Začínam ho neznášať

lajka65
8. mar 2022

Ahojte baby...začínam asi neznášať svojho manžela.mame 3 malé deti .....poviem to v krátkosti.od novembra mám zdr.problemy,proste behám po lekároch,som mesiac po operácii,teraz mám zavrate ,dýchavičnosť ,zasa behám po dr.ide o to že manžel keď príde z práce mi vyčíta že mu meohrejem jedlo nedám mu na stôl ,že vari on....vari,ale len v nedeľu ,on je proste rád keď navarí niečo iné ako ja ,vraj stále len tie isté jedla.....mala som pocit že ho varenie baví,ale tie výčitky ,že už si aj žehliť môže ,aj vyprať a na ch....mu takú ženu.....sex máme možno raz do mesiaca ,proste necítim sa dobre ,vysvetľujem mu to že nemám chuť ,že som unavená a vyčerpaná,chodím po lekároch ,furt nejaká diagnóza nová.....mám pocit že ho neznášam už....proste vraj len ležím nič nerobím,pritom máme poriadok ,vždy navarené , výprate,ozehlene,postarané o deti.....čo mám robiť ďalej ,už nemôžem naňho ani pozerať

lenkakravcova
8. mar 2022

@lajka65 Ta však sa zbal a odid. Keď to finančne a inak utiahneš.
Druhá možnosť je sa s ním porozprávať o svojich pocitoch a vyriešiť konflikt. Vyber si.

lajka65
autor
8. mar 2022

@lenkakravcova rozprávam mu ,hovorím .....stále akoby naockovany príde z práce ,že kolegovia žena im upikla koláč do práce,že jeho žena mu stále dá pred nos jedlo ,že nikdy si sám nehreje a už vôbec že nikdy nevariii

lenkakravcova
8. mar 2022

@lajka65 Ako dlho si doma? Chodíš do práce? Lebo sú dve možnosti: bud chodíš do prace a on nejako nechápe, že si ma robiť okolo seba sam, alebo nechodíš do prace a teda máš na starosti domácnosť a deti. Bud jedny alebo druhé povinnosti. Ako ste sa dohodli?

lajka65
autor
8. mar 2022

@lenkakravcova som ešte na materskej ,jedno dieťa vozím do škôlky a s dvoma som doma este

mandymoore123
8. mar 2022

@lajka65 manžel je dospelý,jedlo si ohreje aj sám. Či aj vás sa pýta čo vám navarí a čo ohreje ? Nechápem to ,že prečo by žena mala plniť žalúdky. My sme si len zvykli na to ,že pre nás to nikto nenachysta a preto sa ani nepýtame,kde to jedlo máme. Zvyky ako v18 Tom storočí fakt

lajka65
autor
8. mar 2022

@mandymoore123 teraz sa ma pýtal či aj moja mama neohrieva otcovi ...moja mama ma 70 rokov ....mu vravím že áno ohrieva lebo tak žili kedysi všetci...

andreatytler
8. mar 2022

@lajka65 To co je za argument ze su zeny co robia pre muza viac ako ty? Iba mu povedz ze su zeny co robia oveeeeela menej pre muza a ten muz je spokojny.
Tu nepomoze rozpravat a hovorit. Tu musis velmi razne zakrocit a dat najavo co je pre teba prijatelne a co nie. A kedze uz zacinas k nemu citit odpor za taketo spravanie, je jasne ze to pre teba prijatelne nie je... tak to musis okamzite stopnut.
Ak este raz povie ze ina zena jedlo muzovi naserviruje, tak sa naser a posli ho okamzite za tou zenou.

mandymoore123
8. mar 2022

@lajka65 mrzí ma to. Fakt keby sa on zamyslel,že čo on navyše robí pre vás a vašu domácnosť. Okrem toho že chodí do práce,hold lebo to už v dnešnej dobe nestačí lebo aj žena chodí do práce. A ako si to nastavíte už počas materskej,tak to bude ,aj keď nastúpite do práce a to už nestihnete nič ,keď celá starostlivosť o domácnosť,deti plus manžel bude na vašej hlave a nakoniec mu bude vadiť aj to že sa o seba nestarate, necvicite,atď.,lebo nebude chápať že na to už nie je energia. Manželstvo nie je otroctvo. Ak nerobí ani on nič pre vás, žiadny láskavý prejav,tak ako to môže očakávať späť. Lebo to jedlo na stôl sa podáva s láskou,keď viem ,že je mi Opatovana

andreatytler
8. mar 2022

@lajka65 Akoze dnes je Medzinarodny den zien a tvoj muz riesi ze mu nenaservirujes jedlo ako nejaka sluzka panovi velkomoznemu. Otras!

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heln
8. mar 2022

@lajka65 ahoj, je mi luto co prezivas.
ked ste sa brali, tak vacsina manzelskych slubov ma v dobrom aj v zlom.... a teraz prezivate trochu to v zlom, on by ti mal byt teraz oporou a trochu sa o teba starat, takze je pochopitelne, ze ho teraz neznasas... takze asi by som sa ho spytala ci je digitalny, ci nema rucicky a vytkla mu ze sa o teba nestara tak ako by sa starali ini muzi o svoje manzelky.
treba sa porozpravat a odpustit si navzajom.
zelam nech sa uzdravis!

lajka65
autor
8. mar 2022

@andreatytler a to mi volalz z práce či niečo treba kúpiť.mu vravím že keď ide do obchodu nech kúpi to a to....a on na mňa ,že čo chcem na MDŽ ,,ja počúvam?čože?veď keď niečo chces doniesť prines....keď nie tak nie ....akoze uz to má zarazilo...veď sa nebudem pýtať ženy čo jej mám doniesť sakra....tak kúpil víno aj zmrzku....volala mi sesternica že čo robíme a čo som dostala na MDŽ jej vravím že víno....a on mi začal vrescat do tel .hej víno dostala a preto som si musel ohrievať večeru sám ako stále....ja kukám naňho ....ja už nenachádzam slov

lajka65
autor
8. mar 2022

@elizabet173 práveže nikdy mi nič nevyčítal,nikdy teraz poslednú dobu odkedy som strašné vyčerpaná a nič nevládzem a behám po dr.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tncka
8. mar 2022

@lajka65 neschopny arogantny rozmaznany debil. Ja som bola 7r.chora,muz doslova mi skakal okolo riti,nikdy ani pol slova nedal namietku ze nieco musi. A to pracoval,staral sa o mna,dceru,domacnost ...

lajka65
autor
8. mar 2022

@elizabet173 no keď sme nemali deti a spolu bývali ohrievala som mu alebo rovno aj sebe ...bolo to vzájomne ....nikdy sme to neriesili...nechápem čo rieši poslednú dobu ....on má rád iné jedlá ,rád sa v Tom sprta a dochucuje......ja varím klasiku ,to mi vyčíta že neviem navariť nič iné ,nové .....mu vravím že varím také aké viem a proste ja niesom z tých čo vymýšľajú a bla blaaaa.ked chcem niečo iné idem do restiky....

zuzana212722
8. mar 2022

@lajka65 a možno sa len lutujes viac ako je potrebné.. Ja som po chorobe ktorá má zlomila a pripútala na par týždňov na posteľ.. Ale nestavala som na prvé miesto starostlivosť o domácnosť ale seba a môjho muža.. Nezvládla som ani prejsť do kúpeľne a dat oprat po prepustení z nemocnice.. Deťom som objednala jedlo z restiky no a čo.. Ale vzťah so svojím mužom som dala na prvé miesta až po tom domácnosť.. Ja neviem ako túto radu zoberieš ale fakt radšej skoč na muža ako byť vyčerpaná z celého dňa upratovania a varenia.. Atď.. Co ti ujde bordel? Ale keď sa to medzi vami posere to bude horšie.. V tvojom príspevku nevidím nič také žeby bol absolútny chuj.. Len po robote chce jest a občas sex so svojou ženou..

lajka65
autor
8. mar 2022

@zuzana212722 áno ale ide o to že ja vážne nevládzem ...mám denno deň e závraty ,je mi zle schudla som strašné ....proste mám diagnózy ...necítim sa dobre....to dá nedá pochopiť?ako mám naňho skočiť keď mi vyčíta také blbosti čo robia iné ženy ....a že on sa podľa toho zariadi len tak ďalej ....

janula12345
8. mar 2022

@lajka65 mozno vyzniem divne... ja na jednej strane chapem, ze robis vela a isto si to nevazi, co robis... ale na druhej strane- ozaj je pre teba problem supnut na tanier jedlo a dat ho na 2 minuty do mikrovlnky, ked pride z roboty? Je to az taka robota pre teba? Mozno schvalne by som mu to jeden den pekne zohriala, dala pred neho tanier, a s usmevom mu zazelala dobru chut. 🤍 Netreba hned robit z komara somara a niekedy vskutku stacia malickosti aby bol nielen svet aj domacnost krajsia.

lajka65
autor
8. mar 2022

@janula12345 ide aj o to že on stále neje keď príde z práce ....niekedy sa ho pýtam čo chce jesť ...a on nič že jedol poobede až ,že neje hladný....mne kto ohrieva jedlo pri deťoch cez deň sakra

zuzana212722
8. mar 2022

@lajka65 ver mi ze mne tiež nebolo dobre.. Ale ty riešiš také blbosti.. Nič podstatné ze ti volá ze ide na nákup a co chceš na MDŽ ved ti ešte zavolal aj ci niečo kúpiť aby si sa nemusela trepať ty.. Nevidíš na ňom nič dobré a pri tom sa snaží ale ty vidíš len seba ze tebe je zle.. Proste si uvedom ze aj on je len človek a nechce od teba nič extra..znicis si vzťah kvôli sebe..alebo hľadaj ďalej dôvody prečo je on ten najhorší na svete.. Možno ho nejaká iná žena ocení keď sa budeš k nemu správať takto ďalej

lenkakravcova
8. mar 2022

@lajka65 Aké máš diagnózy? (si tu anonymne viac menej, tak ked si to nevadí môžeš napísať).

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka102
8. mar 2022

Tak ja či som chorá alebo nie som, takmer nikdy mužovi nenakladam na tanier a neohrievam, ma 2 ruky ako ja, tak to zvládne predsa aj sam spraviť. Vlastne áno, keby som mu skákala okolo rite ako slúžka, resp. ako pes na povel, vtedy by som si pripadala chorá.. na hlavu. 🤪
Ten tvoj sa zasekol nejaké to storocie dozadu..

sasa1310
8. mar 2022

@lajka65 a aký je vlastne problém, lebo stále nerozumiem. Že ti vytkol, že si mu neohriala jedlo? @zuzana212722 to zhrnula excelentne.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janula12345
8. mar 2022

@lajka65 ja si myslim ze tvoj problem je niekde uplne inde. A je na tebe, aby si si ho uvedomila

0kristina0
8. mar 2022

@lajka65 ked ma chlap plne gule tak je nervozny. Podla mna bude problem tam.

marca12
8. mar 2022

@lajka65 vobec sa necit zle. Ja som zdrava,plna sily a predsa nenakladam jedlo pod nos,kolkokrat si aj ranajky aj vecere robi sam. Nie som jeho sluzka a ani nikdy nebudem. Nech si tvoj pan manzel vazi svoju zenu a nerobi z nej sluzku.

luccija
8. mar 2022

@lajka65 je to chrapun.To medzi akými chlapmi robí, že im ženy zohrievajú jesť?máš 3 deti a zdr.problemy poďakuj mu za pekný večer a necit sa vinna.Tak nech si hľadá druhu, keď nesplnas jeho požiadavky čo na to povedať?