Zažívate aj vy krízu v manželstve?

domka25
7. okt 2015

Dobry den zacnem takto s manzelom sme spolu 5r. z toho 2,5r. manzelia mame 2 deti.Poslednu dobu sa vsetko zmenilo nesprava sa tak ako predtym.To viem urcite tretia osoba v tom neni.Len ako by uz laska z nasho vztahu vyprchala.Ste natom niekto podobne?Je mi z toho nanic ked mu to poviem tak to neni pravda ze sa mi to zda.😕

skoupilka1
7. okt 2015

no ja skôr myslím, že Tvoj muž je realista. Má kopec starostí, zarába peniaze, rozmýšľa čo treba ešte zariadiť, či na nič nezabudol, no proste úplne normálny bežný deň v živote obyčajného človeka na Slovensku. Chlapi sú iní než my. Oni moc neriešia nejaké pohľadenie, nežnosti. Jednoducho sa váš vzťah dostal do inej etapy než bol doteraz, nemyslím tým, že ste na tom horšie. Len už je to skôr o deťoch a nie iba o Vás.

motovidlo
7. okt 2015

Pre mňa kríza v manželstve znamená vážny problém, neveru, alkohol, vážne rozpory... to čo ty píšeš je podľa mňa dosť bežné - máte starosti okolo detí, muž okolo práce, nemáte čas len na seba. Skús klasické veci - víkend pre dvoch, večera pri sviečkach, trochu ho obskakovať a uvidíš, či sa niečo nezmení. Treba začať od seba 😉

zuzulk
7. okt 2015

Domka, ahoj aj u nás to je občas raz tak, raz tak. Sme spolu 9r. Ten kolobeh a neni čas poriadne na seba .Ja nikam nechodím iba práca domov, občas von so synom, obchody ale inak nič sa nedeje. Možno stačí pekný večer spolu, film, alebo deti postrážit a do kina.

gabriela255
7. okt 2015

Ja som tiež takáto háklivá na prejavy lásky...to proste musí byť, jednoducho to potrebujem. To, že sú činy prejavom lásky je pravda, ale ja k tomu potrebujem aj tie PRÍTOMNÉ pohladenia, objatia, bozky 🙂 A mám to. Zbožňujem sa len tak obíjmať pri varení, alebo kdekoľvek 🙂 a uživame si to 🙂 Máme skoro 2 ročného syna a ten nie je dôvodom aby sme na takéto prijemné chvíľky nemali čas 🙂 on sa rád pripojí 🙂

felycity
7. okt 2015

Nemyslím, si, že je to kríza, skôr by som povedala , že ste a mnohým sa to stalo spadli do každodennej reality, kedy už človek nemá toľko času na prejavy lásky a pod resp. zabúda a padá do všednej reality, naháňania sa, ja vždy tvrdím, že o vzťah sa treba starať, sú obdobia, kedy aj ja mám pocit, že zrazu už chýba pusa , objatie, mnoho krát mi rozum hovorí, že je to tým, lebo je toho veľa... vtedy sa zastavím a aj ked som unavená tak sa snažím vytvoriť priestor, aby sme sa obaja cítili príjemne a navodila sa opäť tá atmosféra, to čaro provokovania flirtovania..., možno skús urobiť niečo pre to, nie nasilu,ale tak postupne, ja si myslím, že keď ho "namotáš" tak sa chlap znova prebudí a chytí, aspoň u nás to tak je...

bonaqa2013
7. okt 2015

tachých manž. a partnerstiev je 99 percent....

prego81
7. okt 2015

kadzy to asi vnima trocha inac. Ja si nemyslim ze toto je kriza. Ale tiez by sa mi to nepacilo.
V nasom manzelstve by mi prejavy lasky chybali. Sme spolu vyse 10 rokov a obaja sa snazime aby vztah bol nielen o povinnostiach ale aj radosti. Mame 2 deti ale raz do tyzdna si najdeme cas pre seba, na spolocny konicek, veceru, prechadzku, rozhovor a pod.

papricka33
8. okt 2015

Toto nie je kriza, je to normalny vyvoj. Skus obcas vytvorit atmosferu, ked budete mat na take nieco priestor. Chodte niekam na vikend...

ivett1
9. okt 2015

nemyslím, že je to manželská kríza...len ste sa dostali do každodenných koľají manželského života resp. do rutiny ... a svedčí o tom aj to, že tvoj manžel to nevníma tak ako ty a myslí si, že je všetko ok...krízu by vnímal aj on 😉 ... stačí, tak ako ti radia kočky vyššie, trošku oživiť atmosféru, niečo, čo Vám obom pripomenie spoločne trávený čas, keď ste ešte nemali deti🙂 😉

minutka
9. okt 2015

laska nevyprchla,len zovsednela 😉 Skus vniest trochu vasne do vztahu,pomoze to