plnú hubu 🙃 teda pokým sa to nenaučíme..ja som bola tiež taká, dokonca som si vyslúžila označenie ľadová kráľovná či železná lady 🤣🤣🤣 potom sa však niečo udialo v mojom živote, čo vo mne zanechalo stopy a odvtedy si vážim každý jeden prežitý deň a som omnoho pokornejsia, než som bývala..odvtedy tiež nemám problém s vyjadrovaním citov, naopak teraz je to úplne inak a slová vyjadrujúce lásku zo mňa idú samé a spontánne, pokiaľ to tak naozaj cítim samozrejme, pokiaľ niečo necítim tak som zaseknutá 🤣 a karieristi a materialisti naozaj do určitej miery sme, máme to tak dané a často bojujeme s tým, aby sme nepodľahli prílišnému materializmu a musíme si to ustrážiť 😊 takže suma sumárum, vôbec sa nejako špeciálne netráp kvôli tomu, že tvoj muž je navonok chladnejší, ono to totižto neznamená, že ťa už neľúbi, akurát my sme už hold takí a buď si na nás treba zvyknúť alebo nás tie city treba prejavovať naučiť 😘😘😘

cacianka
12. nov 2021

Nerieš aké je znamenie, on je čudný a chladný od povahy, ten stres mi bliká ako maják,
@elizabet173
@cubo2 ti napísali najlepšie

vivien9
autor
12. nov 2021

@natalusiiik Ano jednoducho ja to viem viackrat za den vyjadrit ale tiez v tom nevidim nejaky zmysel No on staci raz jednym pozdravom jednym srdiečkom 😁 …

vivien9
autor
12. nov 2021

@kova85 ja tiez som byk a priateľ kozorožec 😁

vivien9
autor
12. nov 2021

@vivien9 len mam niekedy pocit ze sa nieco deje ale nakoniec je vsetko v poriadku

7miriam77
12. nov 2021

Ja som vo vzťahu s kozorožcom dva roky... a teda musím povedať, že je veľmi emočný,vyznáva mi lásku každý deň a naozaj nebol deň,že by mi nepovedal milujem ťa. Keď sme v práci, píše mi sms, ❤️. Ja verím na charakteristiku znamenia, no on sa vymyká tomu, čo píšu...tak asi fakt výnimka potvrdzuje pravidlo.

skajka34
12. nov 2021

@vivien9 ja mam manžela kozorožeca sme spolu 8, 5 roka 8 rokov manželia. Lásku mi nejak nevyznáva ale zase keď ma balil prišiel s ružou a čokoládou a hoci kedy mi donesie kvety. Ja znamenia neriešim a ja som inak baran 🤣

vivien9
autor
12. nov 2021

@skajka34 😁