Začiatok vzťahu so zadaným

6. okt 2021

Ahoj, chcela by som počuť, či si niekto začal so zadaným a realne to dopadlo dobre a roky su spolu a pod. Ale z reálneho života. Mne to príde ako velmi veľmi zly napad, ale momentálne som na pochybách, lebo s máloktorym človekom si tak rozumiem. Inak nejde o manželstvo, ale "len" o vzťah.

alexandra2010
6. okt 2021

dam realny priklad: chlap mal dve naraz. Baby o sebe nevedeli. Ked to vybuchlo, jedna ho okamzite nechala, nasla si svoju lasku potom. Ta druha sa tesila ze dotycny je len jej, vydala sa zanho, deti a je trvalo podvadzana. Ta prva vedela ze chlap nemoze byt charakter, co nema problem dve mat naraz.

veronika65
6. okt 2021

S máloktorým si tak rozumieš 🤦🏻‍♀️.... Keď si chce užiť bude ti hovoriť presne to čo chceš počuť, hlavne aby si zo seba urobila matrac a on sa potom vrátil domov k svojej drahej s ktorou s "nerozumie" a majú "len" vzťah 😂😂😂 poznám pár takých ktorí mali krásne manželky, prípadne aj deti, doma všetko klapalo a oni tým druhým chuderám nakecali ako im ženy nerozumejú, samé hádky atď atď

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
u2jana
6. okt 2021

Kedysi davno som bola v podobnej situacii, rozumeli sme si, smiali sa spolu, vonal mi… ale ked mi zadrel, ze ma frajerku a ked poviem, tak sa s nou rozide, tak som to ukoncila… nechcela som, aby preskocil z postele do postele. Mal si to vyriesit a ukoncit sam… ale tak mali sme 20.

hankm
6. okt 2021

@autorka no je tu toho, par krat ta kvalitne pretiahol a uz pocujes svadobne zvony 😂

autor
6. okt 2021

@timing Dakujem za radu. Vidim to tak, že tuto si pustim k srdiecku.

7lenka11
6. okt 2021

Problémom dnešného sveta je, že muži prestali rozoznávať medzi láskou a fyzickou príťažlivosťou. Na toto by som si dala pozor.. Jedna vec je mať partnera, s ktorým si vieš predstaviť celý život, mať deti, záväzky a byť si istý, že sa o neho môžeš oprieť v akejkoľvek situácii. Druhá vec je fyzická príťažlivosť a či tá čarovná chémia z vás neopadne po prvej-druhej spoločnej noci, lebo si uvedomíte, že nič viac ako "fyzično" v tom nebolo. Na tvojom mieste by som tomu nechala čas. Nech si najprv vyrieši svoj vzťah a ak bude chcieť byť s tebou, tak si k tebe nájde cestu.

autor
9. okt 2021

No už sa spolu vraj rozišli. Teda ona s ním a on mi hovoril už predtým, že chce aby sa s nim rozišla a teraz nevyzerá byť z toho nešťastný.

spadnutaslivka
9. okt 2021

vraj sa rozišli... takých poznáme aj vraj rozvedených, vraj s ním už nespí, vraj je v manželstve nešťastný, vraj mu vôbec nerozumie, vraj na neho len kričí... Prečo sa nerozišiel on, prečo čakal, kým to ukončí ona? Akože mne to môže byť jedno, ale pre teba na zamyslenie

nikaeli
9. okt 2021

reči sa hovoria a chlieb sa je.. mala som partnera, ktorý mi tvrdil, že je čerstvo rozvedený a že im to už dlho neklapalo.. mal dve skoro dospelé dcéry.. z času na čas zrušil rande tesne pred stretnutím, z času na čas na mňa vôbec nereagoval, z času na čas musel pre synovca do škôlky, až som mu povedala, že nie som bábika na špagátiku a že s ním končím.. časom (po rokoch!!) som zistila, že nie je rozvedený, dcéry sú na druhom stupni ZŠ, ten synovec bol jeho syn. Tých klamstiev tam bolo neskutočne veľa. A vieš ako som na to prišla? Stretla som ho s celou rodinou na trhoch, vyobjímal ma, že sme sa už dlho nevideli a predstavil mi manželku, na čo som zareagovala "tak gratulujem k svadbe!" a pani na mňa pozerala ako na bláznivú a s úsmevom dodala "to nie je potrebné, sme spolu už 20 rokov" 🤦🏻‍♀️ krvi by sa vo mne nedorezal.. neviem, či ona vie, aký má doma kvietok, ale ja som sa cítila otrasne..

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spadnutaslivka
9. okt 2021
lamar11
9. okt 2021

Ty mu nevieš povedať nie??? Si egoista či nesvojpravna? Predstáv si to v opačnom poradí ako hrozné by si sa cítila ak by to bol tvoj partner! Aj mne nadbiehal ženatý ktory sa veľmi dlho páčil aké v rozhodujúcom okamihu som vedela povedať nie totiž to som mala pred očami jeho a manželku a dieta a bolesť ktorú tým pôsobím,chce to len empatiu obyčajnú ľudskosť.

autor
9. okt 2021

@lamar11 Ale on nie je ženatý a nemá deti. Plus jeho frajerku, teraz už bývalu, nemám rada. A hej no.. mala by som sa spamätať. Ja proste aj rozmýšľam nad tým ako povedat nie a ako sa spravne pred ním chovať, ale ked pride na tú chvíľu, tak ma to proste zmohne.

autor
9. okt 2021

@spadnutaslivka To ma trapi trochu tiež, že prečo sa on nerozisiel s ňou. Vraj že mu jej bolo ľúto a že nemal na to srdce.

basullinka
9. okt 2021

Tak takého by som kopla dvojnásobne. Nedokáže byť k nej natoľko úprimný, aby jej povedal narovinu, čo sa deje. Ale dokáže ju podvádzať a na to už "srdce" má. To mu už ľúto nie je 🙉 ešte zo seba urobí chrumkavého, aby ťa namotal ďalej 🙈

autor
9. okt 2021

@basullinka Mas pravdu. Vlastne som sa nad tym takto nezamyslala.

marca12
9. okt 2021

Takehoto chlapa chces? Nie je uprimny,je klamar,namotava zeny. U mna by nemal sancu,nech by ma akokolvek pritahoval a tomu ver,ze som v zivote stretla velkych lamacov srdc,vonajucich s brutalnou chemiou,ale nastastie mam radar v sebe a takyto u mna nema sancu.

bona_dea
9. okt 2021

Poznam XY takyxh parov, vobec v tom nevidim problem...

alfinka88
9. okt 2021

Viem o jednej ,, dáme ", ktorá mala vzťah so zadaným(on mal aj deti )...,, Dáme" nerobilo problém navštevovať ich byt a zdieľať jednu posteľ... Po čase to vsetko skoncilo...
,, Dame" sa narodilo dieťa so zdravotnými problémami...ona sa este pyta, ze za čo preco?
Asi zabudla co robila... Hovori sa tomu aj KARMA...