Ženatý muž a vydatá žena

lowely
30. okt 2016

Nepisem pod svojim skutocnym nickom pretoze chcem aby tento prispevok ostal anonymny. S manzelom sme spolu osem rokov a postupne som zistila ze jednoducho k nemu uz takmer nic necitim, a vela krat som sa vo vztahu citila sama. Ale toto nechcem analyzovat pretoze to mnohe z vas poznate. Stretavala som aj inych muzov, citila som, ze ma pritahuju, najma ich dusevne pochody, no nikdy som svojmu muzovi nebola neverna, az raz...Pisali sme si dlho, velmi intenzivne a ani neviem ako, zrazu to uplne prirodzene vyustilo do stretnutia. Bolo to velmi pekne a skoncilo bozkami. Stretavali sme sa dalej, chodil za mnou aj kvoli par bozkom, kvoli tomu, aby ma pohladil a bolo nam spolu skvele. Pravdaze, aj on bol zenaty a na dovazok pracujuci mimo krajinu. Raz sme sa pomilovali a potom este mnohokrat. Ked sme spolu neboli, pisal mi, volal... ked bol na Slovensku, chodieval za mnou, ked mohol. Obaja sme zacali citit, ze tu pomyselnu hranicu DOTYKY A MILOVANIE zaciname prekracovat. Boli tam city. Ziarlil na mojho muza, na mojich byvalych, pisal mi krasne slova a vyznania. Na zaciatku sme si povedali, ze sa musime ustrazit a nenechat sa prevalcovat... Raz som mu povedala, ze uz nastala ta kriticka situacia a ze jednoducho nanho myslim coraz viac a viac a to si uz proste nemozem dovolit - zamilovat sa a trapit sa. Chcela som to skoncit. Presvedcil ma, aby som to nerobila. Vsetko pokracovalo, nase stretnutia, milovanie, intenzivna komunikacia, krasne slova a pocity. Potom to dolahlo na neho, cez spravy zacal mi vycitat, ze kvoli mne zanedbava rodinu, ze chce byt so mnou casto a nejde mu to vsetko zladit a chcel koniec... nechala som to na neho, prisiel a myslela som, ze sa rozideme osobne, nestalo sa tak... ked som tu temu zacala, smutna z konca tentokrat z jeho iniciativy, mal slzy v ociach a namiesto toho ma len mlcky stiskal a bozkaval. Nevedel to ukoncit ani on. Po kratkom case nastala situacia, kedy sme sa trochu nepohodli (nic vazne, hoci mierne dramaticke) a ja som zo stretnutia odisla. Napisal mi spravu, ze to bolo nase posledne stretnutie a ze je koniec. Nevedela som to rozdychat, ale on mi telefon uz nedvihol. Jeho jesitnost nemala konca kraja. Kontakt sa prerusil. Bolo mi mizerne. O mesiac sa ozval, kratkou spravou k narodeninam.... Neskor sme si vymenili par opatrnych sprav na temu "ako sa mas", dokonca pisal ze, dufa ze som mu odpustila ak mi teda ublizil... ta sprava z mojej strany pravdaze ostala bez komentara. Nasledovalo este par sprav pocas par tyzdnov. A zrazu mi navrhuje stretnutie, caj, chce ma vidiet, vraj sme sa nerozisli dostojne, pride za mnou hocikam... neviem co robit, rada by som ho vidiet, moje srdce po nom velmi tuzi no moj rozum si ho zakazuje. Tu chemiu, ktoru som s nim zazila, tu som este nezazila....mala som s nim prvy orgazmus, citila som sa pri nom velmi zensky a mal moj obdiv. Je to muz, ktory mi velmi imponuje, velmi silny, s tazkou pracou s velkou zodpovednostou, velmi inteligentny i starostlivy no i muz s velkym egom a velkym deficitom lasky... Z tolkych slov, ktore sme si povedali, bolo vzdy citit, ako potrebuje neznost a lasku a zaujem viac ako milovanie. Neviem co s tym dievcata, tak rada by som ho opat videla a bola v jeho objati. Zaroven sme vsak s mojim manzelom zacali chodit do poradne, hoci som si nie velmi ista ci vobec stojim o to dat svoje manzelstvo dokopy. Poradte...

sissy27
30. okt 2016

@lowely no nedá sa sedieť jednou riťou na dvoch stoličkách... na tvojom mieste si najprv upracem v manželstve - už či sa ho podarí nejako napraviť alebo sa rozvediete nie je až tak podstatné, jednoducho treba to nejako vyriešiť... a len tak okrajovo - manžel vie o tvojom pomere s druhým a aj tak má snahu niečo zachraňovať?
a s tým druhým - neviem, čo chceš počuť... ak sa stretnete, tak skončíte v posteli, to je ti asi jasné... a nejako som nepochopila, čo od neho čakáš - že odíde od manželky a budete spolu šťastne žiť? či len naďalej mu budeš robiť matrac, alebo ak teda chceš, budete si vzájomne užívať, ty budeš tolerovať jeho manželku a nerobiť problémy? alebo si taká senzačná, že vlastne od neho nečakáš a nechceš nič, len trošku toho fyzického potešenia?
inak ak ako veľmi nepodarený vtip vyznieva to, že ti ženatý milenec robí žiarlivostné scény... sebakritika mu asi nič nehovorí, že?

katarinapekna
30. okt 2016

@lowely tak,ako ťa omrzel tvoj muž,tak isto ťa omrzí každý ďalší,takze neviem,co tu chceš riešiť. S týmto ťa po vyprchanej vášni a zamilovanosti nebude viac spájať nič,kym s tvojím mužom ťa budú spájať deti a ich záujmy a môže byť z toho minimálne pekné priateľstvo.vztah ako taký by som neriešila so žiadnym mužom,s každým je to po čase nuda a stereotyp či sa ti to páči,ci nie a nikto nemladne a nikomu vekom nepribúda energia na milenecke vytrty,takze časom budeš rada,ze máš kľud a nohy na stole, než riešiť nejakého paka a jeho potreby len aby naaaaaahodou nezdrhol.

zuzkalen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marina24
30. okt 2016

akosi sa uz dalej nezmienujes o svojom muzovi...on akoze nic neciti,nic nevie ?vobec nic ?temno? ved zije s tebou nie,tak ?nechaepm celkom,ako sa zosuladit dvojity zivot :/

bobo1111
30. okt 2016

@marina24 ver že dá sa zosuladit

hindakus
30. okt 2016

Toto nechapem, mat manzela, evidentne aj normalne podmienky a co do ust, a nevazit si to...

lowely
autor
30. okt 2016

@sissy27 Celkom presne si zhodnotila aj moje pocity... ano, musim si najprv upratat doma, to mi je jasne... veľmi ťažko sa sedí na dvoch stoličkách, to je tiež pravda, preto som prvotne chcela milenecky pomer aj ukončiť... a nepodarilo sa, to je tiez pravda. Neviem co ocakavam od exmilenca, viacmenej ani nic, pretoze do postele s nim ist uz nechcem... len vaham ist neist, mozno mi chce len povedat dovody ukoncenia kvoli jeho dobremu pocitu...neziadam a nikdy som od neho nic neziadala, bolo nam dobre tak ako sme boli... hoci viem ze dlhodobo sa to tahat neda a preto je i dobre ze prisiel koniec.

lowely
autor
30. okt 2016

@katarinapekna 🙂 triezvy pohľad, vďaka zaň

lowely
autor
30. okt 2016

@marina24 Moj manzel o tom pomere vie, tvari sa ze mi to odpustil a chce byt so mnou... Povedal, ze mal odist a nikdy sa nevratit, ale nedokaze to urobit. Ani ja ho nedokazem len tak pustit k vode, pretoze mame spolocne dieta.

hindakus
30. okt 2016

Mas to najcennejsie - rodinu.

lowely
autor
30. okt 2016

@hindakus Vsetko co v zivote mam, som si nadobudla vlastnym pricinenim, moj manzel sa nastahoval do mojho bytu... ked nemal pracu, ja som bola ta, ktora tahala.. ked bolo treba vybavovat veci, ja som bola ta, ktora to robila... evidentne som ovela viac dominantnejsia a flexibilnejsia ako moj manzel... mozno prave preto ma iny muz, ovela inteligentnejsi a sikovnejsi, zaujal viac ako moj pasivny znudeny uvzdychany muz.

lowely
autor
30. okt 2016

@marina24 Zosuladit sa da vsetko, no nie dlhodobo. Moj manzel o nasej krize vedel, neriesil to, jednoducho ignoracia... Takze sme sa vidali tak polhodinu denne, vecer.

hindakus
30. okt 2016

Paneboze ty by si si zasluzila na rit... za to, ze mas viac penazi alebo si viac zarobila nie si lepsi clovek.

lowely
autor
30. okt 2016

@hindakus O to nejde, ide tu o to z tvojho komentára " Toto nechapem, mat manzela, evidentne aj normalne podmienky a co do ust, a nevazit si to... " mi prišlo tak, ze mam byt muzovi vdacna za to ze ma zivi a suchat nohami. Nevyvysujem sa.

hindakus
30. okt 2016

Vdacny je clovek za zivot, v ktorom ma co jest, kde spat, ma domov a blizkych ludi. Nejde o to kto koho zivi. Neviem, asi si uplne ina povaha, nebudes tak rychlo spokojna nikde..

sissy27
30. okt 2016

@lowely ak sa s ním chceš ešte stretnúť, tak sa stretni, nepotrebuješ na to lacné výhovorky typu "mozno mi chce len povedat dovody ukoncenia kvoli jeho dobremu pocitu..." ... boli ste milenci, nie partneri, nie ste si nič dlžní, žiadne vysvetlenia a výlevy a podobné somariny, nemusíte riešiť delenie majetku, zverenie detí do opatery, výživné a podobné sračky... on sa s tebou chce stretnúť, lebo má plné gule a áno, svojím spôsobom mu chýbaš, zrejme ťa považoval za svoj majetok (dedukujem z tých žiarlivostných výlevov...)... ale niečo ako "dobrý pocit" nie je vo vašom prípade na mieste... takže ak si rozhodnutá to ukončiť, tak si za tým stoj, preruš kontakt definitívne... ak v tom chceš pokračovať, tak pokračuj, tvoja vec...
čo sa týka tvojho muža - mať s niekým dieťa nie je dôvod na zotrvanie v nefunkčnom zväzku... ak k nemu nič necítiš, neteší ťa jeho spoločnosť, nebaví ťa sex s ním atď., tak to podľa mňa nemá význam...

lowely
autor
30. okt 2016

@hindakus Ano, to aj som, a za zdravie mojho syna najviac. No takisto som natolko dusevne vycerpana naplnanim potrieb celej svojej rodiny, ze len prezivam... pretoze moje pocity, potreby a boliestky boli vzdy v uzadi a moje tuzby potlacane..

sissy27
30. okt 2016

@hindakus no neviem, ale ja nemám pocit, žeby sa autorka stavala do pozície lepšieho človeka ako je jej manžel alebo hocikto iný... ale ver, že nie každý chlap zvládne ekonomicky nezávislú partnerku bez toho, aby to zasiahlo jeho ego a cítil sa menejcenný alebo totálne nezlenivel, lebo "veď žena sa postará, zariadi..." a ak sa jedno z toho stane, tak pre ženu je to "na mašľu" ...

perdiem
30. okt 2016

@zuzkalen že aká propaganda pani Nataši, teraz budeš do každého článku pchať jej kontakt ? Sa ukľudni.

zuzkalen
30. okt 2016

@perdiem nie preco? chcela som pomoct ked clovek nevie ako, ale kludne sa my mozeme hrat na odbornikov 🙂

hindakus
30. okt 2016

Sissy ja zarabam 3 krat viac ako partner a vztah nam to nenarusuje. Ale nenasadzujem mu parohy preboha... nechapem ludi, co maju gule na neveru

lowely
autor
30. okt 2016

@hindakus Ale ja mu nenasadzujem parohy za to, ze donesie domov menej, to nie... to som mu nikdy ani nevycitala a nikdy by som si nedovolila to vobec riesit pokial by nebol vyslovene lenivy robit.

hindakus
30. okt 2016

Hm no neviem, chodi s tebou do poradne, to by bol maloktory chlap ochotny, a ze by nebol ochotny byt aktivnejsi aby si bola spokojna? Ja len aby si nelutovala, ze si ho zavrhla.

sissy27
30. okt 2016

@hindakus napísala som, že nie každý chlap to zvládne, nenapísala som, že žiadny to nezvládne... ale kde si ty prišla na to, že @lowely sa povyšuje, tak to mi nie je dosť jasné...
ona je v ich vzťahu dominantná, manžel sa asi len tak pasívne vezie... nie, nevera nie je riešenie, ani ju to neospravedlňuje, ale tak stalo sa, už teraz zalamovať rukami nad tým "ako len mohla", je bezpredmetné...a mohla presne tak ako tisíce iných - chlapov alebo aj žien...

lowely
autor
30. okt 2016

@hindakus On tu poradnu aj navrhol...

kristinka86
30. okt 2016

@lowely Duševne vyčerpaná napĺňaním potrieb celej rodiny. 😀 Tak to ma pobavilo, prepáč. 😀 Máš jedno dieťa a už si vyčerpaná. Úloha matky je, podľa mňa, napĺňať práve tie potreby rodiny a že je to vyčerpávajúce, to je každej žene/matke úplne jasné a samozrejmé. 😉
A tiež ma zarazilo, ako si písala, že si muža prijala do svojho bytu, atď. Veď ak ste manželia, všetko sa stáva Vaším, nie Tvojím a jeho, či tomu zle rozumiem? A ďalej píšeš, že je lenivý. Nebol taký stále? Brala si si ho za muža ako usilovného, rozhodného, silného, inteligentného, ťažko pracujúceho - ako píšeš o tom milencovi?
Osobne by som teda manžela nepodvádzala, lebo sama sebe by som to neodpustila, bez ohľadu na to, ako by sa zachoval on. Ty máš pri sebe muža, ktorý Ti dokonca odpustil opakovanú neveru a mal ochotu s Tebou ísť do poradne. Toto veľa mužov kvôli žene nespraví, tak si váž, koho máš doma. Aj keď do Vašej domácnosti nevidím a neviem, čo všetko a prečo tam "škrípe".

alaguema
30. okt 2016

@lowely a čo manželka pána úžasného? Predpokladám, že ho nechápe, už ho nepriťahuje a ty si, samozrejme, vo všetkých smeroch lepšia a úplne úžasná. A čo jeho deti? Niekedy myslíš aj na ne? Myslí na ne on? Ten skvelý, silný a inteligentný podvodník a klamár? 🙂

liaka
30. okt 2016

@kristinka86 a co ked to nespravil kvoli nej, ale kvoli tomu, ze nema kam ist a zena ho vlastne zivi a je mu dobre len pri nej?

katariang
30. okt 2016

No ja nebudem riešiť to, či je to správne alebo nesprávne, každý máme niečo svoje, niekto možno lepšie niekto horšie......nečítala som o celé, preletela som to očami.
Podľa mňa choď. Bola si už sto krát o jedno stretko menej či viac myslím , že na tom už nezáleží.Možno sa dozvieš niečo, možno ti bude lepšie, možno horšie.Ale sprav ako to cítiš a čo si myslíš, že bude pre teba lepšie.

lowely
autor
30. okt 2016

@kristinka86 Prepáč, ja nie som dusevne vycerpana z jedneho dieta, ale aj z inych clenov rodiny, rodicia, stari rodicia atd atd. A viem o com je uloha matka, manzelky, dcery atd. A myslim si ze aj uloha muza, manzela a otca je zasadna. A este, nepisem ze moj muz je lenivy, citaj pozorne.