Ženatí chlapi a vydaté ženy na pokeci. Je to nevinná zábava?

bratislavcankanm
29. jún 2015

Ahojte, potrebujem nezaujaty nazor na jeden problem. Manzel chodi na pokec - TAJNE. A mna to dost trapi, vlastne po dnesku som uz z neho zufala.

Ma tam dokopy 3 nicky, jeden si zalozil este pred narodenim nasho syna, v case, ked bolo medzi name vsetko OK, ziadne hadky a problemy, proste zalubene hrdlicky sme boli (nastastie som nemala ziadne tehotenske nalady). Neviem presne ako casto tam vtedy chodil, prisla som na to, az ked mal syn cca 2 roky.

Mali sme neskor problem, manzelska kriza, minuly rok v decembri to vyvrcholilo, odstahoval sa z bytu (vtedy som sem tiez pisala o radu, ohladne Vianoc, ci ich stravit spolu kvoli malemu alebo radsej uz oddelene). Pred dvoma mesiacmi sme sa dohodli, ze to este spolu skusime, za tym zlym obdobim dame "hrubu ciaru" a zacneme znova. Zistila som ale, ze chodi na pokec - aj ked bol odstahovany (tesne predtym neviem), a pokracuje v tom, aj odkedy je nazad. Neviem, co si o tom mam mysliet. Pred 2 tyzdnami som mu za to vynadala(slusne). Obratil to proti mne, ze mu neverim blabla, a ze co ma robit, ked sa mu nevenujem - prave vtedy som prala nejake jeho tricka, co potreboval na dalsi den na sluzobku, tak som sa mu naozaj nevenovala (musel si ich potom doprat sam 🙂). Povedala som mu na dalsi den, ze ked je to teda len taky nevinny pokec, tak nech si tam teda chodi, ale nech s tym nerobi tajnosti, ze citat mu to nemusim, ale nech hned nezatvara okno s pokecom, ked sa objavim pri nom a ked zdvihnem zadok, tak zase ide tam a tak dookola.

No... spomenula som vtedy len ten jeden nick, ten co ma najdlhsie. Ten prestal odvtedy pouzivat, ale stale sa prihlasoval na tie dalsie dva. A samozrejme, zase tajne (napriklad odbehne na zachod, rano v aute len co vytiahne paty z domu, ked idem ja vyniest kos, ...).Dnes som to uz nevydrzala a zase som nanho vybehla (aj ja som sa tam zaregistrovala a napisala som mu tam spravu). Zase ziadne ospravedlnenie z jeho strany, ziadny pocit viny, prave naopak, ze ja som "zla", ze ho sledujem, a ze kedysi som taka nebola atd... a ze ved som mu mala povedat, ze tam nema chodit vobec... moja pripomienka, ze som povedala, nech to nerobi za mojim chrbtom (a presne tak tajne, tam stale chodi) ostala akokeby nevypocuta, asi 3x zopakoval, ze ved som mu mala rovno povedat, ze tam nechodi :(.

Som z toho nestastna a zufala - myslite, ze prehanam ?? Urobila som aj ja chybu - ked som na ten jeho pokec pred par rokmi prisla, tak namiesto vydiskutovania som si vtedy zalozila na truc aj ja nick na pokeci. Viem bolo to hlupe, detinske (sama sebe to ospravedlnujem tym, ze som nemala v poriadku hormony, po porode, kojenie a tak). Inak, vadilo mu to vtedy, napriek tomu, ze aj on tam mal nick, ale nikdy nepriznal, ze aj on tam je (ani som sa ho vtedy nepytala, cakala som, ci to prizna sam).

A je pravda, ze ho pozorujem odkedy sa vratil. Totiz ked sa odstahoval tak (ako to uz u chlapov byva), asi po mesiaci si nasiel niehoho - neviem ako to nazvat , ci spriaznena dusa, ci milenka, ci co. Vraj to ale skoncilo, ked sa rozhodol vratit, resp. ked sme sa dohodli, ze to este spolu skusime.

Vzdy som si myslela, ze ma sice mnohe neresti, ale je to slusny chlap, co aspon nebeha za babami, nema milenky, ani nijako extremne neflirtuje. Ale po dnesku uz neviem. Som z toho fakt zufala - prehanam ? Chodite aj vy na pokec a fakt len tak nevinne pokecat ? Ak ano, robite to partnerovi za chrbtom, aby si to nevsimol ?

linduska86
30. jún 2015

@lucinkaboz ja viem uznat iny nazor si nepleť pojmy s dojmami bud taka laskava.. 🙂 ale ty uznaj aj ten druhy, že to nemusí byť pravda, že FB je neskutocne zla vec.. jezisi kriste.. strastne zaskatulkovane nnazory na zivot a svet asi tak.. a nie je to o dobe , ale o ludoch ako sa k problemu a svetu postavia aj Teba krasny vecer

lyzzy
30. jún 2015

Stopro má inú.

rebekamarcusko
30. jún 2015

@lucinkaboz suhlasiiiiim. Ja som sa z manzelom z fb vymazala. Zbytocne hadky,dotahovacky.ziarlebie,kvoli fotkam,ktore sme pridavali. Uplne zbytocne. Ten fb nemam uz rom a vobec mi to nechyba,ked niekto pyta odomna fb a ja poviem,ze nemam kukaju na mna jak na debila 😂😂 soc.siete su hrozbou pre vztah,aspon podla mna. Manzel je sice na pokeci ale pre srandu. Mam k tomu pristup,oukame spolu ake su tam niwkedy individua a manzel sa tam prihlasi raz za pol roka. ☺

bratislavcankanm
autor
1. júl 2015

ahojte, dik za kazdy komentar.
Ja osobne FB nepouzivam, na pokeci som sa zaregistrovala teraz (dovody asi nemusim rozpisovat 🙂)... a bola som tam aj pred x rokmi, po rozchode s byvalym... a este nejaky cas aj pocas manzelstva (ked som tam nasla manzela, to som uz pisala v uvode). Nemyslim si, ze kazdy, kto tam chodi je pubertiak alebo k*revnik..ale je tam takych vela...
a nie som z tych, co chcu manzela zatvarat do "klietky" - najprv som mu to ani nezakazala, povedala som, ze mi ale vadia tie tajnosti, ze vyuziva minutky (aj polminutky) ked ho prave nemam na dohlad. A chodi(l) tam z mobilu ...mozno aj z pocitaca, ale prevazne mobil, samozrejme zapnuty na tichy rezim, aby to furt nepipalo

bratislavcankanm
autor
11. aug 2015

Tak je KONIEC. Tento vikend mi oznamil, ze zase odchadza. Presnejsie, neoznamil, vytiahla som to z neho. Uz par tyzdnov sa totiz vyhybal teme 'dovolenka', tak som nanho trochu pritlacila - lebo uz je/bol fakt najvyssi vybrat kam pojdeme. Tak na cca 5 pokusov (5 otazok) sa vyjadril, ze sa mu nechce so mnou na dovolenku... a na otazku, ci chce teda odist od nas - ze ano, ze nad tym uvazuje. Takze budeme dovolenkovat zvlast - najprv on s malym, potom ja s malym. Teda on zrejme nielen s malym ale aj so svojou frajerkou 🙂, ta "spriaznena dusa", co mal prvy polrok. Uprimne - neviem, ci ju nahodou nespoznal tiez cez ten pokec, tvrdi, ze nie. V kazdom pripade - u mna, ak je zadany chlap na pokeci, tak je to na 80% signal, ze je do nedospely detinsky nezodpovedny tvor, nevhodny pre rodinu. Este raz vsetkym vdaka za komentare a IPcky.

timea7
11. aug 2015

@bratislavcankanm sorry, ale ty si ešte vážne uvažovala ísť s ním na dovolenku?! Utekaj do obchodu, daj chladiť Huberta a večer si ho buchni a oslavu toho, že zmizol z tvojho života.

bratislavcankanm
autor
11. aug 2015

@timea7 uvazovala... tak vratil sa, snazili sme sa zabudnut na zle predosle mesiace, resp. nespominat (na) to... a zacat odznova... takze ano, planovala som spolocnu dovolenku, aj s nasim synom...nakoniec to vidim tak, ze snazila som sa len ja ...

Huberta asi nahradim lahvinkou cerveneho neperliveho 🙂)

duhovavila
11. aug 2015

ja by som takeho chlapa nechcela... ty so synom mate byt priorita.. nemate spolocnych priatelov? nesretavate sa s ludmi ?on nema kamaratov? naco je to dobre vypisovat si s niekym? a o com? nefungujete vy ako partneri v spolocenskych aj intimnych zalezitostiach? aki ste rodicia? rozpravate sa o synovi? mate rovnaku vychovu? vazite si jeden druheho? vnima to vas syn ze sa lubite? prejavujete si to? necitis z jeho strany ze su jeho prejavy kvazy povinnost?

timea7
11. aug 2015

@bratislavcankanm tak na zdravie, na nový, krajší, lepší život 😉

pericolosa
5. nov 2015

Chodit na pokec pre vydatu alebo zenateho nie je ok. Aj ked sa to zda na zaciatku nevinne, rozbija to manzelstvo. Treba stanovit jasne hranice. Ak sa nebudu dodrziavat...dovidenia. Aj ty si mozes najst nejakeho muza, ktorý ta nebude tahat za nos.

bratislavcankanm
autor
5. nov 2015

@pericolosa "stanovit jasne hranice" u nas nikdy nefungovalo. Manzel porusoval dohody - navonok uznal, ze nebude chosit na pokec, ale v skutocnosti stale tam chodil, akurat zrusil vzdy stary nick a zalozil novy. A ano, mas pravdu, mozno to bolo spociatku nevinne, ale nakoniec nam to na 90% rozbilo manzelstvo - nemam sice uplne nevyvratitelny dokaz, ale vyzera to tak, hlavne po tom, co som sa dozvedela tento tyzden. Je mi z neho s prepacenim na grcanie :(. Uz aby bol rozvod za nami :(.

pericolosa
5. nov 2015

@bratislavcankanm Tak to mi je luto ze to doslo az k rozvodu. No ale vies ty nemozes robyt vysetrovacieho komisara a striehnut co robi alebo nerobi manzel. Jednoducho manzelstvo v takychto veciach musi byt priehladne pre vas oboch a musi tam byt dovera a hlavne ucta.....a tiez chcenie neublizit a nepodrazit toho druheho. Tvoj manzel si to musi uvedomit a musi sam chciet skoncit s tymi vecami. To ze to chces ty to nestaci. Mozno sa jemu zda ze je to v pohode...mozno toto robia aj jeho kamosi.Neviem. Mozno by bolo fajn zajst do nejakej manzelskej poradne aby pocul aj od nezainteresovaneho cloveka ze to nie je ok. Ale to zalezi na tom ci on to chce riest alebo nie.

bratislavcankanm
autor
6. nov 2015

@pericolosa uz je podana ziadost o rozvod, on ju podal, jeho milenku rozviedli pred mesiacom, tak asi usudil, ze by mal aj on zacat riesit rozvod (alebo ona usudila 🙂 ? neviem presne...). Takze uz ziadna poradna nebude.

On ma a vzdy mal svoju hlavu, a robil si co on chce, maximalne sa zatvaril, ze ok, mas pravdu budem sa spravat inak, ale nestalo sa. To plati unho vsade - nielen vo vztahu ku mne, ale napriklad aj voci jeho mame, aj kolegom z prace atd., vlastne nepoznam nikoho, koho nazor by unho zavazil. Teda su ludia, ktorych akoze uznava, ale nie je medzi nimi nikto z najblizsich - cize nikto z ludi, ktori by mu niekedy naznacovali, ze nieco robi zle (asi preto ich uznava, lebo mu nikdy nic nevycitali).

Vies, on zahra svoje divadielko, aby kazdeho uchlacholil a aby mal pokoj a robi si dalej po svojom. Take iste divadielko by zahral aj v poradni. Takze tak.

cecilia68
6. nov 2015

@bratislavcankanm Aktivuj si nový nick s nejakou fotkou a "namotaj" ho 🙂 Uvidíš, aké kaleráby ti natlačí do hlavy, že je v manželstve nešťastný, že má doma semetriku a tak 🙂 Potom mu to daj už len prečítať a sama sa presvedčíš, akého "perfektného" manžela máš doma 😠

mysicka36
6. nov 2015

Načo, veď ona vie čo má doma 😒

peto0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka2838
31. aug 2021

@bratislavcankanm zaujímavá téma

nikyball
31. aug 2021

@bratislavcankanm hádam už odíde na dobro , lebo toto by sa mi nechcelo riesit. Tajné Nicky, služobky, milenky ....zbytočne s takým zabíjas čas

wewe7771
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linduska86
31. aug 2021

@bratislavcankanm tak ale ak dal na nazor milenky ? a ty sa chces rozviest alebo ho este milujes?

0silvia0
31. aug 2021

@linduska86 6 rokov stara tema🤷‍♀️

linduska86
31. aug 2021

@0silvia0 haha dakujem :D som si to nevsimla ;)

ankare
31. aug 2021

Podľa mna ma za ušami, neverila by som mu. Držím palce!